Burtici fericite de septembrie-octombrie (65)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu0308 spune:

Buna dimineata!

Felicitari pt toti baietei care nu mai sunt rusinosi si si-au arata averea:)

Elena, Doamne ajuta sa fie bie:)

Ne-am schimbat semnatura, am trecut la 25 de sapt pt bebe si 13 kg in plus pt mami. Offf, ajung si eu la 20 mai mult ca sigur....

Raluca 25+ mamica de viitor - Alexandru 09.09.09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Buna dimineata si de la mine...deja am terminat cafeaua ca tare buna a mai fost.....cred ca si Bebitza va fi mare cafegiu la halul in care sunt parintii lui

Diana cred ca mananca sarmale si poale-n brau

Manga nu trebuia sa imi amintesti ca deasupra mea locuiesc niste imbecili dinaceea cu multe carpe pe ei care bubuie si vorbesc continuu atat de tare....E adevarat ca si tavanul nostru cred ca este facut din aluat de pizza dar le aud fiecare pas si fiecare vorba, pacat ca nu inteleg ce spun .....Si nu sunt asa pretentioasa....offf...cu vecinii astia e foarte greu

Adi mercedes mie imi plac foarte mult postarile tale si le savurez mereu. In multe ma mai regasesc si eu....si stiu ca voi fi modelul cu carutul plin de cumparaturi

As vrea si eu la mare atat de mult......fara nicio legatura cu ce am scris mai sus

Cea mai fericita 24 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelli spune:

Vin si eu la o cafea!
Eu pentru retentia de apa beau ceai verde poate imi spune cineva este indicat sau nu?
Ade2006 felicitari pentru baietel!
Kaiwachan, esti o japonica frumoasa, cum a decurs nunta traditionala? Ar fi frumos sa ne povestesti.
Biaz scuza-ma dar de data asta ai exagerat.Scrii mesaje foarte frumoase si le ajuti pe fete dar nu cred ca era cazul sa aduci aminte despre drama prietenilor tai mai ales ca Ellenuta e acum si asa destul de speriata.Ceea ce ai povestit tu nu are nici o legatura.
Sper sa nu te superi sunt sigura ca scopul tau a fost de incurajare dar mie mi s-a facut rau din ceea ce ai povestit.Parca ar fi stirile de la ora 5.

Adrianasi Andreas(28.07.2006)
baby Iannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Buna dimineata
Elenutao sa ma rog sa fie totul bine
Crissbebe,e tare ghidus bebelu tau,vrea sa te tina in suspans cat mai mult posibil
Geanifelicitari pt cuculet
Azi schimbam si noi semnatura..facem 26 de sapt fix

Poze cu noi

http://mely-2007.hi5.com

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 25+, cu -Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Monikus eu am aceiasi problema cu venitul la birou si somnul mai ales ca asta noapte m-a chinuit un carcel. Dupa aia l-am chinuit eu pe el cu niste plimbari prin casa. Mersul la toaleta e normal stai linistita, de exmplu la mine bebe sta pe vezica asa ca..
+ 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Angelli eu stiu ca ceaiul verde nu este recomndat in sarcina. Nu imi mai aduc aminte de ce, dar o sa caut articolul!

24+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Nah ca v-am trezit



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 24+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns santorini spune:

Angelli uite articolul cu ceaiul verde http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1696

24+ cu

nazdravanul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Buna dimineata burtici!!!

Am citit din capitoul trecut si mai am de recuperat din noul capitol.

Vreau sa o felicit pe Lutonia ca bebe e bine!!!!Asta e tot ce conteaza!Si ma bucur ca esti pregatita pt orice, cum ziceam si eu sanatosi sa fie!(trebuie sa recunosc ca si eu in adancul sufletului meu ma vedeam mama de baietel).


Mai citesc si revin

KIKI 22+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui gegea

Buna seara si scuze ca postez asa tarziu, dar in general serile sunt pline de acelasi program : cina, dus, jucat in 3 (sau, ma rog, in 4 ), povestea de seara si nani.
Asadar, am fost la dr., bebelusul e mai voinicut cu o saptamana (ca la fiecare eco, de altfel), sta bine mersi in pozitie transversala (capul in stanga si piciorusele in dreapta), are tot ce ii trebuie, cat am stat la eco, a facut si pipi, ca dintr-o vezica plina ochi, nu se mai vedea nimic apoi. In ansamblu, totul in limite normale, colul inchis, insa am o mica iritatie si trebuie actionat cu Lomexin crema, Doamne ajuta.
Si se pare ca bebelusul drag nu e fetita cum ati pariat 99% dintre voi, ci .
Daria nu pricepe de ce o tot tin una si buna ca e baietel cand ea stie ca e fetita, ma contrazice cu asa seninatate ca mai am un pic si o cred mai degraba pe ea decat ce a vazut dr. la ecograf.

In mare, asta e despre noi, suntem sanatosi si voinici !!!

dana, multumim pt capitol si odihna placuta si ore legate de somn iti dorim !

monikus si celelalte fete care ati pomenit de Botosani, eu sunt acum in Botosani, aici locuiesc, aici m-am nascut, aici nu credeam ca voi reveni sa imi intemeiez familia, dar niciodata in viata nu ies chiar toate asa cum le planuiesti. E un orasel linistit, insa imi lipseste f. mult Clujul, unde am facut facultatea si de unde am f. multe amintiri frumoase.


Geani 24+ si Daria (03.04.05)
Varsta Dariei
In sfarsit, poze


Felicitari pt Baietele!!!si eu cand am citit ieri pariam pe fetita.

Ce facultate ai terminat in Cj? Si in ce camine ai stat?

KIKI 22+ si

Mergi la inceput