vuitoane

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

tanti Shene mi-a pus lacat la topic. Nu a inteles ca despre Mihaela Radulescu se poate vorbi si altfel decat barfe si cancanuri.

HAAAA? l-a pus si la containerul verde. ABUZ!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

oh, m-am linistit, modelul asta il am... (NOT)
aici lumea buna (sau nebuna) face crima pentru posetele www.orlakiely.com/uk.cfm/bags/mainline/overview" target="_blank">orla kiely, dar eu nu inteleg posetele astea nici cum...e adevarat ca suna a primavara dar sunt facute din fatza de masa de musama a bunicii agatate de cureaua de pantaloni de lucru a jumatatii mele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Io's o demoazela aiurita...adun genti si pantofi (am si io un fix adinc implantat ca un pantof si o geanta de foarte buna calitate "trebuie").

Vuitton nu-i neaparat pe bujetu' meu si nu intotdeauna le nimereste...dar este o inspiratie (uneori buna, alteori nereusita) pentru multi.

Moda e subiectiva, personala si trecatoare...




Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Noroc cu subiectu' asta...am zambit si eu astazi...

Da'pe "nenea Vuiton"l-ati vazut in reclame, cu palaria de paie?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

danat, doar numele imi place de la geanta aia. e de mamaie.:-))

speed, orla imi place, gentile sunt uschite rau, pe asa ceva as da banii. :-))

ocebine, si eu am genti si pantofi gramezi, dar de BUN gust. :-))

muffin, ia de-aici neste vuitoane pentru lupta de clasa. berete roz mai incolosha.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

ops, ne-au bagatara la intimitaturi, cand mesajul meu se dorea subliminal despre SNOBISM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Muffin ce-ai mama cu mine? mie chiar nu-mi place vuitton &co,am altfel de vicii mai costisitoare.

Sophia 2ani 06.09.06
26.03.09 Sarah
http://community.webshots.com/photo/2379816330104564034uhnTsy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

si, pardon, da' carpa mea de bucatarie ie mai multe si e impecabile, nu arata a namol de techirghiol made in vuitton, louis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui speed

oh, m-am linistit, modelul asta il am... (NOT)
aici lumea buna (sau nebuna) face crima pentru posetele www.orlakiely.com/uk.cfm/bags/mainline/overview" target="_blank">orla kiely, dar eu nu inteleg posetele astea nici cum...e adevarat ca suna a primavara dar sunt facute din fatza de masa de musama a bunicii agatate de cureaua de pantaloni de lucru a jumatatii mele...


am studiat problema mai bine, pret de cinci secunde. imi plac culorile, in rest, ai dreptate cu musamaua si beltu de proletar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui ileana
Da'pe "nenea Vuiton"l-ati vazut in reclame, cu palaria de paie?


nu-l gasesc...ca poate daca ma uit in ochii lui, inteleg de ce sufera din cauza de femei.

Mergi la inceput