Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (11)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Luana toata noaptea a plans, a supt si a vomitat. Sunt chianuna de somn, si acum Alex vrea sa ne scoata in oras.

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Uite rochitza:

http://www.yokko.ro/romana/products/4378/rochie-lunga-din-satin-elastic-cu-bretele-jachete-ocazie-livrare-rapida/

Promit ca ma imbrac maine cu ea si il pun pe Gabi sa imi faca niste poze, ce ziceti???



Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009


super rochita !!
oare fac livrari si in tara, ca am ochit si eu una care imi place si nu e scumpa deloc !!!

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raaluca spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Citat:
citat din mesajul lui Raaluca
Noi ce sa mai zicem ca am petit pe toata lumea si ...ioc!
Toti sunt promisi! Ne-am trezit tarziu!!!
Nu mai stiu daca Radu al Manuelei77 s-a dat dar nu m-ar mira...
Las' ca-i gasesc eu pana la urma chiar daca nu o sa dam de cineva asa dotat ca Pitonul Luciei


raaluca vrei sa spui ca sunt nepetiti ochisorii aia superbi??????? pai ne bagaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!! vrem noi, vrem noi, vrem noi!!!!!! asta daca ne vreti si voi; ia studiaza piata si zi, noi nu avem ochisoli flumooooooooooooosiiiiiiiii????????? ca ramasese baiatul meu fara partenera de bal- s-au lipit repede fetele astea pe aici, si noi nici nu mai stiam daca mai e ceva pe piata; auzi tu, cum sa ramana asa frumusete de fetita nepetita???? ei, ce zici, ne luam???

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel
minunea noastra David


Vrei sa zici ca ochisorii si zambetul ala nu sunt deja date???

Pai ne bagam imediat!
Gata, ne-am gasit si noi pereche
Si inca ce pereche! Davidutzu cel frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raaluca spune:

Astazi nu avem sarbatoriti asa ca "Neata!"

Olishka Drum bun!

Gigelica neaparat sa postezi poze in rochie. E foarte frumoasa si cred ca iti vine tare bine

Dyana la fel patesc si eu (si cu alaptatu' si cu laptele)
Noi facem botezul pe la 5 luni dar problema cu hainele e "groasa".
Trebuie sa incap in ele (sunt doar cateva bluze si camasi care ma mai cuprind din cauza de tzitzi), trebuie sa fie cu acces direct si rapid la tzitzi dar si destul de acoperitoare ca imi curge laptele ca la tasnitoare ...
Aia cu aspectul nici nu mai conteaza (inca)
Trag nadejde ca pana la botez s-or mai regla lucrurile ca mi se pare prea de tot sa mai cer sa fie si frumoase ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raaluca spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Luana toata noaptea a plans, a supt si a vomitat. Sunt chianuna de somn, si acum Alex vrea sa ne scoata in oras.

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.


Of, pupam falcutze de Luana si pentru mami multe
Eu zic sa accepti invitatia daca esti asa obosita s-ar putea sa nu poti dormi

uite aici muuulta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna dimineata mamici!!!
Fac cinste azi


Azi am facut 16 sapt

16+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

neata tufete!
venii cu ness cu lapte si zahar nerafinat :)va poftesc la o ceasca/cana
Am vesti bune pt fetele care se intreaba cum se vor imbraca in sus, ca cu josu o lamuriram, tre sa isi revina bazinul
Cica de la 3 luni incolo productia de lapte e reglata si laptele nu mai stagneaza in tzitzi ci se produce "la comanda", adica punem pe BB la sin si atunci se fabrica, pe loc. Deci nu o sa mai fim asa de... tzītzoase Si o sa reintram in anumite rochii si bluzite pe care le avem, care sint ceva mai mari, decoltate, mai permisive, ca nu cred ca pierdem toata "bogatia" de airbaguri :)

Pupam pe Ayla si Luana miriicea

Pupam pe Raalu si pe Dyana care se-ncuscrira

Pupam pe pisicagri care sper ca s-a trezit cu ginduri mai omenoase azi

Pupam pe Simina care facut (deja!! ) 16 saptamini si asteptam cupele cu sampanie :)

Raportam o dragoana papacioasa si dormicioasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Uite si sampania!!!!
pt urari!!

16+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

neatza..la pranz..mai..cred ca maraiala se transmite prin fibra optica...ca am avut o noapte..nashpa rau...Vladut..cuminte.s-a culcat la 10 trezit la 6...dar catalin..s-a culcat la 1..si la 5 drepti..dupa care mi-a adormit la 10 dimineatasi ciudat e ca nu plangea..nu-l durea nimic..dimpotriva.era asa distrat..eu ii spuneam sa se culce, el radea..si chiuiasi acum sunt chiauna..zici ca am fost toata noaptea la nunta si am baut ca nebuna
Felicitari Simina..mama..ce trece timpul..imediat iti admiram bebelusul/bebelusha

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Simina, felicitari !!!! acusi te vad plangandu-te de colici, nesomn, etc sau poate ca o sa fie un bebe cuminte
Sampanie eu vreau 2 pahare ca e preferata mea !!!!


Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput