Nou stil de viata (271)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

La multi ani! Iustin.Carmen sa-ti traiasca flacaul.

Marilena, te anunt cand e.

Gabi , sanatate multa.

la restul fetelor.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

La Multi Ani! Iustin, sa cresti mare, sanatos si norocos!( si cum a zis Delia......frumos esti). Carmen sa-ti traiasca baietii ( toti 3) si tu impreuna cu ei!

Eu azi am avut o zi destul de grea, mi-a plecat seful, asa ca a trebuit sa pun in ordine o gramada de acte. Si binenteles am mers la dentist, unde m-a zapacit la creier (cu frezele ei) timp de 1 ora. Asa ca am ajuns acasa cheauna. Eram hotarata sa citesc pentru urmatorul examen, dar am renuntat. Tocmai am aflat si ca ma va costa 1.500 ron, in plus fata de ce am dat pana acum. Asta este, nu am ce sa fac.

Week-end-ul asta este prelungit (avem luni liber), asa ca va urez o mini-vacanta cat mai placuta si insorita ( duminica s-au anuntat 34 grade).

Pupici la toate fetele

P.S.: Milka bine ai venit in clubul nostru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Neata!

[red]Iustin, La multi ani!! Carmen, sa-ti traiasca motanicul si sa va bucurati de el!

Tzuni, La multi ani cu intarziere![/red]

Am intrat sa va salut si sa va spun ca suntem ok. De luni intru in 25 de saptamani si totul e ok pana acum. Lilly e tare nerabdatoare sa devina surioara, vorbeste intr-una de bebelus.

Nu m-am mai urcat pe cantar dar de vreo doua saptamani nu mai incap in hainele normale


Am pupat pe toata lumea si ma intru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Crystina, .Ma bucur ca sunteti bine.

Violeta, trimite niste soare si caldura si la mine, ca aici e frig si soarele se ascunde.

Am vorbit ieri cu prietena care urma sa se marite in Costa Rica si a decis sa anuleze nunta .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

buna.

Cafeluta e gata si tot ce va doriti.

Ruxi nasol cu nunta.

Sunt cobza de racita si astea ai mei trag de mine pentru diferite lucruri si eu numai intr-o cutie as vrea sa stau.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

neata!

am si eu net...sunt acasa tocmai ptr ca am fost la a doua nunta...eu tot am 3 kg care vin si pleaca...Tare nehotarate le mai am!
Sper ca voi sunteti suple si frumoase
La multi ani Tzuni si ptr baietelul lui Carmen. Am si eu o prietena cu 3 baietei.

Noi am sarbatorit in 19 un an de cand mi-a venit pe lume printesa...i-am pus tavita si si-a ales pix, cheile de la masina, parfum, telefon mobil...asa ca stie fata ce are de facut! Cu asa o printesa frumoasa a si uitat mami ce grasa si urata e!

In iulie mergem in concediu in Croatia si abia astept ca anul trecut nu am avut concediu ptr ca era bebelina prea micuta.

Sper ca sunteti ok toate! Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare fetele, sper ca sunteti bine, sanatoase...
onitza la multi ani, multa fericire!
Carmen, pup cu intarziere sarbatoritul si pe mamica lui frumoasa, sa aiba parte de tot binele din lume, la multi ani!

eu sunt obosita foarte, am ajuns iar la ai mei, a trecut cu bine si cursul festiv al sore-mii, cununia, si nunta iar acum ne odihnim la ai mei, as vrea sa dorm 24 de ore, de fapt as avea nevoie.
imi cam obosesc ochii, cand ma intorc acasa am sa merg la doctor.

va pup pe toate cu drag si cand ma intorc acasa vreau in listuza ca am nevoie mare sa slabesc cateva kile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare Claudia, eu sint bine, cu sanatatea stau mai rau dar imi revin eu. Cit mai stai in tara?

Miha, concediu placut in iulie - si eu astept luna asta, nici nu stii cu cita nerabdare.

Gusta, te inteleg, si eu stau intr-o cutie (ceva mai mare, e drept) dar ma bucur ca nu trage nimeni de mine.

Tzuni, tu ce mai faci? Te-ai mai intilnit cu don Juan? Ce mai face Meri? Mi-e dor de ea...

Ruxi, imi pare rau pentru prietena ta, dar poate mergi in concediu in alta parte si o sa fie mai bine.

Crys, ma bucur ca esti bine si ne mai scrii din cind in cind.

Gabi, cum te mai simti?
Eu am o tuse de ma zapaceste de cap si o voce sexy de te sperii daca ma auzi.

Carmen, tot ocupata?

Va pup.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

www.youtube.com/watch?v=3msaH1ET56s&eurl=http%3A%2F%2Fforum%2Edesprecopii%2Ecom%2Fforum%2Ftopic%2Easp%3FNORED%3D1%26topic%5Fid%3D137464&feature=player_embedded/" target="_blank"> Come Back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justasmallkiss spune:

Neatza fetelor.Cafea,ceai,cereale si fructe pt toata lumea.

Carmen, frumosul cu ochisori albastrii si ii doresc "La multi ani fericiti" cu bucurii si impliniri.

Va doresc o saptamana frumoasa si spor la slabit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

Ioana, multumim de tratatie .

Carmen, eu vreau poze cu sarbatoritul si cu fratiorul lui.

Delia, cum mai esti?

Gabriela, vino si spune-ne cum te simti...sper ca esti mai bine si ca nu e decat oboseala de vina.

Tzuni .

Mergi la inceput