Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Heeiii, Monicuta, moralu' sus!
Abia ai inceput injectiile! Pe masura ce le vei simti efectul, vei deveni nerabdatoare sa ajungi la ziua cand iti va da Ovitrelle sau ceva asemanator pt spargerea foliculilor si imediat IUI. Apoi, gata, esti ca si graviduta.
Voi fi cu ochii pe tine!!!!!!!

RABDARE SI PUTERE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Guze, sper sa ai gura aurita....
Pupici pana in Bosfor....
Mayan e pe feliec cu "postaritul" ( a se citi de la cuvantul postas).
Sau cu patiseritul, sau cu fufulitul, sau cu vreun muzeu ceva...asta nu sta locului o clipa, mancau-ar mama pe ea de gospodina..
tuturor...
Mai am doua ore pana la injectie...
Fete am inrat pe subiectul Femina intim..
Este acolo o fata " incognito" saraca, la subiectul : simt nevoia sa ma asculte cineva" ...
ti se rupe inima...ce se intampla cu verisoara ei....Doamne....
Sper sa aiba noroc si sa fie bine...
Fete, nu neglijati testul PAP si /sau controlul mamar..
Eu chiar Dumunica asta am rand la doc meu pt PAP si sa ma palpeze putin pe san....Zau nu e de gluma....Eu chiar mi-am propus sa cer mamografie dupa ce trmin cu tratamentele astea si o sa fiu cu bebitza....
uf.
pup

Mona
:)
3 IUI nereusite, ma pregatesc de trat cu menogon , pt IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Dragele mele am ajuns si io acasa , da nu va ganditi ca am voie sa o dau in leneveala .Nu , nu sunt chiar atat de bine ursita de ursitoarele zilei de azi.
Stirile pe lung / lat / scurt / ingust si ce-o mai fi :
-Am fost la scoala si mi-am facut de aseara o tema de casa cu subiectul: declaratia unui furt.
Nuuuu , furtul nu e comis de mine , e imaginar ..ca as fi fost io jefuita .Am scris ca mi s-a furat inelul bunicii , brosa cu diamante si colierul cu perle si laptopul lui al meu.Total 12 mii euroi , adresa fictiva of course.
Si acum stau si ma gandesc , ca ce ar fi doamne fereste ca adresa de am pus-o eu acolo sa nu fie jefuita in viitor.
Nici nu stiu daca numele strazii e in zona aia ...
De la scoala , tinta la ALDI sa-mi iau cele trebuincioase ptr tortane si restul de prajituri.Marti am zis ca duc niste prajituri la scoala si profa care e o tipa super de treaba zice: adu poate iti faci clienti.
Miram-as sa dea marocanii banii pe prajituri , da mai stii?
M-a intrebat cineva de aici dece nu deschid o cofetarie ? Acu nu e vb ca as avea vanzare sau nu , conteaza mult sa se invete lumea cu tine ...ei sunt obisnuiti cu ale lor si precum englezii , greu ii scoti din ale lor.Plus ca trebuiesc ceva banuti , si nu putini.
Sa ma apuc sa bat blaturile , n-am multe : decat 4..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Galli, draguto, de la folosirea "aparatelor" electro-casnice ti s-o trage!
De ce te doare burtica, pardon, sub-burtica? Ovulezi? Ca de CM ai scapat tare greu luna asta.
Cu spanacul nu m-ai nimerit. M-au fortat la gradi si, de atunci, nici mirosul nu-l mai suport. Scuze!

Soricico, iti punem . , too!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Galli, draguto, eu nu prea pot sa intru pe internet la serviciu'.
Noutati nu am. Astept sa fac echorafie dupa embolizare ,dupa ce vine CM, care poate sa se deregleze...........Si pe urma asteptttttttttttttttt sa scadaaaaaaaaaaaaaa fibromul.........Si pe urma mai vad ce mai fac.
In rest, stau cu ochii pe voi
Ai racit cumva?

Mayan, stiu draguta ca trebuiesc bani,dar eu ti-am sugerat asa ca perspectiva. Si olandezii sunt cam caposi....nu-i scoti nu din ideeile lor.

Guze,Clostybegitul sunt pastile, dar sunt mult mai slabe pentru stimulare.Dr incep stimularea cu ele, mai la inceput de stimulari.Este mult mai slab decat Puregonul.Puregonul si medicamentele din gama lui sunt pt "copilele" ca noi,de o anumita varsta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

mona , peste 2 ore te tin de manuta ca sa iti fie mai usor la injectie si ti mai trimit si mii de .

mayan, crezi ca ar rezista cineva la "mystic cake" by mayan???.deja vad prajiturelele mici , colarate si fruos aranajate in vitrina, iar in mijloc tronand torturile pline cu fructe ....
eu una as intra si as incerca 2-3 cu siguranta.

nico, si eu de la gradi am ramas cu sechele :orez cu lapte, miere cu unt si paine si prajitura cu vinise...

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Pentru voi :

http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/100_2541.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Acum m-am apucat de astea ...

http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/3-1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

O portie babana de amandine , lekker lekker!!

http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/Cakes/100_2996.jpg

http://i305.photobucket.com/albums/nn225/MayanMistica/Cakes/amandina1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

mayan, m-ai lasat fara...cuvinte .
toate arata mai mult decat delicios.

felicitari, esti minunata .


poate odata o sa apuc sa si le gust .


va pup

Mergi la inceput