Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (26)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Adriana-m-si eu zic sa mai astepti daca nu esti convinsa
cum de va mutati? la voi cit costa cresa?
la noi sint f scumpe
unde am intrebat mai aproape de casa pina la 4 4 jumate 370 cu reducere 350 plus inscrierea in fiecare an 200

frumoase numele
uite linkul de la www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=1" target="_blank">ratusca



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Nastasie, face 5 ani, asa e. Dar aici se face de la 5 ani kindergarden. Cred ca e un fel de an pregatitor. Anul asta e cam la fel ca la scoala aproape. Adica in anul asta poate sa invete sa citeasca, sa scrie cuvinte simple... Teacher a spus azi ca daca ar fi in locul meu ea l-ar mai tine un an in pre-kindergarden. ca ea zice ca inca nu e pregatit pt scoala. Deci poti sa lasi tigarile, asta era imp. Lasa ca daca vine bebe poate le lasi si tu de tot.
Katiapam este foarte scump si la noi la gradi. Noi platim pe sapt 147$ deci mult de tot. Cred ca ne ajunge pe la 700$ in unele luni. Dar isi merita toti banii parerea mea. Vrem sa ne mutam la casa in zona gradinitei sa nu mai fac naveta eu cand vine bebe, dar tot in chirie deocamdata.

Am reusit sa pun si eu niste poze pana la urma. O s apun link-ul aici sa vedem daca merge. pup

http://community.webshots.com/user/adriana_m77


Adriana 21+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Katiapam ce ochii poate sa aiba fetita ta. Bestiali. E frumoasa foc, sa-ti traiasca mare si sanatoasa.

O intrebare: cum pot sa-mi colorez si eu numele? Daca puteti sa-mi dati si mie niscai explicatii ca habar nu am.

Adriana 21+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

adriana, pai eu pe razvan il tin anul asta la gradi si anul viitor(cand va fi in grupa pregatitoare).si va termina gradinita la 6 ani si jumatate.si sincer ma gandesc cu groaza ca e totusi devreme si asa pentru scoala primara.dar nu vreau nici sa fie clasa 1 aproape de 8 ani.parerea mea e sa-l mai tii un an.acum...ce sa zic...voi decideti.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

adriana, din cate imi aduc aminte tre sa pui inainte de nume si dupa intre paranteze patrate culoarea:adica [blue] adriana[blue] parca.dar nu sunt sigura.
si ...este enorm de scump.adica asa mi se pare mie.700$.pai noi platim, intr-adevar e de stat, nu particulara, 7 lei/zi numai mancarea.la asta se adauga pe luna vreo 12 ron engleza, ceva rechizite sau ce ne mai cer pt lectiile deschise,si un pachet de servetele,h.ig, sapun, etc.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

vai, am vazut si pozele.ce burtica frumoasa ai.l-am vazut si pe bebe.ce bine se vede.ce dor imi e si mie de burtica.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Adriana sunt frumoase numele pt.fetita,am vazut si pozele ai o burtica superba parca nu-mi vine sa cred ca nu demult am avut si eu burtica,ce repede trece timpul

Katiapam e frumusica foc fetita ta
Nastasie si eu m-am reapucat de fumat de cand numai alaptez,dupa ce am rezista eroic 1 an
Am fost la cantarit si masurat cu bebe,are 6kg si 61 cm


Monica mami de Timeea Alexandra ( 25.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Multumesc de aprecieri.
Nastasie cred ca pana la urma il mai tin un an la gradi si il dam la scoala clasa 1 la 7 ani si gata. Eu vroiam sa inceapa scoala la 6 ani dar se pare ca baietii sunt mai lenti in dezvoltare decat fetele.
Millie ce bine e dezvoltata Timeea. Bravo ei. Si mie tot de asta imi e frica cu tigarile astea, sa nu ma mai apuc deloc de ele. Sper sa ma si tina.

Adriana 21+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

pe fuga raspund repede
Adriana-m-intra la profil personal-foloseste punctele
acolo ai optiunea de colorat la nume si de o denumire sub nick in functie de cite puncte ai
costa cred 300 puncte sa colorezi numele dai clic la colorat numele si alegi culoarea eu am intensitate 5 si dai trimite
bafta
gasesti in stinga sau sus in bara



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Katiapam multumesc de informatii. Dupa cum vezi am reusit. pup

Adriana 21+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput