Redoutistele fidele LR France(166)-Next generation

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella_74

Stiu Nushu ca tu ai primit repede dar m-am uitat pe site si asa scrie, 10 zile lucratoare; ca azi sunt fix 10 zile calendaristice si comanda mea n-a venit.
M-am uitat pe cont si banii sunt trasi, asa ca nu-mi ramane decat sa astept.

si intrebare: am dat si eu comanda in RM,am gasit un om bun sa ma ajute si-mi aduce coletul ca are drum des aici; si vreau sa stiu cate zile dureaza livrarea pana in RM.
Am dat comanda in 13 mai.

Ella, mamica de David (24.04.2007)
BOB




daca ma intrebi pe mine iti zic ca dureaza 10-14 zile pana in rm ...mai ales acum ca nu-s reduceri



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

pfiuuu, ce inceput aerist!

ella, dureaza cam 1 luna, cam cat dura si pana in ro.



Mara si Matei


cum o luna clau? asa greu....cred ca trimit si la moldoveni cu magarushii aia de i-am deshalat noi deja

repet pt mine coletele au ajuns in rm in 10-14 zile doar la reduceri prin febr au facut 18-20zile

poate cu tot cu livrarea din rm in ro face o luna



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

madau ce-ai facut?ne-ai tradat!!ai comandat la VSnumai eu nu am curajul nush de ce parca-i prea departe america asta si nu-mi vine sa cred ca primesc coletul



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Clau, Nushu,
multumesc; 1 luna pot astepta; am in colet niste bermude RIP CURL si le-am luat pentru concediu




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Iuhuuuuu care ati comandat pentru voi haine? se potriveste marimea din tabel? ma cam mananca de o pereche de pantaloni
Oare voua v-am zis ca s-ar putea sa avem fetita? inca nu ma bucur prea tare. dar nici nu mai am rabdare poate pana data viitoare ii creste "ceva"

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Mda is cam zapacita. va intrebam daca ati luat haine dar nu si de unde. de la next dragelor. nu ma bagati in seama

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Feteloooooooor! Pe 17 mai am comandat la next si azi dimineat am ridicat punga!!!!!!

Biensur ca mi-au trimis 2 perechi de sandale la fel, pt Matei, o sa fac cadou a doua perche. Alta data sa deschid bine ochii la ce apare in cos, desi pot sa jur ca nu erau 2 perchi la fel...ma rog, la 5 euro nu e mare pierderea. Le-am luat pt a verifica marimile si cred ca sunt bune, astept sa vina copiii de la gradinita sa-i probez.

Dar totusi....3 zile!!!! Incredibil!

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Clau,

hai ca esti tare; tre sa sun si eu la posta, ca am dat pe 9 mai la Next.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Eu am comandat o pereche de pantaloni dar pe data de 16.05, asa ca astept, sa soseasca coletul
Impresii despre masuri, cand soseste coletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

M-am uitat acum pe punga, ella, a plecat pe 17 mai (deci in ziua comenzii desi a fost duminca) cu Air Mail/ Royal Mail.

Sa nu cumva sa inceapa sa se fure si astea de la next!!!!

Cat despre perchea de papuci dublata, e vina mea, am verificat si in confirmarea comenzii...asta e...invat!

Mara si Matei

Mergi la inceput