Vitamine romanesti in Germania (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Codruta eu am imunogrip junior din ro, ii fac o cura de 2 ori pe an,primavara si toamna si in rest cavit, sanostol, ascovit, i.am mai luat din ro de la naturiste un sirop foarte bun, ma ce sa zic de mancat nu manca clar, e slab ca un matz dar cu raceala nu ma pot plange,cel putin nu asa de des cum era Deni cand era mica, vai de steaua mea, ca era vesnic pe injectii, de 2 ori operata de polipi, tot prin spitale am stat cu ea, si acu 2 ani tot nu a scapat de mandule au trebuit scoase afara.
Eu is cu treburi administrative, a venit d-soara azi din tabara, asa ca dai si spala si curata, fa-i poftele cu mancarea,etc .
Ioana e bun si aia, aduci ceaiuri si la mine cand vii?
Miki alles klar?
Dora se rezolva .
fetele pe unde umblati, Iulia ne scrii iubita cand ajungi da?

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'


Si eu folosesc Imunogrip Junior foarte bun, anul asta am avut o singura raceala si foarte usoara, recomand cu caldura pt. pitici.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Claudia cafa de la mine.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yasmine

Claudia cafa de la mine.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena


unde-i ca n-o vad, e unsichbar

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

haideti fetelor trezirea :



INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

na ca zic buna dimineata la timp
constiinta nu m-a deranjat la somn, doar Pusa s-a foit putin si nu am mai adormit la loc, asa ca am dat mancare la omu si eu beau sucul si lecturez
cla, de aer cond. din ala cu split afara era vorba, numai ca eu nu am mai auzit sa se vanda fara freon in el...
eu pt. pofta de mancare ii mai dau fetei ulei de catina de la plafar, se cunoaste putin cand ia, iar pt. imunitate va spun ce am auzit si eu la unul din baieti, i-a luat fetei lui (12 ani) la recomandrea medicului din ro gammaglobulina, din de cu reteta din ro

poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Neatza fetele
dar apa nu vrea nimeni? haideti ca e sanatoasa, face bine la ten
daca nu ma trezesc de la un litru de apa, trec la cafea

„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Codruta, pentru imunitate foarte bun cica e bronho-vaxom, eu i-am luat Mariei din Romania. E sub forma de pastilute si o sa incep sa-i dau de luna viitoare, mai ales ca in august va incepe gradinita si ma astept sa-mi faca toate minunile de boli. Multa sanatate lui Matei.
Osna, drum bun in Romania!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Alexandra ala iau si eu inca, fac o cura de 3 luni, 10 tablete pe luna in aceeasi zi se incepe tratamentul,dar sincer nu ma ajuta si a dat mama o droaie de bani pe el, mi l-a trimis aici.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui noiembrie
Si ma omoara ca nu maninca , iar fructe si legume aproape deloc .Nici sa nu le vada, cite o bucatica de mar cind si cind ....


Nici a mea nu mananca atunci cand ii pun in farfurie. Asa ca m-am invatat minte: iau eu si spal fructul si incep sa musc cu pofta din el. In 20 de secunde fata e langa mine si-mi arata cu degetelul gura ei, semn ca "vrea si guritza ei sa pape" .

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

salutare vitamine.
Pagina 2???hmm ce-i cu voi?
Pe mine ma incearca raceala, ma cam doar in gat si nici pofta de mancae nu am.Am avut doua zile la munca teribile, sunt terminata, dar parca tot as trge un dans, asa ca trezireaaaaaa



"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput