Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.)-10

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiccutza spune:

am luat legatura cu Bombonica si hainutele o sa mearga la ea.

MAMA DE FEDE(6 nov. 2001) SI DANI(17 feb.2005)
http://chiccutza.weblog.ro/photoblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Gilda,vezi ca sunt mamici aici care doneaza imbracaminte pentru nou nascut !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

danielac:am luat legatura cu mamica de Bianca,si caruciorul va merge la ea.deci poti sa-l stergi de pe listuta.multumescmamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vaninaaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Citat:
citat din mesajul lui adda_lili

Fetelor va rog din tot sufletul datimi un sfat poate voi ati mai auzit de cazuri de astea EU as da baietelul in plasament mamei mele dar mie tare frica sa nu mil ia (adic sa il dea la alcineva) ca ma descurc foarte greu cu banii si mama are o pensie de 3 mil . Nustiu poate cineva a mai auzit de asa ceva si stie cum se face dar eu nu vreau sal dau decat mamei. Va rog datimi un sfat.



Sub nici o forma nu o face !Contacteaza-ma pe e-mail si-ti spun mai multe :nickysweet4u @ yahoo . com Am pus spatii ca sa nu mi se ia adresa de vre-un program de spam .

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!


Ma scuzati ca ma bag asa in seama : dar cum poti sa ii spui sa nu faca asta sub nicio forma? e mai bine sa traiasca doar din 2 milioane? Eu am mai auzit un caz din acesta in care unchii unei mamici au luat in plasament copilul mic, si nu e nicio problema, tot mama lui il creste dar are niste bani in plus.
Ai putea sa dai niste explicatii si aici pe forum? Sunt curioasa care sunt dezavantajele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Daca nu as sti despre ce vorbesc nu m-as baga .Ea nu doreste sa isi piarda copilul iar copilul dat in plasament poate fi dat si altcuiva decat mamei sale.


Si nu nu pot spune pe forum motivele !
Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vaninaaa spune:

Te rog frumos sa nu ma tratezi direct cu intrebarea clasica: " Cum se face ca ai intrat direct aici?" Dupa cum cred ca ai observat deja, am acest cont de la sfarsitul lunii martie dar asta nu inseamna ca nu citesc acest forum de mai demult. Nu pot fi activa pe toate forumurile pe care le citesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

[size=3]Oana,multumesc pentru deschiderea unui nou capitol ![size=3]

Vaninaa,repet!Ia legatura cu persoana respectiva daca nu crezi spusele mele .Oricum aici suntem off topic si ce am avut de spus i-am spus direct Addei.

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

Citat:
citat din mesajul lui vaninaaa

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Citat:
citat din mesajul lui adda_lili

Fetelor va rog din tot sufletul datimi un sfat poate voi ati mai auzit de cazuri de astea EU as da baietelul in plasament mamei mele dar mie tare frica sa nu mil ia (adic sa il dea la alcineva) ca ma descurc foarte greu cu banii si mama are o pensie de 3 mil . Nustiu poate cineva a mai auzit de asa ceva si stie cum se face dar eu nu vreau sal dau decat mamei. Va rog datimi un sfat.



Sub nici o forma nu o face !Contacteaza-ma pe e-mail si-ti spun mai multe :nickysweet4u @ yahoo . com Am pus spatii ca sa nu mi se ia adresa de vre-un program de spam .

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!


Ma scuzati ca ma bag asa in seama : dar cum poti sa ii spui sa nu faca asta sub nicio forma? e mai bine sa traiasca doar din 2 milioane? Eu am mai auzit un caz din acesta in care unchii unei mamici au luat in plasament copilul mic, si nu e nicio problema, tot mama lui il creste dar are niste bani in plus.
Ai putea sa dai niste explicatii si aici pe forum? Sunt curioasa care sunt dezavantajele?

vanina matusa ta de unde este as vrea sa vb personal cu ia poate e tot din iasi Ai putea sa ma pui in legatura cu ia. Eu doar vreau sa ma interesez care sunt conditiile si riscurile nu inseamna ca si fac asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Adda,daca o faci sau nu este treaba ta si nu ar trebui sa te judece nimeni,ok?Nu trebuie sa-ti ceri scuze pentru ca,ca mama,doresti sa-i asiguri copilului o viata mai buna! Eu totusi sper sa reusesti sa faci altceva!Succes!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gilda_l13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Gilda,vezi ca sunt mamici aici care doneaza imbracaminte pentru nou nascut !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Multumesc pentru raspuns!Am tot asteptat sa ma contacteze cineva..pentru ca nu stiu exact cum se procedeaza...am vazut ca este o mamica(cred)care are atat carut cat si patut de oferit"rrox - patut de lemn, carucior si cadita de baie"si ar fi mai simplu sa fie totul intr-un colet sau de la o singura persoana...ar trebui sa contactez eu persoana respectiva sau trebuie vreun moderator/admin sa faca acest lucru???

Mergi la inceput