Burtici fericite de septembrie-octombrie (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MariaG spune:

Citat:
citat din mesajul lui kemsy

Reclama ilegala??Dar site-ul il pot da?
www.reclama ilegala - avertizare.ro

Gianina 21+ cu Loris Stefan

bebe


pune cu spatii intre litere si scoatem noi, doar nu ne lasi asa sa murim de curiozitate

Maria
Alex (5 mai 2004) si BB nou 17+
http://cealalta-realitate.blogspot.com/
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Fetelor am plecat si eu spre casa... va si ne "auzim" mai tarziu

22 + cu"probabil masculin "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

w0w0w.p0r0o0b0e0b0e.r0o


Gianina 21+ cu Loris Stefan

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Biaz eu cu institutul nu te pot ajuta dar te rog frumos sa fii ingaduitoare cu studentii, ca a venit vara, terase, bericica, pasarele, verdeata....Doamne ce vremuri de vis....

Cea mai fericita 24 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

kemsy nu te descuraja cu multitudinea de informatii.....eu intru zilnic in magazine, citesc zeci de etichete, ma uit la suzete, biberoane, paturici,botosei, hainite, periute de dinti, de spalat sticlute, de periat parul.....si nu cumpar nimic, ca mai e timp.....
Sunt sigura ca la un moment dat am sa intru in panica pentru ca sunt genul care lasa absolut totul pe ultimul moment, asa ca daca stiu acest aspect al naturii mele ma simt mult mai relaxata si nu ma mai surprind

Tot astept sa-mi pice din cer o suma mare de bani din care sa cumpar tot ce-i trebuie lui Bebitza.....

Cea mai fericita 24 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Lutoniana, imi pare rau ca si tu treci prin starea asta de rau. Adevarul e ca pe mine ma apuca din senin greata si vomitatul, fara sa fi mancat ceva care sa cada greu la stomac. Pur si simplu ma ia cu rau de dimineata de cand ma ridic din pat. Dar ai dreptate, am si eu zile cand mie mai bine. Eu am o problema (mai mult din cauza doctoritei) cu greutatea. Nu reusesc sa pun nici un kg pe mine. Tu cum stai?

Monica 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui monikus

Lutoniana, imi pare rau ca si tu treci prin starea asta de rau. Adevarul e ca pe mine ma apuca din senin greata si vomitatul, fara sa fi mancat ceva care sa cada greu la stomac. Pur si simplu ma ia cu rau de dimineata de cand ma ridic din pat. Dar ai dreptate, am si eu zile cand mie mai bine. Eu am o problema (mai mult din cauza doctoritei) cu greutatea. Nu reusesc sa pun nici un kg pe mine. Tu cum stai?

Monica 17+ cu


Pai eu am plecat in sarcina cu 68 de kg, ceea ce era foarte mult pentru mine dar eram intr-o perioada in care ma ingrasasem. Am inceput sa slabesc ca nu puteam mancam si aveam greturi si am coborat la 63 - 64 kg....dupa ce am terminat acea perioada am inceput sa iau, dar cate putin....acum sunt la 70 kg la 170 cm.
Per total m-am ingrasat 2 kg

Este posibil ca tu sa nu prea asimilezi ce mananci si bebelusul sa traga de la tine tot ce are nevoie....el sa creasca si tu sa ramai constant....e doar o idee, nu stiu ce sa zic. Sa ne tii la curent cu ce au spus "doftorii".

Cea mai fericita 24 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ahhh...si am uitat, eu am vazut-o pe Iuliapapusa in poze pe webshots si esti foarte slabuta draguta mea....ce te astepti ? Si bebelusul va fi un finut ca tine, nu te mai stresa. Eu nici in visele mele cele mai frumoase nu am fost asa trestie....vre-odata in viata mea.

Si la mine, daca fac eforturi sa fiu super obiectiva, abia acum la 6 luni mi se vede burtica asa clar, de gravida, cand merg pe strada.....au inceput sa observe colegi de munca, cunostinte si tot asa......Deci inainte o vedeam eu ca eram cu binoclul pe ea si ma studiam si vedeam ca e mai mare decat ieri dar burtica serioasa apare dupa 6 luni, nu???? fetele mai cu experienta ce ziceti ?



Cea mai fericita 24 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

kemsy nu te descuraja cu multitudinea de informatii.....eu intru zilnic in magazine, citesc zeci de etichete, ma uit la suzete, biberoane, paturici,botosei, hainite, periute de dinti, de spalat sticlute, de periat parul.....si nu cumpar nimic, ca mai e timp.....
Sunt sigura ca la un moment dat am sa intru in panica pentru ca sunt genul care lasa absolut totul pe ultimul moment, asa ca daca stiu acest aspect al naturii mele ma simt mult mai relaxata si nu ma mai surprind

Tot astept sa-mi pice din cer o suma mare de bani din care sa cumpar tot ce-i trebuie lui Bebitza.....

Cea mai fericita 24 + cu


Da...eu nu prea am timp sa umblu, sunt de dimineata pana seara la serviciu, si asta imi creaza starea asta de stres . Plus ca astept luna iulie, poate gasesc ceva reduceri, oferte. Starea asta...de stand by ma enerveaza
Dar lasa ca ma apuc eu sa fac iar liste, cum imi sta in fire...si sa vezi ce onorabil planific totul si ma descurc


Gianina 21+ cu Loris Stefan

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
Pai eu am plecat in sarcina cu 68 de kg, ceea ce era foarte mult pentru mine dar eram intr-o perioada in care ma ingrasasem. Am inceput sa slabesc ca nu puteam mancam si aveam greturi si am coborat la 63 - 64 kg....dupa ce am terminat acea perioada am inceput sa iau, dar cate putin....acum sunt la 70 kg la 170 cm.
Per total m-am ingrasat 2 kg
Este posibil ca tu sa nu prea asimilezi ce mananci si bebelusul sa traga de la tine tot ce are nevoie....el sa creasca si tu sa ramai constant....e doar o idee, nu stiu ce sa zic. Sa ne tii la curent cu ce au spus "doftorii".


Am facut analize, astept sa iau rezultatele si va spun si ce a zis medicul. Multumesc din suflet pt raspunsuri. M-am mai linistit acum ca stiu ca nu sunt singura care trece prin asa ceva.

Monica 17+ cu

Mergi la inceput