Ladies , put your dresses on !!! seara caritabila

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns erer spune:

Buna Kay,

Eu as veni cu copilutzul din dotare, altfel nu pot. Se poate?
Si ce implica participarea? Sunt pe fuga... sorry...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

o donatie de 300 ron, in schimbul careia vei avea acces in sala. aici va fi un concert Loredana, va canta trupa Cortez, se va oferi o masa, bauturi, si mult, multe surpirze. va exista o tombola, licitatii... eu am vazut petrecerile organizate de ei in US, si vreau sa va zic ca erau absolut incredibile ! abia astept sa merg, atat pt ca se va face un lucru bun, se vor ajuta copiii din IOMC... si in pluuuuus, distractia abia astept !

trebuie sa mai stii ca este in afara bucurestiului, la studiourile de film Kentauros (ceea ce e inca un bonus distractiei, vei sta intr-o locatie unde s-au turnat filme care au rulat si la Hollywood )

da-mi PM, te rog, daca te intereseaza sa mergi !!!



************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erer spune:

Buna, Kay!
Ti-am trimis PM, sper sa-l fi primit..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Suna tare bine.

Mami de Sara (8 dec 2008)

Poarta-ma, mami!
_

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Decat un bilet la concert, mai bine un bilet aici, si e tot concert...


Ladies, put your dresses on!



Mami de Sara (8 dec 2008)

Poarta-ma, mami!
_

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici

Mergi la inceput