Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (178)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Salutare...
Copii vostri va pacalesc..??? Adica se tin de sotii!!??
Eu am patito de mai multe ori cu Raul deja.
Una dintre faze e ca a deschis usa la gunoi ..s-a uitat sa vada daca il vad si eu si tati(care era in bucatarie cu noi) si a dus repede mana deasupra gunoiului si dupa a dus mana la gura de parca ar fi inghitit.. A luat-o la fuga imediat si tasu dupa el sa ii scoata ce are in gura... cand il prinde el statea cu buzele stranse si il bufneste rasul...ca ...de fapt nu avea nimci in gura... ne-a pacalit


Alta faza ..a facut-o ieri la scara cu o vecina...Asta deschide usa scarii si el vroia sa intre sa fuga pe scari..la care tot aceeasi vecina il opreste si ii zice ca nu e voie... Raul sta putin si se intoarce cu fata catre strada si ii zice vecinei "UITE!! ..UTE!! UTE!!" asta intoarce capul in directia arata si el o ia la fuga pe scari

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ank83

Salutare...
Copii vostri va pacalesc..??? Adica se tin de sotii!!??
Eu am patito de mai multe ori cu Raul deja.
Una dintre faze e ca a deschis usa la gunoi ..s-a uitat sa vada daca il vad si eu si tati(care era in bucatarie cu noi) si a dus repede mana deasupra gunoiului si dupa a dus mana la gura de parca ar fi inghitit.. A luat-o la fuga imediat si tasu dupa el sa ii scoata ce are in gura... cand il prinde el statea cu buzele stranse si il bufneste rasul...ca ...de fapt nu avea nimci in gura... ne-a pacalit


Alta faza ..a facut-o ieri la scara cu o vecina...Asta deschide usa scarii si el vroia sa intre sa fuga pe scari..la care tot aceeasi vecina il opreste si ii zice ca nu e voie... Raul sta putin si se intoarce cu fata catre strada si ii zice vecinei "UITE!! ..UTE!! UTE!!" asta intoarce capul in directia arata si el o ia la fuga pe scari

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

super!

faza ca se preface ca baga ceva in gura o face si a mea; tine o piatra, se preface ca duce la gura si se uita la mine razand

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Da Ellis...nu imi vine sa cred ce mari au crescut ..si cate le trece prin cap .

dar daca el ma pacaleste... am gasit si eu o metoda sa il pacalesc sa stea pe olita...

Am pus-o pe Cecilia pe olita ...tinuta de mine evident.... si a venit repede craiul... sa stea ellll ..ca doar le vrea pe toate ...si..l-am lasat sa stea el

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

..si apropo ..in ritmul asta cred ca va face mai repede Cecilia la olita decat el


Bianca ..ce pagina nu ti se deschide?

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Ciao!!

Hahhahaaaa ... ce nazdravani Raul si Iasmi . Daaa, faza cu bagatul in gura (pacalit) o mai face si SIvia ... cealalta faza cu scarile mi se pare mai nastrusnica.

adra - nu stiu ce sa-ti zic ... dr. ce ti-a zis de fontanela?

bianca - ms . Nuuu,, chiar la faza descrisa de tine cu chinuitul cu parul lung, nu vreau sa ajung. Am zis lungut, pana pe la umeri ... sa fie usor de gestionat, nu un chin pt. copil. Si oricum Silvia e o cocheta, sta la pieptanat, imi aduce ea elastice sa-i pun in par, ii place. Deocamdata.

miha - unde mai e de votat? Bafta!

vali - ai vazut? printesei roz!!

_

Concurs: o ratusca pe nume Silvia www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca din viata mea&page=0" target="_blank"> - abr1
_

Nessuno è perfetto ... ma chi vuol essere nessuno???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Buna !
Multumim de complimente.
Lavi, super dulce Iasmi. Pupam fetita desteapta !
Ank, haios tare de tot Raul. Un smecheras ! :)) Si Maria ma pacaleste de mult. In martie prima data. Uite ca am si consemnat. :P A trantit ceva pe jos cat sa faca zgomot si apoi s-a trantit repede pe burtica. Nu ma pacaleste des, poate de 2 ori pe luna... mai mult se joaca nevinovat.
Vali, ce ma bucur ca sunteti bine !
Bianca, va tin pumnii sa fie bine !

Bilantul meu: Maria a slabit o jumatate de kg in ultimele zile, desi se hidrateaza bine. :(( Sper sa isi revina repede.

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

fetelor, am si eu o intrebare...copilasii vostri dau afara atunci cand tusesc tare??? ca Eric al meu cand tuseste, da afara f des...azi a dat afara de vreo 5 ori ce-a mancat/baut...

tuseste saracu din toti plamanii, si atunci ii vine inapoi tot ce-a inghitit inainte...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

andreea - nu stiu ... Silvia nu vomita cand tuseste ... rar a vomitat. De tusit, si acum mai are un pic de tuse, dar fara voma. Eric ce are, e racit?

roxx - in China acum? Nu erai in Coreea sau am visat eu? Tot printre migdalati . Care mai e viata voastra? Luca?

_

Concurs: o ratusca pe nume Silvia www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca din viata mea&page=0" target="_blank"> - abr1
_

Nessuno è perfetto ... ma chi vuol essere nessuno???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

adra - e si Eva tusca-ratusca in concurs?

_

Concurs: o ratusca pe nume Silvia www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca din viata mea&page=0" target="_blank"> - abr1
_

Nessuno è perfetto ... ma chi vuol essere nessuno???

Mergi la inceput