Gemanutzele petrec - La multi ani!!! (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Situatia este linistita ceea ce va ofera un sentiment de libertate. La serviciu, ar fi indicat sa va concentrati pe proiectele imediate. Acasa, veti continua sa va puneti in practica ideile, ceea ce nu va fi pe placul partenerului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

La multi ani Delia !
La multi ani sot de Olim! sa aveti o viata linistita si sanatoasa alaturi de cei dragi voua.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Povestea unui licurici"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:


La mine, eu nu bine...mama internata de o saptamana...drumuri si tot asa...o luna de kakao...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Azi este o zi speciala, este Ziua Copilului!! Si ce este cel mai fain...se pare ca noi, Gemanutele, avem toata viata un suflet de copil!!
Asa ca va urez tuturor "LA MULTI ANI!" dar in mod special Aidei care s-a nascut intr-o asemenea zi speciala!! Sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara in continuare si sa nasti usor!! Te strang in brate cu toata forta mea si iti doresc tot binele din lume! La Multi Ani si Petrecere Frumoasa!

Liliana, Andra-Maria & 19+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!

AIDA, LA MULTI ANI, sa fii sanatoasa si iubita!!!!

La multi ani tuturor copiilor!


Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

LA MULTI ANI AIDA!!!Sa fii sanatoasa si iubita!!!

LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

huh , ziua buna dragelor ... si io dupa o zi nebuna nebuna in care toti au tras de mine efectiv ... va multumesc mult pentru urari si vin sa va cinstesc cu o www.agenda.ro/pictures/pizza_mare_b.jpeg" target="_blank">pizza si o www.romenkem.ro/images/inghetata.jpg" target="_blank">inghetata virtuale din pacate doar. Va si fug sa ma intind ca incep toate sa ma doara.

Azi e si ziua copiilor si vin aici sa le urez si eu si un an perfect si plin de impliniri ...


Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Aida, am mancat cu placere si pizza si inghetata! Foaaaaarte bune au fost! Mamaa, si cum arataaaaau!!! Multumim si pupam burtica!

Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

sa va fie de bine si la toate

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Aida-La multi ani cu sanatate si fericire si din partea mea.Multumim de pizza si inghetata.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">"Povestea unui licurici"

Mergi la inceput