Gravidute prin FIV (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Moni, ce emotii! Abia astept sa ne povestesti de fetitele tale.

Elena, tu ai mai fost la eco? Ce greutate au copilutii tai?

Raluca, si eu sunt nehotarata cu caruciorul cu toate ca mi-am clarifacat exact ce caut. Am ochit unul la Babyexpo, dar vreau sa merg sa vad toate accesoriile (landou, scoica de masina...).

Micky, ce ne-am face fara sfaturile tale? Te rugam sa nu ne parasesti.

h.

23+
multumesc lui DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Astazi am facut si noi 24 saptamani!!!

Crestem, crestem...

toate fetele.

h.

24+
multumesc lui DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

Moniland, arata superr bine canapeaua, cat a costat ???

Micky, esti mortala...azi dim am vb cu mama si mi-a zis ca s-a gandit sa-mi faca si niste scutece din finet, sincer nu stiam cam cate...acum stiu, impartit la 2

kineta, daca-i lichid e clar ca nu-i o ideea prea buna sa mai stai asa...mergi la spital, ce daca zice dr ca esti insistenta, ai si motive. Tin pumnii sa fie totul asa cum iti doresti !

Klu 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Moniland, multumim pentru capitol si pentru urari. Esti o draguta. Sa dea DD sa fie bine la toate mamicile si noua la fel.

Micky, eu am gasit in oras scutece din finet cu 4 lei bucata si triunghiuri cu 2-3 lei. Metrul de finet cat costa? Si eu m-am gandit sa iau scutece...sau sa fac. Va pup.

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayda_m spune:

Neatza gravidute si mamici! Sa avem o sapt cat mai frumoasa si cu lucruri bune!
LA MULTI ANI tuturor piticilor azi de 1 iunie

Ayda 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

LA MULTI ANI!!! puiutilor de ziua lor.

Canapeaua a fost 820 ron.
Iar www.bogfran.pl/index.php?s=6&lang=Ro&KategoriaId=5&SystemId=46" target="_blank">aici o vedeti in catalog si mai gasiti sigur si alte variante.

31+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

hepilica, 24? La mai multe!!! ce trece timpul....
Raluca, mi-am mai amintit de ce mai trebuie sa ti cont la carucior . Sa aiba manerul reversibil, sa aiba bara sau masuta in fata (sunt copii care nu stau decat tinandu-se de ea). Oricum la caruciorul simplu majoritatea au asa ceva.


31+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Neata

La multi ani tuturor piticilor sa fie sanatosi si norocosi in viata.


Hepilica la 29 de saptamani am facut ultima eco in care mi-a zis si greutatea si aveau in jur de 1240 grame fiecare. Pe 8 iunie am eco din nou. Sunt asa curioasa sa vad cat de mari sunt. La mai multe saptamani pana la 40 iti doresc si multa sanatate la amandoua.

De vreo trei zile dorm pe mine. Eram asa energica si acum m-am pleostit de tot. Cred ca vremea e de vina.

Va pup dulce


elena +30 Ana Maria & Matei Stefan AMR 8 sapt
Burtica mea la 28 sapt
Lucrusoare bebelusi
Camera piticilor

Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Moni, Elena - voi ati schimbat deja prefixul, ati intrat in linie dreapta.

Multa sanatate si sa dea Doamne Doamne sa ajungem toate la 40 saptamani cu bine.



h.

24+
multumesc lui DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

buna gravidutzelor

de azi intram si noi in sapt. 29 si suntem miscocici rau !
ni s a prescris Zinat pt infectia urinara si n as vrea sa ul luam pana nu mai repetem o data analizaati mai luat careva zinat?

Moni- frumoasa canapeaua, sa va odihniti sanatoase toate 3 pe ea !



Asteptand a doua binecuvantare de la Tine ! si binecuvantarea, a venit... sapt.29 cu Daria Nichola Miriam, INIMA, A INIMII MELE!

Mergi la inceput