Vitamine romanesti in Germania (24)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

weiter für unser party





INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:




Iulia, hai cu cocktailul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

L-m baut deja,nu-i mai , da gasim altul.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Pt. mine un Caipirinha!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Sunteti haioase .
vreau si eu distractie, plimbari, intalniri cu voi, prajituri, coctailuri - asta ca sunt cat balena, ma misc greu si de-abia ies din casa. Am fost cu copilul azi pana la Schlecker - vreo 500 m departare, si-am zis ca nu mai ajung inapoi, asa dureri de burta ma apucasera . Ba colac peste pupaza, fata obosise si vroia s-o car si-n brate...

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07) ... www.flickr.com/photos/21231089@N02/3494955449/" target="_blank">(re)Amintiri de la primul bb
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noiembrie spune:

Osna , ti-a punctat bine Clau , daca Matei are pass nemtesc , nu-i nici un bai , daca are romanesc , s-ar putea sa intilnesti pe unul mai catoloc decit papa si sa te intrebe de sanatate.Eu zic sa faci o tidula in Romania , daca nu poti rezolva ca si Clau , aici !
Dar Matei al tau nu are certificat nemtesc (de nastere ?).Nici noi nu avem cetatenie nemteasca , dar Matei (al meu!)are si romaneasca si nemteasca.
Iulia , mercic!
Miki esti bine, cum iti merge?
Clau , vad ca iti arde de distractie !Bravo , asa te vreau !Multumesc pentru muzica (asa imi m-ai clatesc si eu urechile!)
Fetelor , ce stiti de Moonik?parca zicea ca merge astazi la spital?
Moonik , daca esti pe receptie , da un semn!Multa sanatate!
Tuturor o noapte frumoasa ! Matei zice ca ii este somn..deci...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

back home!
fetelor, de la mine www.britishcassis.co.uk/images/kir_clip_image002.jpg" target="_blank">kir royal, ca a iesit bine petrecerea. am vandut de aproape 400 de euro cu 8 oameni, ceea ce e foarte ok, imi raman si mie nbani de blugi noi. pentru yasmine caipirinha si pentru gravidute si abstinente un smoothie.

vad ca clau si miki iar fac chef, foarte bine fetelor! (mie nu imi place anna lesko, ca sa fiu sincera, asa ca ma duc la bar sa mai iau ceva de baut)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Iulia, multumesc pt. cocktail, dar cred ca raman la cafea.

Codruta, alles ok.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Buna dimineata

Brrr mi-e frig, sunt 9.5 grade.....

Eu si Ioana ne-am baut cafeaua . Am pregatit-o si pt voi.


Va doresc o zi buna.

Ne ``auzim`` dupa-amiaza.



Mergi la inceput