Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


... ca miroase a strong de la Danuta . Ha, ha, ha, ca nici cafeaua nu-mi mai aduna mintile ... ca as-noapte, nazdravanul meu, o visat ceva urat si m-o tinut treaza... abia inspre dimineata o adormit inapoi... si asa noi ne culcam mai tarzior , pe la 11.00-12.00... mno... iar dimineata, dormea asa de bine ca, mi-a fost mila sa-l mai trezesc pt. gradinita... si e si oleaca farnait, mai tuseste cateodata, o usoara raceala... iar, mie mi se inchideau ochii instant ... asa ca, ma asezai inapoi langa copilut si mai trasei un puisor de somn matinal ... asa ca, amu, is la strong ... Multam Danuta pt. ea si bine ca ati scapat de plictiseala. Si la noi vad ca se face frumos afara . Asa ca, urez plimbari frumoase la toata lumea .

Mihaela, io terminai cu examenele, azi are a doua serie din grupa noastra... ca, asa ne imparti proful... io, poate, oi face macar o reexaminare ... ca, semestrul asta am avut un prof, care a avut marea placere sa puna, in general, cat mai multi de 6, 7, 8, fura si de 9 si 10, dar mai putin ... ne-a cam busit pe majoritatea ... printre care si eu ... macar nota lui vreau s-o repar, ca-i mica ... restul notelor, le dau "accept", chiar daca nu-s ca cele de semestrul trecut , dar ma impac io cu ele ... Sanatate multa Dianei & ! Sa se faca bine cat mai repede! Felicitari pt. noile creatii. Faine tare .

Xandrinne, explicai Mihaelei, mai sus, ca n-am examen azi ... dar, ramasesei asa prinsa in ele ... ca, am trimis-o pe Ely azi la examen in loc de sambata ... Oricum, multumesc pt. suport la toate fetele .

Dany, spor la mestecat in oala ... sa iasa dulceata superbuna .

Bey, voi ati observat ca, pe langa Marami, disparu si Nicoll?!? Helooooo... pe unde umblati sirenelor? Si toate celelalte (nu fac catalog )... ca, suntem cam putintele care scriem pe icisa ...


Gata. la toate & o zi buna.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Olala... iar vorbesc singurica pe aici ... unde ati disparut asa repede cu toatele ?!? Helooooo...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:




prezent



Citat:
citat din mesajul lui cryna77


Olala... iar vorbesc singurica pe aici ... unde ati disparut asa repede cu toatele ?!? Helooooo...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#





Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Terminasi dulceata? Cum e? A iesit buna, nu?





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Sa raportez despre dulceata ...hm, pana la urma iesi un fel de gemodulceata dar care cu siguranta se va manca , plus ca aiesit megaputina, 4 borcanele mici .....si deja sor*mea cica sa ii dau si ei un borcan, nepotului clar ii dau si lui ...deci pe voi va invit asa la o farfuriutza de dulceata si un pahar cu sifon asa ca pe vremuri ....


Maine si luni mi-am luat liber , nu prea i-a convenit doamnei dar nu am ce sa ii fac ...inca oscilez daca sa trag o fuga pana la Bacau si la tara sau sa ma invart pe langa Bucuresti ...mai vad eu ...desi imi e dor de Bacau , de tara , de rude ca nu am mai fost de anul trecut din octombrie , dar mi-e groaza de drum.....voi vedea ....desi se zice ca nu suntem oamenii deciziilor bruste de data asta parca vad ca ma sucesc ...

Pupici si hai la raport !

Cryna

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Aha... am trimis amandoua odata ... buuun... citii raportul despre "gemodulceata" ta ... las', ca-i buna si asa ... la pofte toate-s bune ... si, mai ales, cand is putine ... Multam fain de ospatare . Si... fugi dom'le la tara ... la Bacau... ce daca-i drumul lung... precis nu-ti va parea rau . Distractie multa oriunde te-ai "invarti" in sejurul asta .




#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Gata. Fug si eu ... ca, oricum, nu mai vaz sa raspunda nimeni la raport ...

V-am -at.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryna77


Gata. Fug si eu ... ca, oricum, nu mai vaz sa raspunda nimeni la raport ...

V-am -at.





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#






Gata , am vb cu sora-mea si cica sa ma duc , asa ca maine dimineata decolez ....

Tu undi ai fugit ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ok., Dany, ma bucur ca te-ai hotarat sa pleci in deplasare ... distractie placuta! Si io, tare as vrea sa mai plec... da' nu prea am cum ... ce bine mi-ar prinde o "evadare" ... da'-i cam complicata treaba ... asta e... bine ca, macar, copilutu' pleaca in deplasare ... duminica... cu bunica-su... la un balci... un hram, la tara, la fratele tatalui meu (unchiul meu de fapt, nu ? bey, ca-s aiurita rau , inca)... prin zona Romanului... cu barcute, lanturi, si alte alea... ...





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Neata! Sunt si eu pe aici
Ieri nu am intrat ca am fost in plimbari ( pe afara) si treaba.
Tot incerc sa ajung si eu printr-un parc gen IOR , ca e mai aproape ( doar 4 statii) dar nu reusesc. Asa ca pana atunci ma invart in jurul blocului, sau prin fata la Mega Image din Mihai Bravu si am mai gasit doua stradute cu case superbe pe acolo. Acum astept sa se trezeasca sa il scot afara putin . De fapt sa ma scoata afara si pe mine putin

Mergi la inceput