Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(92)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

Citat:
citat din mesajul lui philip

vad ca ganesha le-a vazut, pozele sunt aici:
www.apha.shutterfly.com
si voi mai adauga cateva cat de curand.

Philip
Nicholasin1day
MommyAndreea


sa va traiasca e asa scumpel, doamne doamne; a deschis el si ochisorii pupici mii

mami fericita de Maya Teodora binecuvantarea si minunea noastra
Maicuta Domnului si Sf. Stelian ne vegheaza
Maya Teodora *** burticutza ***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

buna fetele!

gablilici, si eu am avut probleme cu respiratia; innebuneam ca nu puteam trage aer cum trebuie; si in timpul operatiei am zis ca innebunesc; nu trebuie sa stresezi tu pe bebe.Eu stateam pe spate pe 2 perne si sotul imi facea masaj la picioare sa ma linistesc. E mare bebe si de aia; stai linistita

BebeBeca, dr de familie mi-a dat, dar azi am sunat la o clinica particulara de pediatrie si ma programeaza sa ne vada un dr maine sau saptamana viitoare si sa ne lumineze; la cat timp ai scos-o tu pe Sara in parca caci retin ca aveai poze cu ea pe banca in parc de devreme

roxi, scoatem agitatele si asteptam

cris, ti-ai lasat sotul sa isi face tb si ai zis ca nu nasti in noaptea ce a trecut, nu?

clody, te asteptam cu vesti bune de la dr

fetelor, eu nu am pofta de mancare deloc si am o stare de greata si nu stiu de ce
m-a sunat de la clinica: maine la 4 avem programare; yupiiii

mami fericita de Maya Teodora binecuvantarea si minunea noastra
Maicuta Domnului si Sf. Stelian ne vegheaza
Maya Teodora *** burticutza ***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

`neata fetele!!

noi raportam o noapte destul de ok...am avut si eu citeva contractii mai tari..asa incit sa imi fac citeva sperante false....oricum maine la ora 8:00 dimineata voi fi cu sot si bagaj la spital...imi vor da ceva tableta direct in col si sotul va fi trimis la serviciu si sunat abia cind incepe distractia...oricum fara bebe eu nu plec de acolo

roxy

cris si tu mergi azi cu bagaj la spital nu?

cu mult mult mult noroc imi vad maine bebele

41+ Sebastian Gabriel ..oare cind vrei sa vi
GUGU
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">burtica mea minuscula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

fetele am fost la control si am ajuns acasa acum

va rog sa ma ajutati SANGEREZZZZZZZZZZZZZ CE FAC

38+ cu Razvan Andrei (dupa UM)
39 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor - eu cred ca se inseala dar vedem la final)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

cris_82 PDA = anestezie peridurala.

Citat:
citat din mesajul lui laurraa
iar stomacelul parca e prea in relief din cosul pieptului;

Asa arata burtica la bebe - ca la mami gravida .



Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui clodyac

fetele am fost la control si am ajuns acasa acum

va rog sa ma ajutati SANGEREZZZZZZZZZZZZZ CE FAC


Cum sangerezi? Ce culoare / aspect are? Mai bine suna la doctor si explica-i despre ce e vorba.

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

Pai e rosu rosu si avea si cheaguri mici in el acum vad cas-a mai linistit doctorita nu imi raspunde cred ca e in operatie


38+ cu Razvan Andrei (dupa UM)
39 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor - eu cred ca se inseala dar vedem la final)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui clodyac

Pai e rosu rosu si avea si cheaguri mici in el acum vad cas-a mai linistit doctorita nu imi raspunde cred ca e in operatie

:( nu stiu ce sa zic - nu e normal sa sangerezi. Si daca are cheaguri, nu e de la controlul care ti l-a facut azi - ca n-avea timp sa se coaguleze sangele. Tot trebuie sa suni undeva sa intrebi (la spital unde o sa nasti? Mai incearca mai tarziu la dr.)

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

Fetelor, multumesc mult pentru incurajari!
Dani3lla, am facut cezariana, de aia a mers asa repede.

Adriana80, felicitari si bine ai revenit printre noi!

Hi, sunt in urma cu 2 capitole, recuperez eu pana la urma.
Fata e cuminte, doarme acum in landou.
Am pus niste poze din maternitate si cateva facute acum 10 minute aici:
http://picasaweb.google.com/carmina.radu/Andreea#

Va pup!

Carmina 38+ cu Andreea si Bogdan (04.02.2005)
Bogdan in primul an *** Bogdan 1-4 ani *** Poze noi

"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

BUna. Intru si eu sa va salut.

Ganesha imi pare rau ca trebuie sa treci prin atita stres. Doamne ce sef nesimtit si mai e si roman.

Yioanna de ce trebuia sa te interneze pt monitorizare?



38+ Vlad ?

Mergi la inceput