Gravidute prin FIV (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Evy, bravo! felicitari pentru bebelina! asa sa-ti fie toata sarcina: numai cu vesti bune.

h.

21+
multumesc lui DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns li_am spune:


Liana, mai ai un pic... citisem intre timp la fetele din austria ca nasti in oberpullendorf, sa ai o nastere usoara si o bebita sanatoasa, frumoasa, cuminte si desteapta. o sa-ti tinem pumnii!

Pishko, si ai auzit bataile inimii cu aparatul minune? Stii ca Tom Cruise si-a luat eco doppler adevarat cand era Katie gravi... acu' ca tot ne-am dus off topic complet, eu imi comandam hainute pt bb de la mothercare direct din uk, erau cu cel putin 30% mai ieftine decat la noi in magazin.

Evy, ce semnatura concludenta ai - esti gravi cu bb, nu? Sa fie clar pentru oricine ar avea indoieli.

_
FIV 1 dec 2006 - Austria - nereusit
FIV 2 feb 2007 - Austria - reusit (sarcina cu probleme - dar BB la termen!!)
FIV 3 - martie 2009 - Austria - 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

LIANAnastere usoara iti doresc. EVYfelicitari pt fetita sa fie sanatoasa

33+ REBECA NICOLE si DAVID NICOLAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy28 spune:

Multumesc din suflet fetelor !!!
Sunteti niste scumpe . Ne bucuram enorm .

Li_am pana la urmatorul control , cand ne va confirma ca este fetita prefer sa raman la stadiul de bebe ...desi nu cred ca se mai schimba sexul . Apoi voi pune si eu caruciorul de fetita .
Noi am asteptat multi ani bebele asta ...cum sa nu fiu cea mai fericita sa il vad mereu la semnatura cand navighez pe aici...?

Evy 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Micky, de cate ori ma uit la copilasi si la tine ma apuca bocitul ca pe o bleaga..., esti minunata ... si ce copilasi ai facut...Simt atata fericire cand ma uit la voi.... Va pup si sa fiti cuminti si fericiti.

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns li_am spune:

Evy,
sa fie sanatoasa fetita, sau baiatul, ca altceva nu conteaza! Dar bb al tau are fundita rosie sigur, doamne ajuta sa se molipseasca si la mine, ca tare mi-as dori o fetita!

off topic rau - Oare au inflorit teii in Herastrau? Noi ieri ne-am intors de la Paris, am avut hotelul chiar langa Tuileries, ne-am gandit c-o sa-l distram pe junior, mama-mamaaa... dar nicaieri nu-i ca acasa, aveau un amarat de loc de joaca in ditamai gradina aia, cu vreo 10 chestii de invartit/catarat pe care se bateau vreo 30 de copii... Si o bere la terasa de vizavi 9,60 Euro!



_
FIV 1 dec 2006 - Austria - nereusit
FIV 2 feb 2007 - Austria - reusit (sarcina cu probleme - dar BB la termen!!)
FIV 3 - martie 2009 - Austria - 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Eu citesc acum din urma...
Din cate am auzit, la Tm nu te lasa cu chiloti si cand mergi la baie mai pierzi tamponul......iar eu acolo o sa nasc......
Micky, tu stii ca tin cont de sfaturile tale (cand ma gandesc la treaba cu anticonceptionalele...), dar daca uit...te mai intreb o data... ca doar tu esti medicul meu cel mai important.

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Fetelor va mai pun cateva poze noi http://picasaweb.google.com/mickymocanu/Bebeii#5334666068863628450.

Am citit pe sarite ca nu mereu am timp sa intru pe net.
Asta seara am avut frisoane. Cred ca este de la lapte, cum descopar de la ce este va spun sa aveti si voi grija.
Am dormit pana acum o jumatate de ora, copii dorm dusi. Acum nu va pot spune ca dorm non-stop, mai si chitaie. Mai avem si cate o noapte alba, in special sotul meu, care nu stia ce sa le mai faca sa numai chitaie. Odata pe la 4 dimineata ma trezeste si ma intreaba ce are baiatul ca se chitaite. Eu somnoroasa nu stiam ce sa ii spun, dar raspunsul a venit tot de la el, zice "O fi facut kaki". Exact asta era si dupa ce l-a schimbat, nu a mai avut nimic.

li_am mi-a placut mult ce mi-ai scris. Sa stii ca eu cam asa sunt, nu am nevoie de ajutoare. Prefer sa le fac eu pe toate. Dar nici sa innebunesc nu vrea, asa ca dorm ori de cate ori dorm si ei.
buluna poti sa ma suni oricand dupa ce nasti.

Am sa citesc din urma si raspund.


Micky fericita mamica de 2 minuni Beatrice Anamaria + David Cristian



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Bianca ai fost tare, asta da ajutor. Offf..



Micky fericita mamica de 2 minuni Beatrice Anamaria + David Cristian



POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Liana nastere usoara!Sa ai parte de o bubulina sanatoasa, mancacioasa si necolicioasa!Iar tu mami mult laptic in tzitzi si recuperare rapida!

Evy felicitari pt fetita!

Hehe de abia stpet sa va mutati la scutece cu toatele dar NU mai devreme de termen!



Madalina & Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput