Licurici de ianuarie-februarie 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

da cristi_2003 pe unde mai e?ca nu am mai vazut-o de ceva timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Inainte sa ma bag la nani...

Micola , ma bucur sa vad ca esti mai linistita. Ai vazut ca se poate?! Spor la treaba in continuare si...suntem aici mereu

Ingrid, ca sa poti face modificari in prima pagina trebuie sa intri cu User-ul "ianfeb09" si cu o anumita parola. Apoi te duci in primul mesaj (ala de inceput) si ii dai Edit Text asa cum ii dai la ce scrii tu pe user-ul tau daca ai uitat sa adaugi ceva sau vrei sa modifici vreo greseala. Te duci in jos destul de mult in painga pana o sa gasesti lista pusa de mine si acolo poti face modificari.
Parola ti-o dau eu pe PM.



SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Micola, ma bucur ca te simti mai linstita
Cristi zicea ceva de examene si scris. Sa-i tinem pumnii!




Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

Neatza!

maaaaaaama ce-as mai dormi ... iulia a dormit ieri o gramada, asa ca acuma era logic ca se va trezi devreme ..desi eu tot mai speram...

azi - NUNTA - bineinteles .. is satula deja si de mers, dar mai ales de dat bani

m-am suit pe cantar in pija si am deja cu un kil mai putin
dark, felicitari pt kilele pierdute

roxana, noi in 24 august venim, stam o sapt. Dar nu stiu in ce statiune, ca nu i-am intrebat pe prietenii aia ai nostri care se ocupa cu rezervarea nici nu ma prea intereseaza - mare sa fie

m-am dus ieri foarte happy in mall sa iau si eu girafa la fata, stiam eu ca este ceva magazin de jucarii Dino- nu stiu cum. Si cand colo, nu e Dinobebe, ca e DinoLand si nici urma de Sophie .. .Am gasit doar o girafa mare si urata - recomandata copiilor peste 3 ani, asa ca am lasat-o balta

Jasmi - de Iulia scumpa (10 februarie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

am pus si ceva poze pe contul comun, iar cu ocazia asta am vazut poze frumoase cu Lachlan (cu ochii aia albastri ), Dori si Fabi intre un milion de jucarii (desi banuiesc ca alea sunt doar o mica parte ) si cu Alexutu

Iulia ma cheama - ghin-gon-ghing - semn ca tre schimbat scutecescu pana nu se supara

Jasmi - de Iulia scumpa (10 februarie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asparagus spune:

buna dimineata, taaaarrreee de dimineata!
Dau eu cafeluta azi, poftiti

Lucas s-a trezit azi la 5:45 si de atunci parca e bagat in priza!

Rein, cred ca morcovii sunt fierti, ca i-am dat de la borcanel bio(HIPP)Daca imi dau seama ce-i place si ca nu e alergic, o sa-i fac eu dupa aceea singurica, e mai convenabil.

Ioana
mamica fericita de Lucas 18.01.2009

http://www.foto-la.de/Lucas/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IanFeb09 spune:

Am reusit, Alina, , am actualizat listuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingrid70 spune:

Eu eram Mami de bebe Alexandru, 05.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fil_lily spune:

Oana am vazut poze cu bebe Luca.E un dulce.
Dark.Lachlan creste nu gluma.E un scumpic.

Eu nu mai am probleme cu mastita, sper sa nu revina.Nu imi vine sa cred ce trece timpul, mai putin si Arianna are 4 luni!
Vad ca se cumpara girafa Sophie.O avem si noi, dar Arianna e mai incantata de ursuletul-paturica decat de Sophie.De fiecare data cand o vede tipa la ea si incepe sa o muste, dar se enerveaza f.repede si o arunca.
Astazi s-a chinuit jumatate de ora papusa mea sa se intoarca de pe spate pe burtica, intr-un final s-a lasat pagubasa si a inceput sa se certe cu caruselul
Noi mai avem cateva zile si ajungem in Germania, apoi in Romania.De abia astept.Arianna nu are cetatenie romana, o sa aplic in tara, dar cat timp ea calatoreste cu pasaport canadian autoritatile romane nu au nici un drept sa retina fata in tara( si Canada accepta dubla cetatenie).
Am vazut pozici noi cu o gramada de licurici, care mai de care mai frumos.
Si sa nu uit, felicit fetele care au vointa si tin cura de slabire.Eu nu am tinut niciodata cura de slabire, in principal datorita faptului ca nu pot renunta la paineAsta e, unii au adictie la ciocolata, eu la paine.Sunt baftoasa ca s-au dus kilogramele usor, altfel nu stiu ce faceam.
V-am pupat, ma duc la culcare ca e deja ora 1 noaptea si acusi se trezeste papusa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

WE placut tuturor.

Radu Costin baietel de zisaCami.

POZE CU NOI
de David Christian

Mergi la inceput