Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (11)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Felicitari, Simina! Parca mai ieri eram si eu in 16 saptamani si inca nu scapasem 100 de gretzuri...ooo, tempora! Cateodata imi e dor de burtosenie, asa mandra o plimbam io peste tot....
Ayla, cum nu poti sa conduci cu tocuri? Da' ai incercat? Cred ca e numai o falsa impresie.
Sophiphi a mea reuseste sa-si bage singura suzeta in gura. Pana acum numa o scotea, dar acum vad ca reuseste s-o bage iar. Cand am vazut-o prima data am crezut ca-i intamplare, am zis:"no, o nimerit orbu' Braila", dar acum face asta frecvent.
Ma enerveaza ca nu pot pune mai multe poze pe picassa; daca sterg din cele vechi pot pune altele noi? Ca am reusit sa pun doar cateva.

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Luana e terminata dupa manute, ce suzeta.
Nu pot conduce cu tocuri, am condus, am incercat, am lasat ambreajul de am zguduit masina, mi-am prins tocurile in presh, asa ca mai bine am papucei josi pt condus, si cand ma dau jos din masina sunt desigur domnisoara pe tocuri.
Oare Lucia si Olga au sters multimea aia de glittere de am pus eu?
De ce nu folosesti pagina ta de pe piczo? Nu iti place?

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.


Ayla, cand io zic ca sunt facuti unul pentru celalalt!!! Victor isi suge manutzele cu o pofta de zici ca e purcelush la teica, cu zgomot, se aude super haios. Iar suzeta e cah, o impinge cu limba sa nu cumva sa i-o bag in gura si mai stranba si din nasuc...ca si cum i-ar fi sila de ea. O accepta doar in cazuri extreme, cand e fff obosit si...o molfaie in somn. Daca insa e treaz si reusesc sa i-o introduc, o scoate cu manutza si o arunca...Nu stiu cum reuseste, caci inca nu are coordonate miscarile, dar...

Te pupacesc si pe tine , dar si pe Bogdana, ca sunteti 2 mamici obosite dupa o noapte grea. Va ca sa va mai treaca... Dar la tine Ayla, cred ca shoppingul a fost benefic, nu???

Simina, da incoace sa beau, ca abia de miercuri ma reapuc sa ii bag tzitzi in gura lui Victor. Felicitari iubita pentru cele 16 saptamani. Sarcina usoara si nastere la termen de bebelina sanatoasa!

Referitor la picanterii, nu am. Sotul meu mi-a spus azi ca nu facem nimic...pentru ca am herpes. Asa ca...Poate weekendul viitor.

Am fost la plimbare si acum asteptam sa se trezeasca Fomila, ca sa ii dam sa pape.




Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul SUPER DOTAT)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ayla, eu nu mai stiu parola la pagina de ghiocei! Nici pe mailul comun nu mai stiu sa intru! Noroc ca in inbox am mesaj salvat cu userul si parola de picassa, altfel nici acolo nu stiam intra! Mai ales de cand am reinstalat windowsul, ca inainte mai imi intrau automat. Dat-mi si mie parole pe mesaj privat, va rog!
Tare multe tufete n-au intrat de-un secol...leeloo, petra-tudor, plici-plici, nikoleeta,inapreda, anca-nicolae, florinela...oare ce mai fac? Acum vad ca nici aris, georgiana, galushca si simona.mami n-au prea intrat: tufete, vi s-a virusat si voua calcul?

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:

Pai bine bine, da pe mine de ce nu ma pupi???


Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul SUPER DOTAT)

30 martie 2009


valeu, pai zisei ca te pupa tati, parca aveai program artistic in week-end, nu? :)

dyana, imi pare rau de davidut-ursulet

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui chatonel



asadar taci si le faci! nu m-as fi asteptat de la tine


Aham... nici el nu s-ar fi asteptat la mine.

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.



acuma vad ca stie


Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Lucia si ce daca ai herpes? Unde ai herpesul ala?
Ilinca ti-am trimis PM. Cine nu stie datele de logare de ce nu le cereti dragelor?

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel


acuma vad ca stie


Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose


Neee, ca-s fetita cuminte, si chiar de rad nu sunt mandra de asta. Nu e genul nostru sa ne facem de-astea unul altuia.

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

fetele, ati citit subictul asta http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137161&whichpage=1 ?
simina, pt tine nu-i prea tarziu. Dar sa nu te sperii, numai sa iei aminte!
As mai scrie, dar n-am decat o mana disponibila si aia stanga, plus ca trebuie sa plecam.
Pupam fetele!

Keutu cheliutu 8 saptamani si 5 kg


super, kea, merci!

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui chatonel


acuma vad ca stie


Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose


Neee, ca-s fetita cuminte, si chiar de rad nu sunt mandra de asta. Nu e genul nostru sa ne facem de-astea unul altuia.

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.


pai, nah, se mai intimpla... si in general o data e deajuns ca sa fie EXEMPLU

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ayla, merci de parola; am incercat sa fac ceva pe pagina aia, ia vedeti, mi-a reusit? Ca poate voi vedeti altfel decat mine pagina mea!
Gigelica, daca ai herpes la gura puteti face linistiti lugu-lugu, dar tre sa te abtii sa-i faci sex oral!
Io credeam ca herpesul asta simplu de se face pe la buze n-are treaba cu cel genital, dar apoi am citit ca ba da, adica asta de la buzishoare se poate da sub forma de herpes genital prin S.O!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

toate fetele

La mine nu se mai termina problemele cu tzitzile. din cauza laptelui gras, mult si a unei mastoze chistice mai vechi tot fac mastita ...... se pare ca de data asta nu mai scap fara operatie. Azi am discutat cu un chirurg si mi-a lasat termen pana maine sa mai incerc sa scap de nodulul care s-a format acum 4 zile si nu a cedat la absolut nimic: comprese muls manual si pompa varza patlagina plus antibiotic si antiinflamatoare.... Din cate am inteles operatia este cumplita mai ales ca la mine nodulul este sub mamelon si cand mulg doare ingrozitor, deci taietura ar trebui facuta exact acolo. Problema este ca daca nu ablactez - si nu stiu daca as avea timp inainte de operatie - trebuie sa mulg sanul operat..... adica sa aplic presiune exact pe taietura

A trecut careva din voi prin asta? vroim mai multe detalii despre operatie si desprte ablactatie, ca nu am puterea sa mai caut pe net, sunt la capatul puterilor.Am cateva nopti nedormite si zile de muls aproape continuu in speranta ca deblochez canalul infundat. Maine merg la echo apoi la chirurg .....


Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput