Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (26)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

nu sunt bune pe caldurile astea...eu totusi beau ca mi-e prea somn...dar merge un frape..sau ceva cu gheatza...

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Salutare
Scuze de absenta dar am fost tot plecati si nu am mai prea apucat sa stau pe net.
Multumesc tuturor fetelor pt urarile de bine si pt felicitari. Si eu sunt super fericita ca am pereche, chiar daca sunt si stresata. dar cred ca ne vom descurca noi pana la urma.
Un Frape vreau si eu Nelia ca tare bun e. Si la noi e cald dar inca nu foarte cald. La noi chiar daca nu e foarte cald, din cauza umezelii se simte cu cateva grade peste. O tampenie si astia inca nu au dat drumu la piscine.

Adriana 21+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

mai da ce mai cafeliti voi pe aici
a mai ramas ceva?
Adriana-m-bine ai revenit,asteptam vesti
ce numa ati ales? care e lista sa ne dam cu parerea
Nelia-nu stiam ca ai trecut numele cu Ch,asa l-ai pus sau ai scris numai asa?
imi place si varianta Christian,pe aici asa e
si mie imi place,de era baietel cred ca asa ii puneam numele
sincer m-as duce in alta parte nu la mare ca eu stau f aproape de mare si sintem satui
Ploscariu-stiu pe unde zicieu stau in partea astalalta in spate la cocosu unde e rondoul cu fosta farmacie ce era non-stop
scz fetele ca zapacit subiectul dar mi-e dor de clujjjjjjsi asa cum prin pe cineva cum intreb ce si cum
Nastasie-ia da si tu o cafea buna daca tot ai bea
asa te ocupi tu azi
Anca-si la noi la fel,geamurile deschise,persianele inchise inca si la body
si are 2 nopti ca doarme in patutul ei la cererea ei exclusiv ca noi ne-am invatat cu ea in pat si nu am obisnuit-o sa doarma in patul ei de draga ce ne e sa nu ne dezlipim de ea
acum se cere ea saracuta ca altfel moare de cald si asa se poate intoarce si rasuci cum vrea
v-am zis ca am facut tort si a iesit super bun
diplomat si reteta de pe net
v-am pupacit



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata.dau cafeaua.asa ca va astept aici la povestit.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Neata

Nastasie multumim de cafea,astazi sunt mai odihnita ,buburuza mea mi-a dormit de la ora 22 pana la 5 dimineata,incet incet nu se mai trezeste noaptea sa pape si am pus si pastiluta in aparat si nici tantari nu ne-au mai dat tarcoale .A vrea sa ma vopsesc dar a inceput sa-mi cada parul si de tuns parca nu-mi vine doar ce mi-a mai crescut


Monica mami de Timeea Alexandra ( 25.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata si multam de cafea
Kati noi nu am vrut sa o invatam cu noi in pat dar ne mai trezim cateodata cu ea peste noi ca sare din patut

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

ceva cafea a mai ramas asa pe la prinz?
Anca-deja sintem la 3 nopti
cred ca mergem pe strada buna:))
ma bucur ca asa nu o stresez eu
p.s.avem pozici la ratusca din viata mea
Giulia si ratusca ei
ar trebui sa mai incarc citeva poze si eu ca deja a trecut mult timp
Nastasie-buna cafeaua
Millie-si eu mi-am vopsit parul da nu sint prea incintata,deocamdata il las asa o perioada apoi schimb iar ca sint maniaca



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

hai ca intru sa va vad la ratusca ,am trimis si eu dar inca nu au aparut

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Hai ca ma bag si eu la o cafea daca a mai ramas ceva.
Katiapam felicitari pt tortul diplomat. Unde sunt pozele ca nu stiu unde sa ma uit. Nume avem doar asa informativ; sotul zice Alicia Andreea, eu zic: Emma Maria. Dar nu-i nimic sigur si stabilit. O sa ne hotaram cat de curand si va anunt cu siguranta.
Ancadragoman nici noi nu l-am invatat cu noi in pat. Doar cu noi in camera si nici aia nu a fost foarte bine. Sper ca de data asta sa luam o casa cu 3 odrmitoare sua sa-i invat sa doarma in aceeasi camera cat sunt mici macar.
Millie ce bine ca nu se mai trezeste Timeea noaptea sa pape. Super.Tot asa inainte va doresc. Abia esti si tu mai odihnita.
Natasie cum merge treaba? Cum mai stai cu fumatu?

Noi suntem binisor. Suntem un pic stresati ca nu stim daca sa-l dam pe Robert la scoala de acum sau sa-l mai lasam un an totusi. Am fost azi sa vb cu educatoarea lui si a spus ca daca era copilul ei ea l-ar fi tinut inca un an. Robert stie cam toate alea dar e mai molcom asa; sau cum s-a exprimat educatoarea, are nevoie de timpul lui. Asta o stiams i eu ca-i mai mocacila. Si ca al scoala este un alt ritm aici, mult mai rapid si odata intrat nu mai poate da inapoi. Dar exista sansa sa nu se descurce. E asa de greu de luat decizia ca e si scump la gradi asta. de fapt ar merge acum la pre-kindergarden. Trebe sa ne hotaram destul de repede ca trebe sa ne si mutam de aici.

Adriana 21+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

adriana, ma lasasem cand am aflat de bb, dar acum le-am luat iar.imi plac numele.mi se par mult mai multe la fetite.la baieti mi se pare mai greu.dar cum sa-l dai la scoala.nu face 5 ani?sau am pierdut eu notiunea timpului?

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput