Pestisori... pestisori... (36)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Xandrinne, pai si aici la piata sau al aprozare tot asa sunt , 7.5 sau 6 ron /kg.Asta de la care am luat eu era pe trotuar ...asa la botul calului ....a..ia sa caut reteta de dulceata ...


Pup

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Crina , nu venisi de la eaxmen ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Iote-ma-s Dany... venii, chipurile, de la examen ... bey, dupa ce o ora ne invartiram dupa prof ... ca, nu era nimeni in sala de examen ... am intrat si la examinare ... amu, oi vedea la final ce nota-mi pune, ca mai e o serie de examinat si maine si dupa aia pune notele in catalog ... e cam hmmmhhh, hmmmhhh... is cam dezamagita tare de sesiunea asta ... dar, na, e si vina mea ... ca, nu fui asa de harnicuta ca semestrul trecut ... mno, cre'ca-s si-ntr-o faza mai nasparlie... o usoara depresie ... asta e... ...
Vaz ca voi va "capsunariti" tare pe icisa ... las ca ma duc si io sa-mi iau capsuni ...
sa-ti treaca gatul cat mai repede.

Ely, bafta multa maine la examen ! Si sa nu te lasi pagubasa de luat permisul ! Nu te impiedica de-un "amarat" de politai ... pt. el daca vrea sa repete figura . Sper ca ati avut vreme frumoasa la serbare . Asteptam impresii ... poze ceva ...

Xandrinne, io nu zarii nik in regulament legat de "poznele" noastre, cum le numeste Ely , dar, daca nu-i voie ... nu-i voie si gata .


Gata. la toate. O zi buna in continuare. .





#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna , lasa ,mama ca important este sa iei examenul

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Va pup !

O seara plakuta !

Fug sa pregatesc dulceata

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




Beyyy... da' fui cam aiurita rau, cand am scris ultimul mesaj ... sau, mai bine zis, cre'ca eram inca, cu gandul la examenele mele ... ca, io o trimit, deja, pe Ely maine la examen ... ha, ha, ha, ca nu s-a sesizat inca niciuna dintre voi . Gata. Ii clar! O luai razna!


la toate & noapte buna .

PS - Dany, maine astept dulceaaataaa ... ...

& &




#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Mi se spune "argint viu"...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#
Oare ce varsta avem?!?
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Salutare!
Cryna, si sa treci si de ziua de maine!
Dany, sanatate si sa folositi sanatosi lcd-ul!Spor la dulcegarit!
Cand ne doare gatul mancam cu mic cu mare lamaie si a doua zi nu mai avem dureri de gat.
Elyana, iti urez de acuma bafta la examenul de sambata!
Xandrina, felicitari pt dintisor!
Danuta, cum mai stai cu plictiseala?
Marami, tu pe unde mai umbli?
Eu mi-s in criza mare de timp, e incheiere de an scolar si tot fac rapoarte de activitati extra, mai croitoresc, am reusit sa pozez bluza ce mi-am facut-o si am mai facut un top pt Diana ca tot mi-a ramas o bucatica de material(pozele-s la semnatura)...am inceput si-o rochie ca deh, sa am ceva pt ultima zi de scoala si maine sau vineri sa iau material sa-i fac Dianei rochita de zana ca la serbare asta este.
Diana-i mucoasa de aseara si ne tratam cu Paracetamol sirop.Asa e vesele si parca n-ar avea nimic. Nici nu-i de mirare ca a racit, doar la munte a fulguit un pic si tare rece a fost la noi.
Vasi mai apar cand respir Noapte buna!

Mihaela si Diana 22.11.2004lucru de mana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Neata!

Poftiti la o cafea strong

Mi-a dat Miru trezirea la 7 azi..am mancarea pe foc asa ca nu stau prea mult pe aici..

Mihaela multa sanatate Dianei! Faine si creatiile tale,eu nu m-am mai apucat de strincanit...gata cu plictiseala,ca de ieri s-a facut fain afara.Mi-am luat si doua flori,le-am pus in ghivece,o petunie si o garofita...

Pupici baltutei!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Neatza. Buna cafeaua Danuta!
Miha, sanatate Dianei!
Dany, gata dulceata? Sa pui deoparte pentru mine un borcanel.
Crina, succes, sa iei nota mare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

Danuta, multumesc de cafea !

Dulceata e pe foc mic ....sper sa imi iasa , nu am mai facut de vreo 2 ani


Mihaela, faine bluzita si rochita , te pricepi!SANATATE Dianei !

Fug sa amestec in oala ...revin...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput