Nou stil de viata (271)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Neata! Ce faceti fetele? Scuze pentru absenta si pentru ca nu am dat raportul, dar am fost foarte ocupata zilele astea. Ieri am avut serbare la gradi, la dans si engleza...a fost super. Acum ne pregatim pentru serbarea de vinerea viitoare. Sunt suparata ca se apropie vacanta si eu nu am cu cine lasa baiatul Nu stiu ce voi face

Gabi, ce este cu tine? Sanatate multa si sper sa iasa bine analizele.
Tzuni, am vazut pozele...este o scumpa Meri
Cuscra, felicitari pentru cetatenie Mi-au placut pozele
Carmen, maine aveti petrecere?

Va pup pe toate



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

La multi ani Iustin sa cresti mare si sa ai parte numai de lucruri bune si multe cadouri .

Tzuni esti pusa numai de glume.

Cuscra rau asa cu ginerica.

Vik m-au trecut niste fiori cand am citit mesajul tau.Pot sa zic ce cred eu ca o sa fie bebe?

Gabriela multa sanatate si repede pe picioare?

Tumpi eu stau langa roterdam.Dar daca ma anunti sigur ne vedem.

Ma duc la cafea.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Iustin, sa cresti mare si sanatos (ca frumos esti deja )!

Bun venit alaturi de noi, Milka1983! Nu stiu ce sa zic de dieta de 1200 calorii, eu m-am plictisit sa tot numar calorii la un moment dat...iti recomand sa renunti la dulciuri/sucuri din comert/produse de patiserie/fast food/zahar si sa maninci cit mai natural si sanatos.

Gusta, felicitari pentru cetatenie!

Gabi, dar ce ai patit, ce simptome ai? Analizele ce zic?
Eu ma chinui cu raceala asta de 5 zile, adevarul e ca am tot luat medicamente si apoi le-am lasat ca mergeam la examene si nu vroiam sa fiu ametita pe acolo si sa nu ma pot concentra.

Va pup.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

www.youtube.com/watch?v=3msaH1ET56s&eurl=http%3A%2F%2Fforum%2Edesprecopii%2Ecom%2Fforum%2Ftopic%2Easp%3FNORED%3D1%26topic%5Fid%3D137464&feature=player_embedded/" target="_blank"> Come Back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

La multi ani Iustin!!!

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Va salut scurt ca sunt in sedinta.
La multi ani Iustin!!!!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

La multi ani, Iustin, si sa-ti traiasca mamica cea superba! O zi frumoasaa sa aveti!

Gabrielama, ce-au zis analizele? Ai grija de tine! Nu-ti poti lua liber? Eu cred ca ai acumulat oboseala...

Puskin, esti mai vesela?

Gusta

Criscosty

Carina +


Zuzilici va transmite salutari tuturor si ne-a trimis o www.dulapiorul.com/wp-content/uploads/2009/01/lindsay-lohan-miami-beach-bikini-10.jpg" target="_blank">POZA cu ea la plaja, in costumul de baie. I-a crescut parul destul de bine....








_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Ziua buna si va multumesc, in numele lui Iustin, pentru urarile de La multi ani.

Bun venit fetei noi, Milka. Esti dulce si buna precum ciocolata Milka?

Gabi, multa sanatate. Totusi, ce ai?

Cris, petrecerea va fi duminica, in familie. Astazi l-am sarbatorit la gradinita.

Eu sunt umflata, o retentie de apa + o alergie m-au lovit din plin. Tzuni, ai sansa de a ma "dezumfla" acum, .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

La Multi Ani, Iustin mic si scump! Sa fii sanatos si norocos! Carmen, sa va bucurati de el!

Carmen, nu stiu inca ce am. Stare generala proasta, ameteala, am facut si febra, am avut probleme si cu stomacul. Tot tacamul. Ieri am zacut cum nu mi s-a intamplat niciodata. Ma fac eu bine...

Tzuni, as vrea sa-mi iau liber, dar in momentul asta nu se poate... e fix ca le nebuni.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Carmen, pup dulce sarbatoritul de astazi !

Tzuni, sunt binisor..

Gabriela, ai grija de tine si lasa munca ca nu merita . Daca te simti rau stai acasa si odihneste-te.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

La multi ani, Iustin, sa fii norocos in viata si fericit langa cei dragi tie!

Doamne dragi, io-s prinsa cu un proiect ff greu la birou, de-abia am timp sa respir. Va pup pe toate cu drag,

Daniela

Mergi la inceput