Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami


ely, vezi si tu partea buna a lucrurilor, ai timp sa mai repeti pentru sala


N-am timp sa repet pentru sala ... asta era problema... ca am avut deja un examen la facultate, si azi in caunul

Iar diseara cand ajung de la examen... n-o sa am nici un chef de citit pt sala


Ce ai facut cu grofita? Cred ca merge o fusta rosie cu multe volane din tul pe dedesupt... sa stea infoiata...



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Salutare!
Marami, si iertare ca nu ti-am raspuns, dar am fost atat de prinsa incat n-am mai intrat pe DC. Ce ai facut pana la urma? Elyana zice bine, o fusta dintr-un material cu tinuta, cu multe volane mici(inguste) si la tiv poti pune fir de pescuit mai gros si cosi tivul cu zig zag cu dimensiune cam cat e firul.Primul volan poate fi verde si taiat asa in colturi, si ciorapei verzi.Ce nu m-ai sunat?
Eu mi-am terminat rochia mea, m-am cam mocosit un pic ca nu-i un model prea simplu, mai am de facut un bolerou si rochia Dianei care nu stiu inca cum o fac, dar azi tot fac un tipar si maine cand vin de la scoala sa fac tzaca, tzaca.
Elyana, tinem pumnii sa treci cu bine de examenele de azi si maine.
Cryna, nu stiu unde mi-a stat capul, dar eu asa am inteles atunci, ca mai ai un examen. Sa va fie de bine plimbarea cea lunga.
Danuta, cred ca v-ati relaxat ieri.
Xandrutza, sa va simtiti bine in compania musafirilor.
Babylina, sanatate lui Bogdan si sper ca-i mai bine acuma.

Va doresc o zi minunata!


Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna ,
Noi tot cu febra. Il lasa putin si apoi iar incepe. Si vrea tot timpul numai in brate. Si vrea cand in dormitor, cand in sufrageri, cand in bucatarie sau balcon. Se simte rau si atunci plange. Ieri nu a a mancat nimic, doar tzatza. A stat non stop la san. Culmea este ca se simte mai rau dupa ce se trezeste din somn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza fetele !

In primul rand sa va trezesc cu o cafelutza sau o racaritoare dupa caz ..


M-am intors aseara , a fost foarte bine si foarte frumos, dar deja duminica parca vroiam acasa la mine ...asa m-i se intmapla cand sunt aici vreau akolo , iar akolo daca stau mai mult de 2 zile ma plictisesc ...of , cine sa ne mi multumeasca


Babylina , multa sanatate lui Bogdanel! Sper ca este mai bine acum mititelul !


Marami, serbare plakuta si sper ca ai facut garoafa Pupici !


Cryna, ma bucur sa vad ca ai fost la balci si chiar daca zici ac a fost cald ca ai mers pe jos eu cred ca a fost ok, ai mai schimbat si tu peisajul

Xandrine, spor la musafiri pupam printesele !


Ely, BAFTA MAXIMA !Tin pumnii azi !

Va pupacesc si revin .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Babylina multa sanatate

Dany bravo... abaia atept sa ma mai eliberez din trebi sa fugim si noi un we pe undeva... dar sa scap cu bine cu examenele...
Si eu patesc la fel... ma plictisesc repede... dar daca trebe... stau

ochi_verzi si poze cu rochita???



Saru'manaaaaaaa Plec pe la 11... si cand ajung dau raportu

La facultati pana acu am luat examenele... mai am 3... si proiectul la practica

Gata, inchei aici, sa mai fac niste chestionare

Si fac capitol nou imediat...



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput
Mergi la inceput