Cauzele opririi din ev.a sarcinii - TROMBOFILIA 6

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Avalon, felicitari din suflet, sarcina usoara, la termen si bebelusi sanatosi, de care sa va bucurati o viata intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Of Doamne plang ca proasta ...

Exista un Dumnezeu si eu o sa ma rog pentru tine sa duci sarcina la capat cu bine si sa fie totul ok... n-o sa uit niciodata binele pe care mi l-ai facut si stiu ca nu sunt singura si stiu ca o sa ti se intoarca tot-tot !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Avalon, felicitari din toata inima! Sarcina cat mai usoara sa ai!

Te imbratisez cu drag,

Raluca

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Felicitari,felicitari,bravo,bravo...Doamne cit ma bucur!!!! Sa va fie intr-un ceas bun Avalon! Si faza cu frica de a verbaliza ca se risipeste vraja,am trait-o si eu din plin,de asta nici n-am intrat la nici o odisee...
Am uitat sa spun ca eu am luat si utrogestan 600mg pe zi pina in sapt 18.
Acum stii ce ai de facut..repaus,nu te forta cu nimic,eu nici la paine nu m-am dus, n-am carat nici o sticla de apa de 1,5l..daca e sa clocesti...cloceste...
Aaa,fff important nu se iau AC,mi-a subliniat hematoloaga in repetate randuri si fara fumat...
Pe ce tratament est?Ce ti-au recomendat??

Carla
Povestea Carlei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Avalon felicitari din suflet!Doamne ajuta in continuare!mi s-a zbarlit pielea pe mine si mi-au dat lacrimile, lacrimi de bucurie!te inteleg perfect cand spui ca iti e teama sa nu se rispieasca magia, dar e realitate si va fii bine pana la capat

P.S.profa ti-am dat un PM.ai primit?

Puisori

www.tickercentral.com/view/aat9/1.png" target="_blank"> Dorinta

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

YES! YES! YES! YES! YES! YES!
Felicitari Avalonel! Doamne ce ma bucur. Eram sigura ca esti si azi pe drum spre casa faceam socoteala, banuiam ca acum treci sau ai trecut in trim II. Ai zis tu ceva de februarie in primele episoade si faceam socoteala din febr pana acum cat timp a trecut cu stimularea cu tot si cam aici batea.
Surioro iti dai seama ca o sa stau cu ochii pe tine ca pe butelie?. FIV-ul sigur l-ai facut la Budapesta dar vreau detalii. Tratam FIV, dupa ET si ce iei acum. Pleeeease!!!








Miki Anul asta pun de-un pui
DOAMNE AJUTA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Felicitari AVALON!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Profa si eu imi iau aparatul dar at cand o sa am ce asculta. E super, nu mai stai stresata intre eco. De Pre-seed stiu de la o prietena din Canada care si ea il foloseste, mi-a spus ca ajuta gigeii sa inainteze.
Danny te , de ce nu iei B12? Vrei sa te ajut eu sa-ti comanzi de pe net?
Idaira am uitat sa-ti multumesc pt urare, imi cer scuze dar cu atatea vesti pe aici m-am zapacit. Multumesc mult si sa dea DD sa cobor si eu pe lista aia de in curand, nu de alta dar vreau sa nasc pana schimb prefixul.

Mi se pare ca incepe sa se goleasca prima listuta, ce bine ar fi sa ramana goala DOAMNE AJUTA!!




Miki Anul asta pun de-un pui
DOAMNE AJUTA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Avalon, felicitaaaaaari! sarcina usoara si bebei sanatosi! sa te ajute Dumnezeu si sa fie intr-un ceas bun!

Ingeras, mami de Maya
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisic77 spune:

Felicitari din suflet Avalon, sarcina usoara si la termen

Mergi la inceput