Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (26)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

scuzam scuzam ca ni se intimpla la toate din graba



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

stiu.Dar cum sa am liniste si pace in familie cand stim ca va veni Pastele si sotul o sa vrea sa mearga la tara,eu nu...o ssa vina taierea porcului si iarasi o sa vrea sa plecam,eu nu,sincer as lasa de la mine dar ultima dat cand am fost in tara m-a blestemat si pe mine si pe copil,asta de suparare ca am plecat la sibiu sa duc copilul la pediatrul lui pt vizita..?!e totusi mama lui,nu ne-a pus o caNA cu cafea,nimic...asta nici lui,nici mie,insemnand ca deja nu il mai vrea nici pe el!!!
Cum poate o mama sa nu isi mai doreasca propiul copil din cauza ca s-a castorit cu o fata de la oras pe care nu o suporta?Numia cand ma gandesc la Cris al meu,i-as pupa si picioarele daca mi-ar face un nepotel,as fii numai in ajutorul lui...oare am sa ma schimb si eu pe parcurs...?

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nelia, sunt si astfel de mame, din pacate.eu zic sa hotarati de comun acord cum va este mai bine voua, cum este mai bine pentru copilul vostru pentru ca acum voi trei sunteti familia voastra.si daca aveti posibilitatea sa va faceti casuta voastra...go for it.si nu cred ca noi vom fi asa pentru ca avem exemple.
eu una nu as putea sa fac asa ceva copilului meu, indiferent pe cine si-ar alege in viata.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

salut
cum a trecut weekendul?
font=Comic Sans MS]


[font=Comic Sans MS]
ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

p.s fetelor-parul e blondut dar se vede rosu ca stateam sub umbrela in curte



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui neliaCris

buna fete...eu fac actele de cresa pentru cris....e cald,abea astept sept sa merg si eu la servici.......si bebele meu a crescut si nu ma mai vrea...doar la copii,caini,parc,nici o ciorba nu mai pot face cas ma trage de picioare...

deChristian Ionut

pai se poate si altfel?adica ati vazut un copil sa stea cuminte si tu sa faci ce ai de facut?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Kati, LA MULTI ANI!!!!!!! Sa traiesti pana la adanci batraneti si a ai parte numai de dragoste, sanatate si bunastare!!!!!!!!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)


Si de la noi chiar daca cu intarziere

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui neliaCris

multu de cafea...dar eu am beut la 7 juma cand s- trezit printul meu...

EU sunt intr-o mare dilema.Rascruce de drumuri.Nu ne putem hotari ceea ce vrem,pentru ca nu vrem sa facem pe nimeni sa sufere,desi ei sufera de mandrie .v-am spus ca dorim sa facem o casuta la mama in curte?ea sta singura in curte ,ne da si noua vreo 500 de metrii patrati....dilema e ca socrii mei sunt fr suparati.cica sotul meu s-a insurat nu s-a maritat sa se duca dupa ia o pauzare!!!si ei ne-ar da pamant dar ei locuiesc la tara,nu au decat curent,nici spital,nici policlinica,nimic.eu dupa cum stiti cu soacar nu vorbesc,pentru ca nu ma agreeaza,eu nu imi doresc sa am o relatie cu ea nici macar de amicitie,ea e fr suparat pe mine pt ca a aflat multe lucruri de la celalạt fiu a-l ei care a stat cu noi vreme de 1 an,si care nu ma suporta.poate sunt o fire prea rea,desi ciorba o manca facuta de mine,si curatenie ii placea..adica nici astea pt ca nu erau asa cum isi dorea el...in fine...
Noi am vrea sa facem casa la sibiu,dar socrii mei nu ar pune niciodat piciorul acolo.eu copilul nu l-as asa cu sotul sa se duca la tara...deci cum ramane treaba cu familia?

deChristian Ionut

Lasa ca va vedeti la evenimente importante,nunti ,botezuri ,inmormantari ...acum pe bune daca ai sansa sa iti faci o casuta in niste conditi normale mi se pare ok decat sa stai cu soacra si fara utilitati

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui nastasie

nelia, sunt si astfel de mame, din pacate.eu zic sa hotarati de comun acord cum va este mai bine voua, cum este mai bine pentru copilul vostru pentru ca acum voi trei sunteti familia voastra.si daca aveti posibilitatea sa va faceti casuta voastra...go for it.si nu cred ca noi vom fi asa pentru ca avem exemple.
eu una nu as putea sa fac asa ceva copilului meu, indiferent pe cine si-ar alege in viata.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan



hai ca acum se insoara Razvanel si te transformi in Baba Cloanta

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


TELEDON PENTRU MIHAITA
0 900 900 320-10 euro
0 900 900 325-5 euro





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Neata poftiti la cafeluta

Nelia sunt de acord cu fetele,vaceti-va casuta unde va este voua mai bine
La multi ani tuturor copilasilor


Monica mami de Timeea Alexandra ( 25.02.2009)

Mergi la inceput