Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (09)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

ahhh, stiam io ca mai vroiam sa va zic ceva: ma simt slabita, parca ma ia cu sfirseala, nu stiu cum sa zic... voi aveti stari de-astea?

Filles du Sud cu Izia, famille Dragoon

Toulouse, la ville rose



cateodata si eu am stari din astea
si imi trebuie dulceee dupa alaptat voi aveti pofte ??

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Novus ai PM de la mine

Olga, mamica lui David iepurasul


Ai PM si tu

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Chatonel iei ceva vitamine?

Novus si eu am pofte, dar inca rezist eroic.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Novus, multumesc mult! O sa ma apuc sa fac si daca nu ma descurc, cer ajutorul! Inca o data, multumesc!


Am vrut sa va intreb dc voi curatati cu ceva gurita lui bebe. Eu am inteles ca nu e prea ok dar... uneori parca as incerca pt ca mi se pare prea incarcata limbuta.

Mami de Bris care se intoarce de pe o parte pe alta , 16 apr 2009

gia



intreaba-ma orice si te ajut cu drag !!!

Cum adica se intoarce ???

Noi curatam gurita cu glicerina boraxata

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Daca tot ma apuc sapt viitoare de treburile lumesti hai sa va mai intreb una, sa vad cine-mi raspunde, caci m-am tot gandit la asta: cum o faci cand alaptezi si curge laptele siroaie? Cu sutienul pe tine? Parca n-are nici un farmec...dar si sa ne mozolim de lapte nu e fain Astept raspunsuri

Olga, mamica lui David iepurasul




o faci dupa alaptat !!!
oricum o sa vezi ca titi nu vor fi atat de solicitate de catre sot tocmai din acea cauza de teama sa nu bea laptic
am citit undeva ca in perioada cat sotiile alapteaza sotilor nu le prea vine sa se joace cu lactobarul pt ca vad toata ziua deschis non stop

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Daca tot ma apuc sapt viitoare de treburile lumesti hai sa va mai intreb una, sa vad cine-mi raspunde, caci m-am tot gandit la asta: cum o faci cand alaptezi si curge laptele siroaie? Cu sutienul pe tine? Parca n-are nici un farmec...dar si sa ne mozolim de lapte nu e fain Astept raspunsuri

Olga, mamica lui David iepurasul




o faci dupa alaptat !!!
oricum o sa vezi ca titi nu vor fi atat de solicitate de catre sot tocmai din acea cauza de teama sa nu bea laptic
am citit undeva ca in perioada cat sotiile alapteaza sotilor nu le prea vine sa se joace cu lactobarul pt ca vad toata ziua deschis non stop

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari




Offf ce pacat!!! Lactobarul era atractia cea mai mare S-a dus si asta...

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Novus m-am gandit!!! Pai ma mai vede el alaptand...? Bag placuta la camera cu "Interzis" cand alaptez. Oricum sa fie macar efect vizual, ca doar n-am de gand sa-l hranesc si pe el

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Saby imi pare tare rau ca aveti asa problemute. Trebuie sa-ti fie tare greu. Multi de incurajare si sa-si revina Maia cat mai repede.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

OOOOOFFFFF! Ca ametita mai sunt
Iar am raspuns la capitolul trecut. Deci ii spuneam GIGLICAI ca ii multumesc si ca ii admiram si eu mai zilele trecute frumusetea de piton.
Mai vreau sa spun ca am vazut si poze cu dragoana si imi plac foarte!!!!! Si dragoana si pozele
Si imi mai place mult si ce am vazut la Simona Ai 2 baieti foarte frumosi...iar despre ochii lor deja nu mai are sens sa zic nimic. Ce culoare frumoasa

FlorinTheodorPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Am pus si noi poze noi !!!!!

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari





NOVUS sunt topita dupa nora mea. Si am vazut eu bine? Cred ca are un semn din nastere pe piciorul drept? Ca si Petru are dar pe buca dreapta Deci clar sunt sortitiSi seamana foarte mult semnele aste de nastere

FlorinTheodorPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput