Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (304)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yaia

Citat:
citat din mesajul lui prisi
ma trezesc obosita dimineata chiar daca doarme bine Miru


Da' tu dormi? Sau faci bebe2?

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze





dorm, inca nu mi-am facut curaj de bb2

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Prisilica, Erina, Ayumi, Mad (alehiam), Cecilica, Carpatina, Crishtina, Roxana, Gabriela, Papanasha, Mada, Greyeras, Danielle, Ema (ceamica), Danuta, Teodora, Ana, fetelor, mii de multumiri! Asa urari frumoase nu am primit niciodata! Sunteti minunate, va cu drag!

Fug sa pregatesc bagajele, mergem la parcul acvatic sa ne balacim si sa sarbatorim!

PS Am o gramada de sacose si am citit toate preferintele, dar data viitoare scrieti clar numele pe sacose sa stiu ce pun cui, bineee?

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Yaia petrecere frumoasa si balaceala placuta, -ici delfinasului

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

La multi ani, Yaia! Distractie placuta!Bernix, Mandarinutza, multumesc mult! Deci degetica mai cere si dupa o luna???Eu nu as rezista cred. Am vrut sa-i raresc supturile si asa speram sa nu mai ceara ea treptat, dar vad ca nu prea merge Am reusit si sa o adorm fara tzitzi dar si cand vrea ea nu mai scap. Offfff, tare greu cred ca ii primul rand trebuie sa fiu eu mai hotarata dar nu prea suntDanuta, sanatate Mirunei, eu as incerca si ceva naturist, helmiflores.Adi, sanatate multa si Lisei!Am citit de julituri, voi ii mai dati cu ceva in afara de rivanol??? Desi am observat ca trec destul de repede, vin altele peste alea veccchi.In rest noi suntem bine, nu prea mai e timp si de forum am fost si la plaja, Elisa avea nisip si in urechiA si mi-am adus aminte Elisei abia acum i-a "copt" vaccinul de la nastere antitetanos, ne si speriasem dar cica asta e reactia normala pe care trebuia sa o aibe la cateva luni si nu a avut-o, fff ciudat.Elisa in rest tot slabaaaaa, aproape 9 kile, dar sanatoasa a si cred ca e cea mai micuta are aproape 80cmMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

ziua buna doamnelor.
in primul rand, la multi ani, multa sanatate si fericire iubitei mele yaia!
eu vreau sa multumesc pentru cuvintele frumoase la adresa printesei mele.
la nunta a fost super, pacat ca s-a terminat.
va pup.ma duc sa despachetez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:


Yaiascuze , zici ca mi-a casunat pe tine !Da' lasa ca apar ele
desi nu e un motiv de lauda , uite dovada ca nu apuc sa tin pasul cu voi !
Distractie placuta !


slippers , pupam domnisoara sarbatorita si domnisorelul petrecaret . Mar si piersica n-as fi ghicit nici din 100 incercari cine pot fi ...

papanash ,zici ca dau in bobi hotii astia , am zis eu atunci , aveam doar ala lipit pe geam si tot au spart...

Ce frumos plimba Daria pe Pooh ! Pupam fetita care se suparase!
mai nou si Sebastian a trecut la plimbat carucior si toata lumea care ne vede zice baiat cu carucior

Cecilia , niste poze cu scolarul suparici ?

Adimercedes , sanatate Lisei!
la noi in parc parintele langa copilul violent si tot degeaba-sta si se uita sau varianta 2 e ca iti spune tie ca pe copilul lui nu-l educi tu !

greyeras , sa stapanesti sanatoasa sandalele si dragaleste si pentru mine o fetita delicioasa


Ma retrag sa termin curatenia , nu inainte de a vedea pozele cu Stefan
va pup




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

am uitat sa va spun : al meu si-a incaltat singur porcisorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Yaia,LA MULTI ANI, o viata minunata alaturi de cei dragi,plina de realizari si tot binele din lume!


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Betty, felicitari pentru cel de-al doilea mostenitor!
Carpatina,multa sanatate Ioanei si refacere rapida!
Papanash,l-am urmarit pe Ghighi in aventurile sale. Si Andrei a inceput sa-mi de-a palpitatii tot mai dese, se urca peste tot, nu se uita unde pune piciorul si mai nou se arunca pe topogan(asa fac copii mai mari si el ii imita)
Gabriela, pupici Sarei, este o scumpa , cum asteapta ea sa vina printul !
Anca sa-ti traiasca flacaul, sa petreceti frumos la luarea motului si sa se refaca repde la stomacel. Nu am putut vedea pozele!
Diwana, bine ai revenit! Pupici multi lui Rares si tie relaxare placuta la terasa! In limita timpului disponibil te mai asteptam cu vesti despre voi! Bifat pozele cu voi! Rares este un scump si jumatate, iar mamica frumusica rau! Imi place mult cum se asorteaza tunsoarea si culoarea parului cu ochisorii tai!
Piciulika, felicitari pentru cele doua liniute roz. Sa ai o sarcina cat mai usoara si un bebe sanataos si frumos ca mamica lui!
Adi, felicitari pentru samburelul cu puta! Sa ai o sarcina cat mai usoara si bebelus sanataos. Ma bucur sa aud vesti bune in legatura cu Lisa.
Erina, sanatate si refacere rapida Dariei! Cum se mai simte acum?



Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Prisi,Yaia,Cecilia, Gabriela, Roxana, Ceamica , Erina, Danuta , Simona, Ana,Bernix,Papanash, Danielle, Greyeras, Andreea, Luy, Carpatina , Devylla va multumesc mult pentru urarile si gandurile voastre bune. Sacosa este plina de bunatati si gata sa fie trimisa la usa tuturor!

Cu intarziere doresc sa urez la multi ani tuturor celor care joi si-au serbat onomastica! Sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi voua!
Cecilia,am avut telefonul dat pe silent, dormea Andrei si nu am vrut sa se trezeasca. Cand am observat deja aveam vreo 8 apeluri primite!
Prisi, multam pentru listutra!
Ramonarosca sa-ti traiasca flacaul!
Gabitz, am admirat-o pe Eliza. Ce dulce este! Cred ca, atrage privirile tuturor! Ma insel sau ai lansat o moda noua printre membrii familiei? Si Stefanut este la cel de cochet ca surioara lui!
Slippers, felicitari amicei tale. Sa-i traiasca fetita si sa ajunga cat mai repede acasa!
Erina, felicitari pentru nepotelul Matei! Am vazut si pozicile cu Daria! Intr-un cuvant este o minunatie de fetita!
Papanash,ce emotii iti da piciul! Imi pare rau pentru necazul cu masina.
Danuta sanatate Mirunei, sa va refaceti repede!
Ana, superba sarbatorita! Sa-ti traiasca perechea!
Prisi, imipare rau sa vad ca ne dai vesti rele, intr-adevar nu face telefonul pierdut cat stai sa alergi pentru recuperarea datelor.
Ayumi, sper ca Ryuji este un baiat cumintel acum. Poate ii ies dintisorii! Am vazut pozele, sunt foarte frumoase!




Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

Mergi la inceput