Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaa

Dany bravo... vreau si eu sa pelc in lume... data viitoare mai iei si pe mine, da' fara copii

xandrutza pozeeeeee?

cryna io mereu am avu probleme cu dintii... si mica, si mare Asta este... Asa ca ai mei copii sunt teroriztai cu dulciurile... si dintii maro... care or sa cada ... mama denaturata...

ochi_verzi las ca o sa fie bine... important e ca ai convins-o sa mearga... mie mi s-au agravat problemele pt. ca nu mergeam... sau mergeam si cand ajungeam pe scxaun nu mai imi luam mainile de la gura...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

pentru toate sirenele si pt. cele care nu servesc ofer un suc

Ely, te iau , te iau, numai ca tre sa iei tu masina ca sa ajungem mai repede ...eu una vara as pleka in fiecare zi din Bucuresti

Va pup si va doresc o saptamana minunata !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


un piculet ...

Dany, multam fain de cafea . Ma bucur ca a fost frumos la Caldarusani si ca v-ati simtit bine .
Ely, intradevar, e cam naspa cu problemele astea de dinti ... io sper, ca Robert sa nu ma copie la acest capitol... si sa nu aiba probleme de genul asta ... vom vedea ce ne rezerva viitorul ... ca, si el mananca destul de multe dulciuri ... hmmmhhh, hmmmhhh...


la toate sirenele. Pa. .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Hmmmhhh... iar e liniste si pace pe aici ... mno, bine... las un capuccino de pranz celor care mai butoneaza, totusi, si pe aici... si fug sa ma "prepar" pt. examen ... enjoy ...



& pa... ne mai vedem cand ne ma vedem...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Mersi Crynutza si bafta !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne


xandrutza pozeeeeee?





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena #8211; iubita noastra | De 3x... mamica



Nu am facut niciuna. Ce am avut in cap, nici eu nu stiu
In rest... Narcisa a fost vedeta. A dansat intr-una, eu nu stiam ca are habar sa danseze atatea figuri Tot ce-a vazut a imitat, a dansat zorba, can-can... a facut si tumbe si piruete pe genunchi si un fel de stand pe maini... A fost filmata din toate unghiurile. Eu pestele l-am mancat cu noduri ca ea tragea de mine sa mergem la dans.
Dar a fost o nunta asa frumoasa! Si bine organizata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Bonjour! Am intrat sa va salut si sa las impresiile de la nunta
Mezina are primul

Va , sa aveti o saptamana reusita! Sper sa mai intru, acum am si ceva in cuptor...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Xandrutza , felicitari pentru primul dintisor al Dianei!si pentru Narcisa , dansatoare lui mami .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Gata. Am revenit acasa ...
Multam fain Dany pt. galerie .
Ce barbologie le facui! La subiectele pe care le mai stiui, cat de cat , scrisei ceva mai la obiect... la care n-am stiut, pusei de la mine, ce am inteles eu din subiectul respectiv ... Mno, amu, vom vedea rezultatele ... Cica, joi dimineata, dupa examenul care-l avem atunci, ne da rezultatele la cel de azi ... hmmmhhh, hmmmhhh... sper sa fie bine, totusi ...
Eiii, da' ce mandruta dansatoare are Xandrinne & ! Dam dulce Narcisei, ca n-a lasat-o pe mami deloc in pace ... si a dansat tot timpul . Si, felicitam si primul dintosel al Dianei. la toata gasca .
Hmmmhhh... celelalte fete pe unde sunteti?!? Nu mai fac strigare de catalog ... ca, se supara lumea pe mine ... dar, va invit la un ceai de seara... daca doriti ... enjoy ...




& un cocktail ...




V-am -at pe toate! Daca nu mai intru, va zic deja noapte buna ! Pe maine .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Seara buna!

Auzii strigarea Crynei si venii si io pe aici,la raport...tocmai am descoperit la analize,ca fata are lamblii,asa ca azi ne-am tratat cu totii...Miru mai are de luat inca 4 zile Zentel.Speram sa treaca toate problemele,inclusiv bubitele,la care se scarpina si noaptea si se trezeste,doarme rau...
Sambata si duminica am fost la iarba verde,la Petreni..ne place mult locul,asa ca nu scapam nici o ocazie,ca sa evadam..

Cryna ai un baietel tare fotogenic...bafta la examene!

Xandrutza felicitari pentru !

pupici la toti pestii mari si mici!


Mergi la inceput