Mamici de Fulgusori de Nov.Dec2009(28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

Simonette - felicitari pt. adoptie. este un gest admirabil

monis,miany - felicitari pt. primele miscari ale lui bebe. vreau si eu!

krelia - dormi acum la greu cat incape , ca dupa aia cica o sa umblam teleghidate din cauza ...
ce frumoasa esti in poze...

lauradi - misto faza cu vorbitul la telefon pana gafai... m-ai distrat...

camy - ai grija de tine, ne rugam sa fie bine si sa vii inapoi sanatoasa.



Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
ms de felicitari!

miany
15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adisore spune:

Bunea fetele. Eu am lipsit in ultima perioada deoarece am fost foarte ocupata si obosita si nu am avut chef de nimic. Am fost saptamana trecuta la medic si l-am vazut pe bebe care e foarte somnoros si abia ne-a aratat si noua cateva miscari. Am pus si poza de la eco jos la semnatura.
Daca se poate sa-mi dati si mie parolele.
Sper sa-mi gasesc timp sa intru si eu mai des pe la voi

In asteptarea puiului meu!!!

10+

http://bd.lilypie.com/EONEp3.png

Puiutul

poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Neatza burtici!!!
Diseara cand ajung acasa... pun si eu poze... dar n-am cum sa pun poza cu burtica.. ca nu se vede... Am incercat azi dimineata una doua pozici... dar nu e evidenta mai deloc...
Va sa aveti o zi super...
bya 11+
BEBE STRUMF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Mi se pare mie sau ne urnim f greu azi?
Lene mare....

monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byabeatrice spune:

Cred ca e greu dupa un weekend de relaxare...

bya 11+
BEBE STRUMF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myrella_21 spune:

nu cred ca e vorba de lene dar poate ca nu prea avem asa mari vesti la o ora asa de dimineata...nu?!

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Ziua buna tuturor.

Am aparut si eu dupa un week-end la tara, fara caculator cu acces la internet. Felicitari celor ce au simtit bebeii. Astept si eu cu nerabdare. Sa vedem cand o sa vrea micutul meu sa ma atentioneze ca este in burtica.

Camy - desi nu poti citi acum mesajul, ma gandesc la tine si ma rog sa fie totul bine.

Krelia - ieri am facut si eu clatite dupa muuuuuult timp de pauza. Primele nu au fost reusite, dar cu perseverenta am reusit. 12 guri s-au hranit din clatitele alea, iti dau seama cate am facut.

Simina - pot obtine si eu parola? o sa incerc sa atasez poze, dar trebuie sa caut unele mai recente in calculatorul de la tara.

Apropo, de saptamana viitoare sunt „taranca". Ma mut definitiv acolo si o sa ramana apartamentul gol. O sa invat cum este cu cultivarea pamantului si strangerea recoltelor. Poate fac poze si de acolo sa vedeti ce haioasa o sa fiu. Dar a dreakului s fiu daca voi purta vreodata batic in cap.

Viitoare mamica in culmea fericirii 10+ (12+)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Asa e Myrella, ai dreptate. Asteptam cu interes atunci fetele care merg la echo, analize, stuff.
Si ceva stiri cu ce ati facut in we.


monis 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Neatza burtix!

de prin partea mea...nu prea sunt vesti...ca doar vorbiram ieri ....nu s-a intampalt nimic semnificativ de ieri pana azi

Ramonika, sa stii ca profit din plin ...si nu prea ma chinui...adorm instant...si dimineata, mai devreme de ora 8 nu ma poci trezi...noroc cu sefu'... dragu' de el ...
saru'mana...sa stii ca si in realitate sunt frumoasa ...si modesta
(pe cand poze?)

si pe mine m-a distrat faza cu gafaitu' la telefon, lauradi....ai fost foarte tare

Pirelia, bine ca le-ai reusit..eu o sa le las in sarcian soacra-mii...gata...sa le faca ea..ca de aia e fi-su

fetili...hai ca va dau eu parolili...Madyna, activeaza-ti PM ca sa-ti pot trimite


krelia 15+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Pirelia, pai si pe forum de unde te mai dai?

monis 16+

Mergi la inceput