Redoutistele fidele LR France(166)-Next generation

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Feteloooooooor! Pe 17 mai am comandat la next si azi dimineat am ridicat punga!!!!!!

Dar totusi....3 zile!!!! Incredibil!

Mara si Matei



S-a sper si eu ca soseste mai repede?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nah, uneori ai ghinion (cum am patit-o cu buhu) alteori noroc...ca acum... Pana la urma nu ne putem baza decat pe corectitudinea functonarilor de la posta. Poate acum le-o fi frica sa fure si sa-si piarda locul de munca....

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Feteloooooooor! Pe 17 mai am comandat la next si azi dimineat am ridicat punga!!!!!!

Biensur ca mi-au trimis 2 perechi de sandale la fel, pt Matei, o sa fac cadou a doua perche. Alta data sa deschid bine ochii la ce apare in cos, desi pot sa jur ca nu erau 2 perchi la fel...ma rog, la 5 euro nu e mare pierderea. Le-am luat pt a verifica marimile si cred ca sunt bune, astept sa vina copiii de la gradinita sa-i probez.

Dar totusi....3 zile!!!! Incredibil!

Mara si Matei


vai de mine. un record
Va rog cand aflati ceva de masuri sa imi spuneti

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

9 pt Mara corespunde cu 27 romanesc. 11 pt Matei corespunde cu un 29/30 romanesc. Nici ca se putea sa aleg mai bine, mai putin ar fi fost prea mici, mai mari de nepurtat acum.

Altceva nu am luat, am vrut doar sa verific masurile pt copii, au incaltaminte f interesanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multumesc mult, fetelor pt sfaturi. Deocamdata am comandat aseara doar pt Thea: 2 palariute (macar de-ar sta cu ele pe cap, ca si le arunca de nu se vad), un halatel de plaja (cel in dungi) si o pereche de blugi. Abia astept sa vina
Clau, pai astia-s super tari! In 3 zile Care sunt sandalutele la 5E? Sunt faine? Si ce ai mai luat?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Stie cineva daca la Next se pot sorta produsele dupa pret?
Vrem sa vedem si noi sandalutele la 5 eur, din ce material sunt
?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Sandalute la 5 euro??? Din alea de plaja?

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Salutare,
Mi-am facut si eu cont la Next. Chiar ca arata bine sa apara steagul Ro
Ati vazut ca pe next.co.uk sunt ceva www.next.co.uk/sale/" target="_blank">"offers" la 1/2 de pret, cu articole din colectia primavara-vara 2009 ? Oare or fi ceva produse returnate ?! Just asking....
Stiti cumva daca pe nextdirectory or fi solduri ?

Si, ultima intrebare : de unde le cumparati fetitelor voastre cordelute ? Fiica-mea are parul fin si ii aluneca toate agrafele, singura solutie ar fi cordelutele... dar nu prea am vazut pe la magazinele cu lucrusoare de copii...

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pe nextdirectory inca nu sunt oferte

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Salut! iaca nu ma pot abtine ....io-s fidela Next de cand s-a nascut Gargarita a mea. Timp de 2 ani juma cred ca 50-80% din hainele ei sunt de la ei. Ba fratele meu, ba cumnata cand mergeau la Londra aduceau cate juma de colectie :)). io mi-am cumparat de aici din cand in cand. Adaosul in magazine nu e mare. Pt ca multe produse din magazin nu le gasesti pe net si invers. Si nu toate de pe uk se livreaza si pe ro, dar au suficiente cat sa-mi faca cu ochiul.Deci io culeg d epeste tot.

Ma pierd in detalii. Scuzati.
Deci prima mea comanda (2 pungi) a venit in 7 zile caledaristice. A doua data pe 13 a venit azi.Deci tot 7 zile calendaristice. Sper s-o ridic diseara. A treia comanda :) data pe 15 ori e incorporata in asta ( ca s-au anuntat 3 pungi)ori mai astept. Asa sper sa fie toate...

Numeioana trebuia sa te fi dus la posta sa intrebi. Merita. Poate coletul a venit si s-antors. Poate ti-a luat careva avizul. Nush, schimba posta :)

Vad ca tot intrebati de masuri. Sper ca le stiu pe de rost:) ca am comandat multe.

Mergi la inceput