Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (26)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Hello!
Culcat copil, era obosita de numa numa, a fost toata dimineata prin parc cu soacra-mea. Am prins-o in concediu, asa ca profit la maxim e o femeie de milioane.
In rest suntem bine, sanatoase, saptamana viitoare plecam la Felix, abia astept!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

buna...
La Multi Ani cu sanatate tuturor copiilor si persoanelor care va iubesc...
Azi iar m-a trezit fiumeo la 7 de dimineatza...nu stiu ce sa ii mai fac frate,ca mor...desi nu imi este fr greu sa ma trezesc sunt inciudata,adica alti copii dorm de la 10 seara la 9 dimineata si numai el e mereu treaz la 7...bine,cu cateva exceptii...de cand a fost mic dormea fr putin ...doar 7 sau 8 ore pe zi...si astea nu legate....15 min ,apoi pauza jum de ora,apoi 1 ora,pauza 2 ore,apoi 10 min somn pauza 20 de min....sa-l droghez?
-deci cu casa ramene cum am stabilit..anul acesta cred ca nu vom merge la mare si poate va spun si de ce mai incolo,prefer sa alerg dupa cris pe aici decat la mare,credeti ca ar pierde ceva?oricum nu ii place apa,cred ca ar fii cu nisipul mereu in gura....mergem mai bine aici la parcul acvatic"le vele",intrati si voi si spuneti-mi daca nu e super...cu exceptia faptului ca aeruul de mare e bun pentru sanatate...si pt sanatate as face orice....deci ma contrazic un pic...

eu pun de o ciorba....ce sa mai fac de papa?
katia,iti sta bine...si eu am spus ca revin la blond...stiti de ce?am fire albe in cap de cand am fost gravida....nu imi vine sa cred,dar am imbatranit...ma dau iarasi pe blond...ca de nu cand imi ies radacinile zici ca sunt zebra!!!!si nu glumesc...seaman cu mama,ea nu a mai avut ciclu de la 35 de ani,deci ar trebui sa ma grabesc cu copiii...

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

salut gagici
Nelia-chiar asa cu mama ta?
n-am mai auzit asa devreme
care e adresa de la vele? tu tot spui sa intram dar pune linkul

ma crezi ca si eu am inceput sa gasesc fire albe?????
saten cum e se vede.bine ca nu-s multe cite unul ici colo dar au inceput sa apara
revin ca tre' sa fac prinzul



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nelia, asa era si razvan.era "certat" cu somnul.iar de cand e si la cresa sau gradi nici vorba sa se trezeasca mai tarziu de 7.30-maxim 8.insa sambata si duminica ne trezeste si de la 6.30.si are 4 ani si jumatate.asa ca...obisnuieste-te.nici el nu dormea ca lumea pana spre 2 ani cand si-a format somnul de pranz.
katia, iti sta foarte bine.
anca, sper din suflet sa nu devina socra d-aia nebuna ca innebunesc.ma dau singura cu capul.acu nu zic ca o sa devin model, ca doar sunt mama de baiat, dar nici

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

http://www.parcoacquaticolevele.it/
intrati de va minunati....abea astept sa vina iar soare sa merg...

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

fetele- thanks
Nelia-e super parcul dar e departe de noi....
Nastasie-a mea mai nou doarme pina la 8.30-9,seara e drept ca se face 11 si mai tirziu ca sta cu noi si ea dar de amiaz doarme cite 3 ore iarna si 4



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Hello!
Culcat copil, era obosita de numa numa, a fost toata dimineata prin parc cu soacra-mea. Am prins-o in concediu, asa ca profit la maxim e o femeie de milioane.
In rest suntem bine, sanatoase, saptamana viitoare plecam la Felix, abia astept!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)



norocoaso
tare mi-ar placea si mie
stiu cum e la mama
sa fie cu noi ar fi super acum e in concediu si tare mi-ar fi placut sa stea cu piti un pic asa i de dor de ea...



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

Am pus poze de la serbare

POZE 2009 ,
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

SMS 858 - doneaza 2 EURO pentru ASOCIATIA INIMA COPIILOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui ploscariu

Am pus poze de la serbare

POZE 2009 ,
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

SMS 858 - doneaza 2 EURO pentru ASOCIATIA INIMA COPIILOR


un ingeras galben frumos foc

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Neata

Katia ai pus vre-o poza cu tine ?,eu ca de obicei nu am vazut
Nelia vreau si eu la parc,e foarte frumos
Gabriela am vazut pozele,foarte frumoasa fetita ta
Aici tot vreme urata ,asa m-am saturat de stat in casa iar duminica avem botezul sper sa nu ploua si atunci


Monica mami de Timeea Alexandra ( 25.02.2009)

Mergi la inceput