Vitamine romanesti in Germania (24)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Mariana da sa stii ca si euj am patit asta odata in ro in zona bikini cu ceara, nu vreti sa stiti sa nu ma iesit 2 sapt la nici un strand, la ce culori au fost pe acolo, ai grija si lasa prostiile, foloseste lama acuma .


sa va spun cum a fost azi la dr? Ca ma invita sa ma dezbrac si sa ma urc pe masa (apropos, colul e cam moale, dar a zis ca nu-i nici o problema daca se deschide si nasc, ca deja sunt in saptamana 34, asa ca e OK pt copil). Incep eu sa ma stramb, sa ma balbai - el ma intreaba care-i problema. Si-i zic ca am avut ieri o experienta neplacuta cu Wachsstreifen. El repeta cuvantul si nu pricepe . Si cand ma vede, incepe sa rada: "bine ca mi-ati spuns, ca altfel, la cate vanatai aveti, spuneam clar ca e semn de viol!" .

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

i'm back ! uuf, in sfarsit! mi-a fost dor de voi, ce ati mai facut?
sper sa ajung sa citesc din urma
pup la toate!

poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Am ajuns acasa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Mariana , tare dr tau.

Miki bine ai revenit.Cam tarzior.

Simo, bine ai revenit

Va servesc cu un www.flickr.com/photos/12137579@N03/3527847965/" target="_blank">latte macchiatto langa www.flickr.com/photos/12137579@N03/3527848175/in/photostream/" target="_blank">o floricica de la mine din gradina

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

tanti tu vrei sa deschizi bistro si nu stii cum sa ne ademenesti si floricele ne dai, esti o lady .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

SUBIECT INCHIS; HAIDETI AICI

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput