Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Salutare fetele,

Galli-eu stiu,eu stiu:

Sub buric,
Ai un pitic.

multumim si de capitol nou.

Guzelnico,doctorul ca doctorul desi ultima data cand am fost la PAP asta anul trecut in iunie imi spunea ca daca iese bun cativa ani la rand,se poate face PAP si o data la doi ani,eu am 32 ani,oare a batut ceva apropo? Parca daca nu fac nici o procedura am impresia ca ma indepartez de proiectul bebe si eu vreau bb

Mona foarte trist subiecul de la femina intim indicat de tine.Mi-a confirmat inca o data ce pretioasa e sanatatea,Doamne Ajuta-i Corinei sa treaca cu bine peste aceasta incercare.Te-as intreba ce face fiica ta,tare dragi imi sunt femeile care au deja copilasi

Frumusica din Bv cred ca cumpara tot ce prinde,recunosc ca si pe mine ma prinde aceasta terapie.

Soricica,BlueFlower ca tot suntem in gradina.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

fata, cu de astea, de ale tale, ajung de 100 kg,
mai bine o iau pe jos catre bride parade-bucuresti,duminica, sau eurovision-sambata!!!
lecker se zice in germanaaaa......
fata, stai, ca mai bagasi o poza cat am scris eu...nu mi se pare corect... uffffffff, ai bolunzit de cap, de totului??
vai, am si iesit......... ca numai gura e de mine...
pupici la gagici!!!


astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

, nu se mai poate asa...
pai pana cand sa rezistam...eu uit de cura, de tot si imi iau bilet de si ma opresc direct la mayan in bucatarie.


ada, si mie imi plac mamicile cu copii, si apropo de asta azi merg la petrecerea prietenie mele, face 3 anisori si e o scumpa.acum vreo 2-3 saptamani m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena ei sa imi zica secrete si sa imi citeasca din cartile ei " pototalii"(portocalii).
si pentru asta ii zic si pe aceasta cale " LA MULTI ANI,HORA!".

va pup

uratica, cumperi tot orasul???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

O portie babana de amandine , lekker lekker!!

http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/Cakes/100_2996.jpg

http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/Cakes/amandina1.jpg


OOOOOO, DAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, AMANDINE, AMANDINE, AMANDINE,AMANDINE, AMANDINE AMANDINEOOOOOOO, DAAAAAAAAAAA. Cred ca am avut orgasm ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

fete, raportez:
ordine inversa,sau, ma rog, amestecata.....
ca deh.... atata poate baba!
1.mona, te tinem si de c.... scuzati, va rog, minorii trimiteti-i la joaca, daca vrei, pt mine nu e deosebit!
2.ada-, sunt tanara fecioara, deja, stiu sigur, azi am zarit paienjeni in baie!
3.M Oana, blue flower, azi prezenta, va rugam!
4.frumusica din bv, unde ne sunt cadourile??
5.mayanule, dupa aspect, mie imi plac astea:http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/3-1.jpg
dar ce gust au???
6.lyly, si iti tinem pumnii!!!
7. nico, poate ca, .............pot fi si dureri de ovulatie, nimic nu ma mai mira.....la o tanara fecioara ca mine, de ceva timp!
8. Sa va spun ceva: am fost IMPOTRIVA spanacului, mamaligii, fasolei, sau fasolii, etc, dar, salata de spanac, cu ulei de masline, si branzica sau alte legume, este BESTIALA!
9. mayanule, nu conteaza ce culoare are persoana, conteaza banii! parere pur personala. in franta, am vazut destule, crede-ma, si nu sunt asa ....civilizati...
10. mai am de scris, dar, deh, ma mai abtin.


11. LA MULTI ANI, Hora, te pupam, sa cresti mare, si sa ne citesti din cartile tale multa vreme de acum incolo!!!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Am neste draci ca nu gasesc forma de tarta !!Unde naiba a pus-o al meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fataaaaaaa , la mine e lekker ...la nemtalai e lecker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Sunt prezenta, am mai intrat de dimineata, dar mi-e somn de mor, ma simt umflata si n-am chef nici de tinut mana pe laptop

Mayan, sa stii ca marocanii mananca multe dulciuri. Am cumparat din Casablanca cate prajituri am putut duce in avion cu mine. Super praji!! Yami.

Noroc cu mine si noroc de kg mele ca nu prea mananc dulce, prefer semintele, saraturile si alte acrituri.

oare tratamentul asta de stimulare imi da somn? ca bag cate 9 ore pe noapte si tot nu imi ajunge!

- multi la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fetele am zis sa nu va sparii , da la mine vad ca e groasa : de 3-4 zile ies afara cu sange .O fi dinanutru ...o fi de la vre-o rana pe colon?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

mayan, oare rezista pana la Istanbul o comanda maaaare de amandine?!
Astia aici au tot felul de dulciuri, da' asa poftesc la niste amandine sau savarine, mmmmmmmmmm. Au si prajituri/torturi, arata f apetisant dar nu le fac zemoase, sunt uscate. Zici ca mananci chec cu creme...

Ziceai de o adresa?
Sau de o cofetarie "Mystic Cake by Mayan"?
Vin io sa impart corespondenta cu remorca, cu roaba, cu punga, vad io, iar tu sa faci dulciuri .

Mergi la inceput