Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (121)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Babymom..ma bucur ca sunteti bine.

Nusha

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexaM

Ada...super faza din magazin...dar nu vrei sa stii cum e din punctul de vedere al angajatilor magazinului respectiv...



of, da, ai mare dreptate. dar a fost singura modalitate sa-l tin in perimetru si sa si cumpar ceva, palaria am cumparat-o si pe ea, n-am mozolit-o si aruncat-o la loc... si alarma n-am dat-o decat de vreo doua ori
Sper sa ma ierte, am lasat un card intreg acolo... Promitem sa fim mai cuminti, sau sa nu mai umblam cu obraznicii prin magazine (la librarie nu-l iau clar, nu am reusit sa-i inoculez dragoste de carti, se repede la ele si cand se plictiseste, jap...)


BABYMOOM!!!! uelcom!!! we love u!

Gaia, muma pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Acum fug sa pregates copilul mare de cina si pe cel mic de baie. As fi vrut sa pot povesti mai multe cu voi..., dar ramane pe alta data. Cei de la RDS m-au asigurat ca in aprox. 2 sapt. ne conecteaza si pe noi la retea. Atunci sa te tii!

Pa-pa!

Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27


Piolica daca vrei sa furi tatici iti spun asa: al noustru n-o sa-ti cumpere colier de perle, cercei nici atat, iar diamante si alte minunatii de iti plac tine, no way, e darnic totusi si iti da voie sa iti iei un cadou in numele lui. Ia zi tu sincer acum, nu-i asa ca tati al nostru e sters de pe lista?

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

pai daca te lasa sa-ti iei singura cadourile, apai e si mai bun, nu? hai ca nu ti-l iau, te iert de data asta ca mi-esti draga.
acum zi-mi, in ce parc mergi cu mikul?

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

nushulica, babymom, bine ati revenit.

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Piolica mergem in herastrau ca e la distanta de mers pe jos sau cu carutul pentru unii, te asteptam neaparat si sa stii ca tati al nostru, chiar daca nu umbla dup acadouri, pune mult suflet in tot ce face, mai ales la curatenie(tocmai mi-a marturisit asta)

babymom

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Piolica pe cuscru poti sa-l iei..da de Miku sa nu te legi,daaaa?e-l mama pe el de ginerica frumos

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

BABYMOM

Ce surpriza placuta!!!!!!

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

babymom, bine ai revenit!

ada, esti tare! super simpatic pustiul tau!

intr-una din zile a cam urlat de foame micutul meu pt ca nu avea rabdare sa traga suficient de mult pana la let down. m-am cam panicat, l-am trimis pe razvan sa cumpere o cutie de humana si urmatoarea masa i-am oferit tacticos biberonul cu lapte. l-a luat daaaar a scuipat efectiv apoi. are un gust de fier! e cam bleah! asa trebuie sa fie? exista oare si vreo alta varianta a laptelui Humana, cu vreo aroma, ceva? macar ca idee, ca lapte inca am... stiu ca milumilul ce-l dadeam alexandrei avea un gust foarte bun!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

Piolica mergem in herastrau ca e la distanta de mers pe jos sau cu carutul pentru unii, te asteptam neaparat si sa stii ca tati al nostru, chiar daca nu umbla dup acadouri, pune mult suflet in tot ce face, mai ales la curatenie(tocmai mi-a marturisit asta)

babymom

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH



atunci atentez eu la el...mie nu-mi trebuiesc diamante, vreau un barbat femeie in casa adika sa-mi faca casa beculetz si cu sufletul lui bun sa-mi faca si o mancarica ceva
Batem palma???

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput