Copilasi de Iulie-August 2004 (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

http://entertainment.webshots.com/album/571636041dwKvnN
citeva poze de la paste`ncoa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irrinuca spune:

La Multi Ani, Mitzura! Toate cele bune x

Noi ne pregatim iar de plecare, azi e Bank Holiday, lunea libera! Nu vreau sa irosesc un singur weekend lung cu baietelul meu cel mare, mai ales ca 3 weekenduri din 4 il vede pe taica-su.

Va pup

Irinuca si bebe Andreas nascut pe 30/07/04

Pozele recente

Poze cu Andy, Dominic, Mamy si Daddy in 2008/2009


Poze cu Andy, Mamy si Ady

Andreas mic mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Simo, Daria - !!
Carmencitooo, vez de pune linku potrivit, ca vrusei sa va vizionez si apare fereastra de "raspuns la subiect" !!
Daria, mor dupa okishorii aia verzi ai Giulikai !!
Irrinuca, petrecere frumoasa sa aveti ! Am vazut si pozele voastre, o familie minunata, iar Dominic e o dulceata de baiet !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Gata, Carmen, acu merge ! Am vazut intreg familionul , auz, brey, da lu Pasa nu-i luarati role ?? Poza in care Ilinca e linga lalele mi-a placut mult ! Doar o nelamurire am - in fotografia aceea cu marginea casei, ala-i Coco suit pe fiare ??

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Citesc si nu pot sa cred ...am ramas fara cuvinte... :-(

Alina, D-zeu sa te odihneasca in pace si sa aiba grija de sufletelul mic ramas fara mama

Condoleante familiei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

deci:
- pasa e incepator, are si role da` se trage numa` dupa 10 seara si nu sta la poza ca sifoneaza la imagine;)) are costele julite da` e perseverent:D
- papagalu` ala de`l vezi catarat acolo nu e coco, e un papagal fugit de pe la vreo casa da` pe care l`am filat un uichend intreg doar doar l`oi prinde io `naintea vreunei mitze. a stat in pozitia aia nemiscat o zi intreaga si avea un croncanit ziceai ca`i cioara. nu l`am putut prinde pen` ca pasa ca de obicei nu se baga la papagalu` omului:D iar singura nu m`as fi descurcat si`am ramas cu filaju`


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Carmen, steti frumosi tare, poza cu lalelele e de inramat
Irrinuca, ce frumosi sunteti si voi, iar junior e un frumos de pici

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Vivia,Simo s Daria
La multi ani Mitzu!Multa fericire,sanatate si multi pupici!
La multi ani Eli!Sa fi sanatoasa si sa te bucuri de puiutzii tai frumosi
M-am uitat la pozemi-a placut mult aia cu Giulik dimineatza dormindcu Ilinca fotomodel si Ionu baschetbalistulsi albumul intitulat portrete al Irinucai!!
In week-end-ul asta prelungit nu a prea tinut vremea cu noi,am reusit vineri sa iesim la un gratar, mai mult ca sa scapam de gura mandrei,duminica la teatrul si la bojdeuca lui creanga,ocazie cu care i s-a deschis apetitul mandrei pentru vizitat muzee...
Vivia ati reusit pana la urma sa-l obositi pe Uka?!
...meii maine educatoarele-s in greva,abia au inceput saptamana
edit:am pus si io niste poze de weekend http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/mai%202009/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Buna fetelor,

Vreau sa multumesc pentru gandurile bune si pentru urari. Haideti la un pahar de ceva , la o cafea sau la o felie de tort .


Mi-e greu si mie sa mai scriu altceva, nici eu nu pot sa-mi revin dupa vestea de ieri...

Va pup pe toate si mai intru maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

fetele nu ne organizam si noi sa trimitem o coroana?
cine e din Ploiesti?


Mergi la inceput