Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Guzelnico,

Daca faci acum test,la zece zile de la ovulatie,s'ar putea sa-ti iasa a doua liniuta mai slaba in intensitate ca prima,o sa te duci la geam s-o vezi mai bine,dupa aia afara,o sa-ti pui ochelari pt. ca tu stii ca ea e acolo,dar e mai pudica asa.Maine o sa mai faci unul,parca,parca se vede ceva.Intr-un final te duci in ziua 13 la BHCG. Tinem pumnii sa iasa.

Musai sa plec afara

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ada, si eu sunt adepta Bhcg ...Teste de sarcina cu "bat", cum le spun fetele, nu am fol niciodata. Ma gandeam sa incerc marea cu degetul, pardon, cu "batul".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

guze,ada-va multumesc mult de tot!sunteti niste dragute si v-as lua acasa!insa am un singur sot!si nu-l impart cu nimeni!
galli-multumim de tratatie!
soricicule,mystica,mona-
hmm..fetele..azi ma duc sa va cumpar si bluzitele-desi am multe multe bluzite de gravidute noi noute si in dulap..sa nu cumva sa fiu prinsa in off site!asa ca le impart cu drag cu voi!
uff..si ptr ca ieri nici macar nu suportam miros de mancare..am ajuns cu brio la 48 de kg!pot sa bag in mine acum si mama hamburgerilor ca degeaba!sper sa nu ajung iar pe la 42 de kg!trebuie sa ies din starea asta asa ca..mai cumpar o galeata de inghetata,ma apuc sa fac torturi sa ma indop cu de toate!poate poate..voi pune si eu o lecutica pe mine!daca nu ma mut la mayan acasa!mayan-ce zici?ma infiezi?asta asa..pana ajung pana pe la vreo 52-53 de kg sau mai mult!ca sa am si de unde scade in caz de..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

uratico, unde bantui azi??, vreau sa stiu starea ta, ca de nu ....
nu am nici un chef azi,nu stiu ce e cu mine, plus ca durerile persista...mai astept...
apropo, care nu ati sosit la cafea?? va astept
in curand va trebui sa ies si eu, iar am putina treaba.
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Trimitem o raza de soare catre Galli,sa-i revina cheful si sa-i treaca durerea de sub buric,probabil ai uitat ca azi e vineri si incepe mini vacanta,dupa ce vii de afara o sa te simti mai bine.


Bai Frumusica din Brasov(musai sa-ti schimbi nick-name'ul,felul cum scrii te-a dat de gol)tu crezi ca daca ne-ai lua acasa noi am avea ochi pt barbatelul tau?Pai noi suntem la casa noastra de atatia ani,a trecut un deceniu de cand noi suntem si ramanem fidea sotilor nostri,pupe'i mama pe ei cum ne suporta ei noua toate stolurile.Vezi ce bluza-mi cumperi,imi place combinatia alb-negru

Guze sau mai bine Nico(?!) sa dea Domnul sa ai o valoare mare la Bhcg,orice reusita de aici e de fapt a noastra,a tuturor.Chiar nu ai facut test?Doamne Ajuta!

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Fac prezenta. Atat.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mona n-a venit. Dar la ea e weekend. Se destrabaleaza deja .
Saaaaauu, deja dupa prima injectie s-a dat lovita: "Dragul meu sotior, stii ce rau ma doare funduletu' de la injectii, te rog, lasa-ma sa ma intind putin, uite, daca vrei sa ma ajuti, fa-mi putin masaj aici, asa, da, si un pic mai jos, da, iti multumesc, ce m-as face fara tine ...pregateste-mi si un fresh de portocale, cu siguranta o sa ma simt mai bine...pupici,pupici....
Hei, Mona, ma pricep, te-am citit???

Blue_Flower- Power, hai, fuguta la aer, la plimbarele, ca dupa aceea tb sa stai cumintica.

Voi sunteti sperantele noastre de luna aceasta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Galli, ia un calmant usor, NO-SPA sau MINOSET, nu sta cu durere.Si mai stai locului, lasa treburile gospodaresti. Toata ziua buna ziua, trebaluiesti, lasa-le, ai grija de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

dragelor,
n-am apucat inca sa va citesc, am f mult de lucru.
va tin pumnii la toate .

mona cum a fost prima injectie???
mayan ce-ai facut la doctor???
uratica si eu sunt de acord cu ada pentru "frumusica din brasov".

nu pot sta foarte mult,pot sa va spun doar ca, colega mea mi-a adus azi un borcan de fasole cu piept de porc afumat... si muraturi, ceea ce inseamna ca visele devin realitate .
promit ca o sa vin cu amanunte mai tarziu.

azi imi fac programarea la doctor si deja am emotii, dar sunt plina de optimism si de ...mancare .

va pup inca odata pe toate galli, nico, ada, simonia, mona, lyly mar, mona, mayan, frumoasa din brasov, blue...iertare da ca am uitat pe cineva..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fetele mele dragi am venit de la doftor ,,unul tanar si dragut foc ( da pacat ca-i insurat) , i-am povestit doua romane ..m-a pipait in dos ..eu gemeam cand a bagat ala destu si zic: domn doctor sa stiti ca nu gem a horny .
Ala saracu cred ca era si ii spun : ei mai glumim si noi , da sa stiti ca ma doare asa si asa.
Cand a scos destele imi venea sa ii zic: hai ca daca le bagai in alta parte te iertam , da acolo mai ca imi vine sa te strang de gat
In fine , imi da o reteta ..o crema .Acum o sa il pun pe al meu iubit cu destele in poponetul meu sa vezi fericire pe asta ..cred ca face 13-14 de teama sa nu ma raneasca.
Am trecut si pe la supermarket sa mai imi iau una alta ptr torturile alea si acum sunt intr-o mare harababura in bucatarie.
De posta n-am scapat , am mai pus din ea ..inca mai am .
A zis al meu ca ma ajuta cand vine acasa , oricum o sa mergem impreuna sa o terminam de impartit.Asta ca am fost eu fata buna si seara m-am dus cu el la dans in loc sa stau acasa si sa-mi termin treaba.Da il iubesc asa de mult incat vreau sa-l vad in orice moment .

Mergi la inceput