Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (306)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Ali, sanatate Soniutei



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna dimineata,
va multumesc mult ca va ganditi la mine
Am vorbit cu Roxana si am promis ca intru vineri sa va spun doua vorbe ,dar dupa ce am terminat de vorbit cu ea tocmai am primit citatia pt divort,joi 11 iunie va fi prima infatisare ,imi este tare ,tare greu dar nu am ce face voi merge inainte .
Va imbratisez cu drag
P.S. Teo este bine ,e o nazdravana si jumatate ,vorbeste mult ,ma pupa incontinuu,poate pun niste poze .
O duminica placuta tuturor .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bikmaria

buna dimineata,
va multumesc mult ca va ganditi la mine
Am vorbit cu Roxana si am promis ca intru vineri sa va spun doua vorbe ,dar dupa ce am terminat de vorbit cu ea tocmai am primit citatia pt divort,joi 11 iunie va fi prima infatisare ,imi este tare ,tare greu dar nu am ce face voi merge inainte .
Va imbratisez cu drag
P.S. Teo este bine ,e o nazdravana si jumatate ,vorbeste mult ,ma pupa incontinuu,poate pun niste poze .
O duminica placuta tuturor .

BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA (05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze noi ,cu noi


o sa fie bine.


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neata. Noi ne pregatim sa iesim in parc, si sa recuperam si fata de la bunici. Cam atat cu linistea. Filmul a fost chiar interesant, chiar m-am mai relaxat zilele astea.

Prisi, pai Tiramisu ala e cea mai simpla prajitura posibila. Eu ador sa fac dulciuri, insa nu ma pricep la mancaruri. Iar tu esti experta la d-astea.

Bernix, cred ca ai avut o zi mai rea ieri, dar vin si zile bune. Eu am debordat de energie pentru ca nu am avut atomica. Cand il am numai pe Andrei chiar mi se pare nimica toata. Fie pentru ca e el mai linistit, fie pentru ca e mai simplu doar cu unul.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

multa multa sanatate puilor bolnaviori,insanatosire grabnica si multi multi iar mamicilor multa putere si rabdare.

am vazut o multime de poze cu pui care mai de care mai frumosi si zambareti

ma bucur ca va placut Ebonee in cizme sa o vedeti cum umbla prin casa cu pantofii cu toc de 12 cm

sa aveti o duminica superba


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

LA MULTI ANI!!! Mariadia
sa fii fericita si iubita!


pozici
vine BEBE 2
Ebonee (02.10.2007)
Melissa (09.08.2009 DPN)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Bernix, era sa nu o recunosc pe Ana in poze, noroc ca stiam ca le-am deschis pe cele de la semnatura ta. Este minunata si pare cumintica in poze.

Ali, multa sanatate puilor. Poate nu e asa grava tusea, poate fi un final de viroza.

Sabina, vad ca esti pusa pe distractie, bravo.

Maria, chiar ma ingrijorasem ca nu ai mai postat, dar m-am gandit ca nu ai mai avut timp. Nici nu ma gandisem la citatie. Te imbratisez cu mare drag, fii puternica, da? Stii ca totdeauna dupa furtuna iese soarele.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Danielle, duminica placuta si voua. Cred ca e haioasa Ebonee cu tocuri.


Va pup, ma duc sa imbrac baiatul. Duminica excelenta tuturor!

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Dragele mele, rusine mie ca n-am mai intrat sa va multumesc de primire si pt. cuvintele flatante la adresa zmeului meu . Dar zau ca ma simt ca musca in lapte sa intru asa sporadic si sa nu stiu ce ati mai facut, pe de-o parte pt. ca simt ca si cum v-as invada intimitatea, si pe de alta parte fiindca ma simt neserioasa . Insa stau prost cu timpul, de cand suntem la Bistrita si mai toata ziua suntem numai noi doi.

Maria, imi pare ffff rau ca treci prin asta. Nu pot decat sa-ti trimit gandurile mele bune si speranta ca vei fi bine in curand. Te imbratisez cu drag

Va pup pe toate.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Piticul se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna si de la noi!

Maria, multa putere sa treci prin aceasta grea incercare!

Roxali, multa sanatate Soniei, sa treaca repede tusea!

Am admirat si eu pozele din urma, cu Michael frumusel foc, Daria frumusica, dragalasa Ebonee si scumpa Degetica.

Legat de servici, la noi e ok,s-au respectat intotdeauna drepturile mamicilor si gravidelor.Am doua colege care au copilasi mai mari si care au avut concediu medical de stat cu copilul, si nu a comentat nimeni nimic.Eu nu am avut nevoie pana acum, dar nu cred ca ar fi nici o problema.
Saptamana trecuta a murit bunicul meu si luni l-am inmormantat, era ultimul meu bunic, avea 97 ani.

In rest suntem bine, vineri plecam in concediu aproape 2 saptamani in Grecia. Ieri am fost la Ikea si la Baneasa Sh Center, tati s-a ales cu o comoda tv sieu cu un costum de baie de la Triumph. Antonia face foarte des la olita/reductor, asa ca pe timpul zilei sta in chilotei, ii pun pampers numai la somn sau cand mergem cu masina. Afara face la copac, si e tare mandra. Mai avem si accidente, mai face si pe ea, dar am tot timpul haine de schimb. Trancaneste toata ziua si e haioasa foc, de abia astep sa ne mai relaxam la mare.

va pupacim



Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput