Burtici fericite de septembrie-octombrie (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Mary, lateralele sunt facute din burete. Practic sunt niste perne din burete, imbracate in finet, la care le-am facut fete cu fermuare din acelasi material ca si lenjeria... de fapt sunt niste seturi de patut, nu lenjerii...

Loredana 18+ Maia-Raisa Roni-Cristian08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Buna fetelor cu intirziere si de la Cluj!

Nici eu nu am avut o noapte buna...m-am trezit cu carcei la ambele picioare de vreo 3 ori....desi sunt pe Mg de o saptamina..

Monica si eu am acelasi tip de dureri dr meu a zis ca e de la inserarea joasa a placentei si va trece dupa ce se mai ridica sarcina si sa nu ma panichez..stiu ca si tu esti cu placenta jos inserata...poate de aici durerile..

Va doresc o zi buna!

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Lore, dar esti chiar priceputa. Cosi si haine sau te-ai limitat doar la lenjerie? Ai putea sa faci si la comanda pt fetele doritoare.
Monica, dar de la ce te poate durea asa de tare? sa mergi neaparat la dr sau macar sa dai un telefon.


17+ si mamica strengarului David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Diamar, multam. E drept ca pt baietelul meu am facut doua astfel de seturi, iar restul pt alte mamici doritoare, din gasca lui Roni. La haine nu prea m-am bagat, decat asa cate-o fusta pt mine... Nu e convenabil...

Loredana 18+ Maia-Raisa Roni-Cristian08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Salutare din nou!
Tocmai cand ne pregateam sa iesim afara a inceput sa ploua cu galeata . Sa vedeti ce seara de prostioare si nazdravanii ma asteapta stand in casa .

Voi ce faceti? V-ati intors de la plimbarici?

Roxana, mami de printisor Matei iubit si drag (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 20+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Buna fetele.Am fugit si eu 5 min din pat sa vad ce mai faceti, daca sunteti bine.monica eu consider sa te duci cat mai repede la dr si eu am patit si nu am stat deloc.Nu este bine nici pt noi nici pt bebe.Sper din suflet sa fiti bine.Toate fetele si bebeii sa fie bine.Fug ca poate vine gurita si ma prinde data jos din pat.Va

+19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Monica, sper din tot sufletul ca esti bine. Nu-mi vine sa cred ca nu am vazut toata ziua postarea ta .
Ma rog la dzeu sa fii bine si tu si bebe .

Roxana, mami de printisor Matei iubit si drag (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 20+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Va salut cu drag ....am revenit

Loremunteanu sunt super frumoase lucrurile facute de tine si ma gandesc ca ai putea sa faci un banut cinstit din munca ta care sunt sigura ca este apreciata.
Eu mi-am dorit mereu sa stiu si eu sa fac ceva cu manutele mele....din categoria "lucru manual" ...sa pictez, sa cos, sa desenez, sa impletesc par....ceva orice....dar nu am descoperit inca ce talente am .....inca mai sper ca voi afla intr-o zi.....

La multi ani de 1 Mai muncitoresc celor care l-au serbat si celor care nu l-au serbat like me

Am sa revin si eu cu raspunsuri dupa ce pap ceva....asta a fost doar asa de incalzire

Cea mai fericita 21 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Devyla vroiam sa te felicit pentru gestul de a trimite acasa tampoane speciale. Ador astfel de oameni saritori, mai ales ca gestul era pentru niste straini...niste fete de orice gen, din mai multe categorii sociale, de diferite pregatiri, cu diverse situatii financiare....dar care au un numitor comun atat de frumos.
Desigur ca intra in aceeasi categorie si Monica cu programarile donate.

Ma bucur sa cunosc astfel de oameni, va spun cu sinceritate.

Cea mai fericita 21 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

MangaGirl drum bun acasa si in excursie

Cea mai fericita 21 + cu

Mergi la inceput