Puiuti de Randunici 2008!! (260)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

fetelor, semnati si voi petitia asta...nu stiu daca rezolva ceva, dar merita incercat:
http://www.tintapnl.ro/index.php

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Salutare!

Wow Misha-si Alex inra in clubul barosaneilor-cred ca el se lupta cu Barosanelul brasovean!

Sanatate Arieluuu!!

Fug sa-i fac musacaua lui Mihai!

Va pupacesc!Zi buna sa aveti!
Cris te asteeept!



Ela,mami de sufletel blond!!
Mihai creste!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Salutare!
Ma mai tineti minte? Is io, Kitzy.....cu bb tornada Diana
Avem 6 dinti si un molar care da sa iasa, avem si o Diana maraita care toata noaptea se trezeste si se foieste, vai si-amar de noi pana ies toti dintii.
Inca nu umbla singura, ca ii frica, mai merge tinuta de-o manuta da nu foarte mult ca n-are curaj, ieri a stat cateva secunde singura in picioare, cred ca nu s-a prins ca n-o tinea nimeni
In rest papa foarte bine orice ii dau, azi i-am dat prima data capsuna, a devorat-o, vb foarte multe pe limba ei, rade la porumbei si avioane, preferatele ei, in rest suntem ok.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hello randunici, gata, am culcat copiii , imediat ma bag si eu langa Rebecoasa la nani. Am fost la Gradina Zoologica si am alergat pe acolo non stop. Rebe a fost super incantata de fiecare animal in parte, s-a mirat intruna si ne arata cu degetelul ei fermecat. Am facut si o gramada de poze, dar nu mai stau acum sa descarc.
Pe la 5 vrem sa mergem in Carol, poate avem noroc si ne mai intalnim si noi cu alte randunici cu puiutii din dotare.

Gata, va pup, va urez o sambata frumoasa in continuare si ne auzim mai tarziu. Acum putin nanic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

De azi suntem singurei.am fost de i-am cumparat mancare lui Labus,apoi prin parc,prin curtea noastra si abia l-am bagat in casa.numai afara vrea!
Ramo,nu e vb ca nu ma descurc cu Sam..ci ca,am un stres ca suntem singuri acasa
Sa va zic ce face mai nou:vrea pe geam si cand vede ca trece cineva striga:Nenea,dar nu conteaza ca e barbat sau femeie,toti sunt nenea!mai,dar e un scump,cum cere la fereastra sa strige dupa oameni nenea.mor de ras

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

simo, asa era alexutza cu "omu'" si "oama" , cand avea vreo 2 ani facea si plurale : "oameni" si "oamene"

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

da mai Olgutza asa e cu dormitul asta! si pingu-rapperul l-a primit de la Bunu, si e super incantata de el si danseaza de numa'.. dar tare m-ai facut curioasa cum danseaza socreii..

Luny vad ca acolo pe site-ul ala nu am unde sa votez RO.. tare curioasa sunt sa vad ce branza o sa facem..

Simo super Sam cu nenea!


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

'Na seara!

Clau, uite ca si noi aveam in gand dimineata sa mergem la zoo , la iarba verde n-am mai fost ca a fost innorat tot timpul...asa ca ne-am oprit la Ikea si am stat pe-acolo cateva ore...apoi am facut nani de la 4 la 7 si n-am mai iesit nicaieri...

Mihutzo, m-am uitat la pozele din Ro, superbe, mi-au placut mult! am vazut bunici in love de nepoteii lor , super! wow, si shoc, Andrtza-cheliutza Mi-au placut si pozele de la intalneala voastra, f. dragute!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ariel, si Vlad zicea un oaman
Deci si tu behai de zor ...eu cred ca am 3 saptamani...nici nu mai stiu, zau...ba zic ca e mai bine...ba iar ma ia..nu mai stiu

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Gata, am culcat copiii, sunt franta! Am fost in Carol, apoi in Tineretului si in cele din urma in Oraselul Copiilor unde s-au dat astia mici in masinute, buburuze, barcute. A fost minunat sa-i vad asa veseli si bucurosi. Cand a luat-o Paul pe Rebe din buburuza a plans saracuta cu suspine, nu voia sa mai plece de acolo! Si eu care ziceam ca o sa se sperie, mi-era frica sa nu-i fie teama! Apoi am stat in iarba si iar au alergat copiii la greu. Ce mai, a fost o sambata frumoasa in familie.

Bubu, ar fi fost super sa ne intalnim la Zoo. La intoarcere voiam si noi sa ne oprim in Ikea dar m-am gandit ca-i dau Rebecoasei programul peste cap si am venit acasa.

Mergi la inceput