Abdomen extra-plat (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elvie spune:

No ,apai eu aici nu am ce sa caut ca sunteti toate cu burta lipita de spate,Revin cand imi dau grasimea jos.

Pa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Citat:
citat din mesajul lui elvie

No ,apai eu aici nu am ce sa caut ca sunteti toate cu burta lipita de spate,Revin cand imi dau grasimea jos.

Pa.

Elvie & Lara (3 ani)

" I have always been delighted at the prospect of a new day ,a fresh try,one more start,with perhaps a bit of magic waiting somewhere behind the morning..." Joseph Priestley(1733-1804)



Glumesti? pai de aceea esti aici cu noi ca sa ajunga si burta ta lipita de spate! Hai ca se poate, nu abandona proiectul!

www.de-azi.ro
poze familia mea


inspiratie si putere...pentru cine crede ca nu mai poate...NEVER, NEVER, GIVE UP !
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Deus, mersi.
Legat de suplimente, eu am o abordare simplista, n-am nevoie de secretara .
Azi merg la bazin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

buna, fetili.
Elvie, hai mah, nu te prostii. nici io nu sunt cu burta lipita de spate, poate doar de pat cand dorm pe burta.
serios, ce dzeu. eu mai am o tooona pana sa ajung asa yummy ca ele. da' nu plec de aici.
eu nu arat nici o poza inca as oripila lumea.
ce am mancat ieri:
Dim: cereale integrale cu lapte skimmed- jumatate dintr-un bol f mic
Pranz: mi-am facut piure de carfofi(1 cartof mic)& un buchetel de conopida, putin red pesto cu masline(cu calorii mai putine)& 40 gr de file sardine( conserva)
snack: cateva prune uscate inmuiate si facute piure.
Seara: am incercat orez brun cu sos de rosii uscate si carne, nu a intrat. prea tare orezul pt gatul meu. asa ca am mancat o cescuta de creamed rice, era mai moale. chiar daca a fost alb de data asta.
azi: pana acum am mancat o chifla mica, calda de paine cu branza feta light si snack o banana mare. m-am trezit tarziu, la 10. apoi iau imediat pastilele si nu pot manca decat dupa jum de ora.
si am vizionat-o pe sora mea, alergand pe banda.




ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

azi fiindca este liber de la stat:) nu am facut sport !
am papat:
Mic dejun: cafea si cafea, apa si apa
Pranz - pui la cuptor in punga cu castraveti natur doar cu ceva condimente, sprot afumat si pepene galben/o pruna/o felie de lebenita
Candva pe la ora 18-18.30- o farfurie de ciorba din sfecla rosie acrita cu moare, si 3 buc de sprot afumat...
Fa ce zice popa nu ce face popa! :) eu mananc de toata groaza, pot sa amestec lebenita cu bere si cu lapte si nu am nici o problema :)
Deci nu am papat paine, zahar, fainoase de nici un fel si nici nu am sa pap!
Azi nu mai pap nimic ca vreau sa beau ceva bun : campari cu orange:) Sunt suparata ca mi-a disparut pisicul, am tras si un plans si vreau sa ma racoresc sentimental!

www.de-azi.ro
poze familia mea


inspiratie si putere...pentru cine crede ca nu mai poate...NEVER, NEVER, GIVE UP !
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Deus- poate nu a patit nimic pisicul, de cat timp lipseste?
si pisicul nostru cred ca a patit ceva, eu doar speram ca e in pisiceala. dar nu am mai venit din duminica pastelui. a mai aparut pe gard la noi in miercurea dupa paste si de atunci nimic. pe Ginger al nostru l-am mostenit de pe aici, prin cartier, de cand ne-am mutat. eram cam jigarit si slab rau. l-am facut motanoi zdravan, zdrahon. niciodata nu statea peste noapte, dar lenevea prin casa destul de mult. si ne bucuram ca venea de 3 ori pe zi in ultima vreme.
hai ca v-am intristat.
un site interesant:http://www.webmd.com/diet/food-fitness-planner
www.webmd.com/diet/healthtool-portion-size-plate" target="_blank">ce inseamna o portie
si o melodie care mie imi place mult:
www.youtube.com/watch?v=Mygovz86EYw" target="_blank">Jelem, jelem

ma duc sa trag un dush. sotul si fie-mea sunt la vecini, la Holy Communion party. io cica tre' sa stau in casa o sapt, ca sa nu ma loveasca germeni, microbi. m-am mai dus in gradina, ca e deprimant.


sper sa nu va speriati, pc asta are tastele bulite si nu imi ies toate literele.

va pup

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

dupa ce am castrat pisicu ( inca sunt in topicul cu abdomenul:)? ) nu are de ce sa mai plece teleleu tanase...si sunt atatia oameni rai care nu au nici o farama de umanitate...Macar de as sti ce a patit! In iarna l-am mai gasit otravit si l-am tratat si iubit , am crezut ca daca este castrat, vaccinat, deparazitat, fac curat luna dupa ei, am pus flori la bloc, fac curatenie in jurul blocului, nimeni nu o sa aiba treba cu ei! M-am inselat si am o ura acuma in suflet pt toti tugulanii care ar trai doar intre betoane de nu ma pot exprima in cuvinte! Nici nu are sens sa spun ca sigur sare cineva sa-mi explice cum ca daca ii iubesc sa-i duc in casa! Am 80 m patrati, am pisica si catel, acvarii si copil mic insa am o inima in care incap mai multe sufletele si incerc sa le ajut. In ultimul an le-am gasit gazda buna la 7 pisici si la 3 caini, toate le-am castrat/vaccinat/deparazitat pe banii mei.. Fac ce pot si cat pot.
Gata, scuze ca stric topicul acesta bazat pe suferinte de alt gen! M-am descarcat si ma potolesc!



www.de-azi.ro
poze familia mea


inspiratie si putere...pentru cine crede ca nu mai poate...NEVER, NEVER, GIVE UP !
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Emaaimee, ieri ce muzica crezi ca am ascultat? Tiganeasca. Am gasit niste melodii faine cantate de Cenaclu Flacara. Imi plac melodii vechi, ca Satra, Paraschiva, nu ce se asculta azi.
Puskin, mai, tu esti un model pentru noi. Ne dai sperante. SE POATE!!! Intr-adevar schimbarea e fenomenala. Dar sa stii ca tu nu prea ai avut burtica. Abdomenul ti se vedea fain si inainte.
Deus, imi pare rau de pisi.
Nu pot sta la taina azi. Ma duc cu mamzel la circ.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

haideti mey nu am voie nici cereale fitness? stiu ca au zahar dar e unicul meu zahar in zi, nu pun in cafea nu mananc dulce, am mancat 5 capsuni pe post de fructe...mai continui cu fitness si daca nu slabesc si nu slabesc o sa trec pe taratze cu iaurt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

aaaa si cand zic sala ma refer la aerobic, ma duc la aerobic nu la aparate si mai merg la piscina.Din pacate nu sunt un inotator fantastic dar azi m-am straduit sa fac jumatate de ora bazine. Nu stiu sa respir corect si dupa doua lungimi mi se duce tot suflul

Mergi la inceput