Vitamine romanesti in Germania (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Ce bine ca nu am nevoie de coduri, altfel ma enervam in plus Va tin pumnii sa va luati codurile.
Mira, multumesc. Sa va bucurati de pisica mult timp de acum ianinte. chiar vaneaza soareci? Si Misterul merge peste tot cu mine, in afara de Ro...va ajunge candva si acolo si shoppingareala..e prea mult de mers , iar piciorul lui nu rezista prea mult



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

fetelor, multumesc pentru felicitari! le-am transmis mai departe!
clau, pai la tine in cutia postala nu incapu sticla de bailey's
nu acum serios, tre sa ne vedem cand ma intorc din romania, acum ca dl profesor nu mai are examene poate sa faca mai des pe soferul
va pup pe toate, ma duc sa ma uit la kuechenschlacht de astazi, pe net. si dup-aia nani, ca maine la 6 jumate ma trezesc. avem babyschwimmen la 8 jumate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Vin mai am, n-am desfacut nici o sticla, va astept pe voi.

Mira si noi avem pisicuta, mai am in tara doua babute de 11 ani de care imi e dor.Si pisi a noastra a mers pana acum peste tot cu noi, e de fel cuminte si suporta drumuri si de pana la 500 km si mai bine.

Monik, sanatate multa si sa nu fie nevoie de internare.

Nebuneala mare cu codurile si al meu e teerminat ca nu vede meciul si trebuie sa asculte la radio.Oricum naspa meci, sa terminat 1-1.Era de asteptat , eu oricum ziceam ca iau stelistii bataie.


"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Naspa scor .

Fug la culcare. Sper sa ma trezesc la timp dimineata, daca nu astept tel. sefului sa-mi dea ´trezirea

Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

mai Ioana eu am crezut ca duelu s-o gatat si acu e finala,vai de capul meu,io-s pe langa rau .
Iulia cand mergeti in ro?
Miki süsse träume treci la somn ca acusi suna ceasul si la Ioana la fel .
Merg la ca nu vad nimic interesant la tv.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noiembrie spune:

Nici eu nu am nevoie de coduri , dar am zis ca merg sa recuperez antena din Sttutgart , asa furtuna a fost ! Dar se vede , ca al meu coleg , si-a facut foarte bine treaba , si a ramas intepenita la locul ei !Numai ca din cind in cind , cadea semnalul!
Va las , vad ca toate va retageti , acelasi lucru il voi face si eu , va urez o noapte linistita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Ciao, fete! Azi am apucat numai sa va citesc, si maine va fi mai crud, ca avem la gradi Fest, asa ca stress cit casa. Am facut un tort cu mere acuma, ca tre sa vindem maine, ma bag la baie si o sa va scriu cum a fost.
Noapte buna!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

corinna, schönes fest maine!
clau, miercuri la 4 jumate am avion, ma intorc pe 22. eu cu matza doar. mergem la bunica-sa, ca la vara vrem sa mergem pe la prieteni prin tara si nu stiu cat stam la bucuresti si s-o mai vada si bunica-sa pe iris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Mariana nu stiu sincer ce sa spun,numai sa mai scoti jucaria (carpa) din gurita Eliezi, ca lucruri bune nu face ea


Clau multam .
La pranz am reusit sa ii distrag atentia cu carticele, povesti etc. Acum a urlat ca din gura de sarpe, asa ca i-am dat papitoil sa adoarma, si dupa aia i l-am luat. Sa te tii cand s-o trezi peste noapte si nu o gasi nimic ...

Iulia - felicitari pt reusita sotului. Foarte frumos.


Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Buna dimineata

Am pregatit , dar nu am pus-o in cani .
Nici nu mai stiu de cate ori am adormit si iar m-am trezit. Sunt buimaca rau acum. De maine imi intru in ritm cu tura de dimineata.
Va doresc WE placut.



Mergi la inceput