Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (26)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

buna fete...eu fac actele de cresa pentru cris....e cald,abea astept sept sa merg si eu la servici.......si bebele meu a crescut si nu ma mai vrea...doar la copii,caini,parc,nici o ciorba nu mai pot face cas ma trage de picioare...

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Katiapam sa traiesti, sa fi sanatoasa, fericita si implinita. LA MULTI ANI!!! Tot ce iti doresti tu sa se implineasca.

Adriana 21+ cu si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Buna ,Fetelor!
Katia, [red]LA MULTI ANI FERICITI!!!!![/red]]
Noi suntem bine acum.Alex si0a revenit complet iar eu, pentru ca nu am luat medicamente inca mai tusesc putin.
In rest, bebe misca si ma bucur tare, tare.Abia astept saptamana viitoare sa merg la eco 4D.
Va pup pe toate, ca sunt pe fuga!

Mariaanna
21+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kati, LA MULTI ANI!!!!!!! Sa traiesti pana la adanci batraneti si a ai parte numai de dragoste, sanatate si bunastare!!!!!!!!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

fetelor-multumesc mult de urari
va pup cu drag
veniti la cafea



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Neata

Prezenta la cafea


Monica mami de Timeea Alexandra ( 25.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

si eu la cafea.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

multu de cafea...dar eu am beut la 7 juma cand s- trezit printul meu...

EU sunt intr-o mare dilema.Rascruce de drumuri.Nu ne putem hotari ceea ce vrem,pentru ca nu vrem sa facem pe nimeni sa sufere,desi ei sufera de mandrie .v-am spus ca dorim sa facem o casuta la mama in curte?ea sta singura in curte ,ne da si noua vreo 500 de metrii patrati....dilema e ca socrii mei sunt fr suparati.cica sotul meu s-a insurat nu s-a maritat sa se duca dupa ia o pauzare!!!si ei ne-ar da pamant dar ei locuiesc la tara,nu au decat curent,nici spital,nici policlinica,nimic.eu dupa cum stiti cu soacar nu vorbesc,pentru ca nu ma agreeaza,eu nu imi doresc sa am o relatie cu ea nici macar de amicitie,ea e fr suparat pe mine pt ca a aflat multe lucruri de la celalạt fiu a-l ei care a stat cu noi vreme de 1 an,si care nu ma suporta.poate sunt o fire prea rea,desi ciorba o manca facuta de mine,si curatenie ii placea..adica nici astea pt ca nu erau asa cum isi dorea el...in fine...
Noi am vrea sa facem casa la sibiu,dar socrii mei nu ar pune niciodat piciorul acolo.eu copilul nu l-as asa cu sotul sa se duca la tara...deci cum ramane treaba cu familia?

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Nelia-eu sa primesc asa bucata de pamint sa imi pot face casa mult visata e deja un lucru mare,n-as sta pe ginduri daca zona e faina
ar trebui sa se bucure pt voi ca puteti sa va realizati visul
daca e sa cumparati pamintul? nu e o cheltuiaia f mare? asa cu banii de pamint va ridicati casa
eu m-as bucura in schimb sa pot nu m-ar durea capul de ce zice soacra
eu nu am socrii si nici de unde sa primesc nimic si ne luptam sa facem cum putem noi singuri
pretuiti ce va ofera parintii daca au posibilitatea
cite as vrea sa fac si eu pt noi dar ma simt legata de maini.....
daca ati decis cind ati fost in tara ca va faceti casa acolo,erati si bucurosi de asta atunci faceti planul casei si mergei inainte cu dorinta voastra,nu renunta,parerea mea
ai sa ajungi intr-o zi cind te vei bucura de casa ta si o sa ai liniste
si nu mai pune la suflet toate cele



ticker
deGiulia (20 iunie '07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

sa scuzati greselile de ortografie!!!

deChristian Ionut

Mergi la inceput