Nou stil de viata (271)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


'Neata! Ioana, eu iau o cafea, sunt la munca si va dati seama ce chef am Numai eu si sotul eram la ora 7 pe strada

Carmen, cum v-ati distrat ieri? Asteptam poze cu frumosii tai
Cuscra, cum esti azi? Eu am o durere surda de cap de cateva zile, cred ca este vesnica mea migrena
Tumpi, ce mai zici? Te asteptam mai des
Clau, chiar ma intrebam ce mai faci....cum te-ai distrat la nunta? Ce fac baietii?
Mihaser, a stiut printesa ce sa aleaga Sa-ti traiasca printesa, sa fie sanatoasa
Crystina, ma bucur ca esti bine
Delia, incearca Homeogene 9...este f. bun pentru dureri de gat, raguseala, tuse. Eu cu el m-am pus pe picioare, muream de usturime de gat.

La munca cu mine....si am un chef Sunt in zona...




Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Gabi, tu cum esti azi? Sper ca esti mai bine, ca te-ai odihnit in weekend
Anda, ce faci?

Acum chiar ma apuc de treaba...



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Neatza

Claudia vrem pove si povesti!! Sper ca v-ati distrat bine

Cris da la ce ora mege lumea la servici in Buc.?? Eu la 7 stateam prinsa in trafic

Carmen cum ati petrecut? Ce ai facut bun de papa?

Anda tu tot prinsa esti in birou?

Ruxi

Gabi cum mai esti? Ai reusit sa-ti revi acum in weekend?

Vin mai tarziu c-am o sedinta la 9

O saptamana frumoasa tuturor


-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata!

multumesc de intrebari, sunt mult mai bine. Analizele mi-au iesit in general bine, mai putin indicele care arata ca aveam o infectie in organism. Acum sunt binisor, am reusit sa ma odihnesc cat de cat.

Criss, dar de ce lucrati azi??

Ma pregatesc sa plecam la sora mea, caci nepoata mea implineste maine 15 ani si ne ducem sa-i ducem cadoul. 15 ani... nu-mi vine sa cred!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Lou, in Buc. este un trafic ingrozitor...dar azi este sarbatoare mare, a doua zi de Rusalii si este zi libera....teoretic...de aceea eram numai noi pe strada O saptamana frumoasa si tie



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Gabi, ma bucur ca esti mai bine si ca ti-au iesit bune analizele Avem mult de lucru, firma este la inceput si de aceea am convenit cu fetele sa lucram azi. La multi ani nepoatei!



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRISCOSTY


Gabi, tu cum esti azi? Sper ca esti mai bine, ca te-ai odihnit in weekend
Anda, ce faci?

Acum chiar ma apuc de treaba...



Crys si Dany


Neata,

Lenevesc Copila inca doarme. Ma duc sa fac un dus, mancam si mergem la plimbare (la cosmetica, la stoma si la cumparaturi). Revin cand ne intoarcem.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Buna dimineata fetelor, am trecut sa va salut sa va arat ca ma trec macar sa citesc, in momentele de relaxare. Ma bucur sa vad ca sunteti ok

Si eu sunt mai bine cu moralul, nu se putea altfel, am luat masuri si voi mai lua inca, m-am adunat putin si va fi ok. imi dau seama ca am uitat sa pun poze dupa excursia de la Bruxelles si am s-o fac azi si va voi arata.

Sabinutza, am vazut multe poze, frumoase, frumoase si sensibile, imi plac foarte mult

Anda, cand e soare afara sunt alt om

Delia, am vazut si pozele tale de la nunta, ti-a stat minunat! Am tot vazut poze cu pantofiori, rochie, separat, dar tu imbracata cu ele arati fantastic!

Va las deocamdata ca trebuie sa-mi vina baietii acasa, dar mai viu...

Va pe toate!
Roxa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetelor!
Eu sunt acasa, avem liber, dar sunt pe baricade, invat ca maine am examen.
Va inchipuiti ce chef am, mai ales ca afara este o zi oribila.
Va doresc o zi frumoasa azi si o saptamana usoara.
Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Buna,

Violeta, ne luam de mina, si eu am examen miine. Bafta!

Roxa, mersi.

Gabi, pentru nepoata si distractie placuta.

Eu tot cu tusea dupa mine, vad ca ma place tare mult...am inceput sa iau antibiotice ca vad ca altfel nu se mai poate.

Tzuni, esti libera si tu azi?

Crys, e clar ca trebuie sa iau ceva mai tare, se pare ca am o infectie in git desi nu ma doare nimic. Spor la munca.

Pup gasca.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

www.youtube.com/watch?v=3msaH1ET56s&eurl=http%3A%2F%2Fforum%2Edesprecopii%2Ecom%2Fforum%2Ftopic%2Easp%3FNORED%3D1%26topic%5Fid%3D137464&feature=player_embedded/" target="_blank"> Come Back

Mergi la inceput