Vitamine romanesti in Germania (23)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns noiembrie spune:

Ramona , bine faci , odihneste-te ! Mai ai putin si o iei iar de la capat!Numai bine si sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

auzi Codru nu-i bun medicul daca i se pare ok ca, copilul se balbaie,vai daca ai stii ca a facut medicul nostru cu Andi si la U8 si acu la U9,ei pun foarte mare pret pe vorbit,i-a insirat niste fraze foarte grele ce trebuia Andi sa le repete in mod mecanic,a fost super multmumit de Andi cum vorbeste, doar ca ar trebui semnalata orice problema de vorbire in primul rand de la gradi, da alea flower power ..... educatoarele

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

vad ca dormiti toate,haideti trezirea,ptr fetele care nu-s pe interes :



INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Didi, multumesc, ma bucur ca ti-au placut pozele. Casa merge bine momentan. Mai vedem, sa nu cobesc.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

mai stie cineva cantecul asta :




INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

pe mine m-a luat distractia pe din-ainte acu am vazut si eu albumul,wow dar ce super e pastrat totul din epoca medievala sau de cand o data castelul,ma asteptam sa vad niste ruine de gen Heidelberger Schloss dar e super,se poate locui acolo , acu imi bag nasul si in celelalte albume .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

hallo din nou
am avut o prietena in vizita impreuna cu fetita ei,copiii s-au jucat cuminti,noi am mai barfitiar inainte de plecare l-a trantit pe fiumiu din hochbed direct in cap pe laminat.urlete si plansete,pe amadoi si uite asa s-a incheiat o vizita frumoasa.acum l-am culcat si s-a linistit.

foarte faine pozele de la castel alexandra,regiunea zell-mosel era in plan pe anul asta dar am amanat pina la anul.
despre lapte praf eu una am incercat vreo 4 feluri si matei a acceptat numai humana.am primit de la pediatra diferite pliculete si asa am putut testa.de la 8-9 luni treptat l-am bagat pe lapte bio si dupa 1 an jumate bea normal,3,8%grasime.

as manca ceva dulce,cred ca ma duc sa fac niste clatite

mamica fluturasului Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Doamne Miha, minunat s-a terminat vizita,of,of copiii astia, daca mai sunt si parintii batuti in cap se pot rupe relatii din cauza asta,eu una cunosc asa ceva i-ai pus kühltassche la capsor, am vazut pozele de pe bloqul tau,minunat.
Alexandra , Maria e o dulceata ti-am mai zis eu .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Kea,
Benji a baut PRE pana pe la 11 luni!
Si s-a dezvoltat foarte bine!!! APTAMIL PRE de la MILUPA. Apoi am introdus pe rand nr 2,3 iar acum la 16 luni bea APTAMIL 1+.
Mie mi s-a spus ca PRE e cel mai aproape de laptele de mama restul incep sa aiba amidon etc. Ca bebe mic si el a avut mesele la 3 ore exceptie orele de somn cand nu il deranjam!

Noi suntem raciti amandoi, eu si B.
Voi ce le dati celor mici la raceala?
E de la frigul asta de afara cred.
Abia astept, o sa pun AMR la semnatura pentru plecarea in RO!
Ramane de vazut daca la inceput sau mijloc de iunie, daca merge sora-mea in concediu sau nu.



Ceska, mamica de Benjamin
mic si scump (23.12.2007)
Blogu` nostru
Filmulete!
Poze f. noi
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Buna seara de la gura sobei

Ma termina vremea asta, as zace toata ziua.E frig si a inceput ploaia si nu se mai opreste, astia au oprit caldura, asa ca am facut focul.

Alex, frumoase poze, m-am uitat si eu sa vad unde e castelul, nu-i departe de mine, dapr la distanta de vreo ora.

Osna la Matei.Mai bagi linkul de la clatite cu quark, ca nu reusesc sa-l gasesc.


Clau,misto muzica, ia uite aici, asta va ma aiduceti aminte?



Miki, si tie si lui Mister Balu sa se faca repede bine.Abia astept sa-l vad.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput