Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am fost la examan azi degeaba... nu puteam da astazi... abia de maine... si cum vine we-ul si apoi luni este liber... abia marti
Ma enerveaza ca le-am trimis mail, mi-au raspuns... si mi-au scris ca pot da examenul incepand cu data 05.06 ... niste destepti...

Cum programul la reinscrieri te injura ca-i prea devreme... de ce naiba nu fac un pogramel in site care sa genereze automat prima zi cand poti da examenul ???



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Off, Ely, naspa rau cu drumurile astea batute degeaba ... e tare frustrant, stiu... of, of, of... mama lor de"aiuriti" (ca sa nu zic altceva ). Te dulce sa-ti treaca supararea si sa ai parte de mult succes maine la examen!

Xandrinne, spor la treaba .

Hmmhhh... se pare ca, duminica ma duc si io la balci ... gata... evadez ...

Asa ca, daca nu mai intru... la toate & weekend placut, relaxant si foarte frumos la toata lumea!





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:


cu bona sera
dany, cum iesi dulceata?
mihaela, marti are fie`mea serbare, este GAROAFA, ceva idei?
cryna, dany, distractie placuta pe unde mergeti!
ely, vezi si tu partea buna a lucrurilor, ai timp sa mai repeti pentru sala
xandrine, spor la trebruri
nicoll, parol, n-a disparut cu mine, a disparut singura
danutza, vreme faina
baby
felis? sunteti bine?

sunt franta, azi am fost pana la Alba Iulia, ma simt de parca am facut turul Romaniei, sunt epuizata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Am trecut si eu sa va invelesc si sa sting lumina. Ca vad ca nu mai este nimeni pe aici.
Stie cineva o croitoreasa buna si ieftina prin Bucuresti. Care sa lucreze bine si la termen ( repede)? ( Nu am deloc pretentii nu??)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Buna dimineata! Buna ziua!
Ieri nu a trecut nimeni pe aici....
Unde este lumea ?!? Ah, stiu, toata lumea este la vot.Merg si eu , dar mai pe seara. Deocamdata doarme Bogdan pentru ca are febra. Nu stiu cum a reusit performanta sa raceasca. Cred ca a stat in sufragerie cu taicasu cu aerul conditionat deschis. I-am dat Nurofen. Sper sa isi revina repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


pe aici... chipurile, gata balciul ... valeuuu, ca nu mai pot de chicioare ... n-am mai mers de muuult cate 4 km pe jos ... si-n plin soare la intoarcere (ca, la dus ne-a luat cineva cu masina, ne-a cules de pe drum )... Si-n microbuz, la intoarcere, o caldura mai frateee ... zapuseala mare, monser... maaare zapuseala ... In rest, fu destul de frumusel la balciul ista... parca nu mai e ca altadata, cand eram noi copchii ... Iar, copchilutul meu fu destul de obraznic foc ... ca, altfel nu se putea ... Dar, na... facui o evadare, facui ... ... ete na... ...


Va pe toate & va zic noapte buna .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babylina

Buna dimineata! Buna ziua!
Ieri nu a trecut nimeni pe aici....
Unde este lumea ?!? Ah, stiu, toata lumea este la vot.Merg si eu , dar mai pe seara. Deocamdata doarme Bogdan pentru ca are febra. Nu stiu cum a reusit performanta sa raceasca. Cred ca a stat in sufragerie cu taicasu cu aerul conditionat deschis. I-am dat Nurofen. Sper sa isi revina repede.


Multa sanatate lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryna77


pe aici... chipurile, gata balciul ... valeuuu, ca nu mai pot de chicioare ... n-am mai mers de muuult cate 4 km pe jos ... si-n plin soare la intoarcere (ca, la dus ne-a luat cineva cu masina, ne-a cules de pe drum )... Si-n microbuz, la intoarcere, o caldura mai frateee ... zapuseala mare, monser... maaare zapuseala ... In rest, fu destul de frumusel la balciul ista... parca nu mai e ca altadata, cand eram noi copchii ... Iar, copchilutul meu fu destul de obraznic foc ... ca, altfel nu se putea ... Dar, na... facui o evadare, facui ... ... ete na... ...


Va pe toate & va zic noapte buna .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#





Sa va fie de bine iesirea ..mah,cred ca a fost ceva in aer,ca si mandra mea numai figuri a avut in program si numai ce vroia ea,nu statea nici la imbracat...dupa aia,daca o certam,isi dadea cu palma peste cap..narav de care credeam ca am scapat mai demult,vad ca a revenit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Noi am fost la iarba verde,ne-am cam prajit la soare..noroc ca a mai batut nitel vantul..apoi fuseram la votare si la o plimbare scurta,ca deja ne ajunsese oboseala..cred ca maine descarc ceva poze...

Noapte frumoasa si pupici la pestisori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata. Va scriu repede, pana se trezesc fetele.
Am fost foarte ocupata zilele astea, am avut musafiri, am fost in vizita; azi astept alti musafiri...
Sper ca sunteti bine, va pup, sa aveti o saptamana frumoasa!


Mergi la inceput