Prietenie la Plesneala *43* Treceti la raport!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

no bine ca v-ati culcat toate !!!

eu am un maldar de haine scoase de la uscat, mi-e o leneeee... tre sa le pun la locul lor de haine, dar nu ma misc nici cat sa-mi iau un pahar cu apa... am decis eu astazi exasperata de dezastrul din casa (organizatoric vorbind [;D] ca e momentul sa facem o triere la sange al lucrurilor care chiar ne sunt DE FOLOS si a celor care stau si aduna praf si ma enerveaza pe mine ca nu mai am loc de ele in casa. asa ca hainele de iarna trec la vidat si in geamantane/la mama in pod, hainele mici si ele tot asa, ordine maxinma prin sertare, in bucatarie am luat 2 scaune noi si galbene ca sa ne faca fericiti de dimineata , e timpul sa dau cele 9o5828434 de mii de tacamuri care nu sunt folosite niciodata. maxim 6 din fiecare ne ajung, ca nu hranesc regimente !!! si tot asa. am locuri goale in care nu stiu ce sa pun pt ca e haos peste tot !!! m-a apucat si mai am o noua obsesie, rafturi vreau rafturi peste tot !!! rafturi pe sus, rafturi pe jos, RAFTURI !!! sa fie peste tot !!! acu sa vad cine se indura sa imi impuse peretii, de la hombre nu ma astept decat sa-si impuste un dejt, ca altceva nu cred sa nimereasca... dar imi mai trebuie un d`ala cu bila de aer inauntru ca sa vad ca e dreapta gaura pt raft deci... cine are d`ala cu bila de aer inauntru, bila care se misca atunci cand misti rigla aia in care sta ea (bila)??? sa va vad care sare io,io si am si dibluri si avem si trusa de scule !!! neatinsa, virgina de la cumparare pana acum... fereasca sfantu sa ii cer lui Al patent, ca imi aduce furculita

va pupa constructorul, decoratorul de serviciu

Mihaela, no ca tot vroiai sa vb cu cineva te bagi la holsuruburi autofiletate???

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Poloboc! hai dupa el madam poate iti vin si alte idei, eu am terminat in toamna, mi-am mai propus neste desene la fie`mea in camera dar inca n-am pus in practica, doar trebuie sa am si vara asta ce face

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

poloboc deci. eh , e bine de stiut

eu cu desenele am terminat-o rapid, am luat niste autocolante de la Ikea, am la flori in casa de zici ca traiesc in poienita

acu vin eu sau vii tu sa-mi aduci pololocu ???

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ma arde dejtu sa dau o gaurica.. mica-mica de tot, doar ca sa pun cuierul Soniei da numai eu stiu in ce teroare mi-am tinut vecinii care bormasineau la 10 seara... i-am amenintat cu militia atat de convingator ca nu s-a mai auzit nici fasait de bormasina... acu parca vad ca nici nu-mi potrivesc bine gauritoru ca imi suna la usa locotenent major cu armata in spate...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Am vazut acu 10000 de ani undeva pe langa lia manoliu o cofetarie... Dar e La polul opus de Dr taberei... Da-i un search pe google.

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

neata plesnitelor
poftiti la revergoranta
oana chestia cu bila de aer se cheama cumpana...si are max din aia. porbagajul de la masina noastra s-a transformat in depozit de scule, sculisoare si sculicele. de toate are frate draga, nimic nu-i lipseste. masina de sudat, autofiletante, truse de scule, suruburi, surubelnite. si cand sa plecam si noi undeva ioc loc de pus bagajele. suntem nevoiti sa punem bagajele pe bancheta din spate.
eu greu imi revin dupa minivacanta. de vineri pana marti cred si eu ca e un pic.
plesnitele toate

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Puppa spune:



Am ibricul pe foc...o astept...Amalia desi s-a culcat pe la 9 jumate, a binevoit sa se trezeasca pe la 6 si ceva...cand eu nici nu stiam ce se intampla cu mine...Asa ca eu acum cu cafeaua, iar ea doarme la loc...O fi bine?

http://picasaweb.google.com/cristina.catana
http://puppa.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata mahala
Scrisesem ditamai mesajul si mi l-a sters Maria dintr-o miscare
Repede pentru raport:1 mai la peste cu surorile mele si toti cumnatii si in rest acasica cu Maria ca tati lucreaza non stop
A mai nascut cineva?A ramas cineva gravidutza?Oano?
Ahi ca poate mai intru azi un pic cand culc terorisa si va pun si poze

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

la plesnite !!!

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Puppa e ok tu cu in fata si bb la somn...e cea mai cool combinatie.
oana se mai uita S printre picioare? Nu vine bb?
noi in lungul drum in mini-vacanta de 1 mai iar am vazut berze clocind...si logic, max iar a ras de mine ca o sa cad closca.
maine avem nastere...asa ca trebuie sa o sustinem pe mamica

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa

Mergi la inceput