Alina (o mamica DC - Alunelsialbinuta) nu mai e

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

Doamne nu-mi vine sa cred....acum 2 zile a intrat aici pe forum si ...nici nu stiu ce sa mai scriu....DD sa o odihneasca si sa-l ocroteasca pe micutz...


alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007) .....si hapy 8+




povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Ce tragedie- cuvintele sunt de prisos si e nedrept mai ales pt copil!
Alina-Dumnezeu sa te aiba in pace!
Condoleante familiei!

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Domnul s-o odihneasca in pace si de acolo sus sa-l protejeze mereu pe Bradut.

philip
35weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

este cutremurator :(

Condoleante familiei, Dumnezu sa va aiba in paza Lui si sa o odihneasca pe Alina....



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ca_eric spune:

numai intamplari triste...numai familii indoliate.

d-zeu sa o odihneasca pe alina! si sa vegheze asupra familiei ei.




mami de ericutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitasica spune:

Dumnezeu sa o adihneasca!
Nu imi gasesc cuvintele...
Condoleante familiei indoliate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Dumnezeu s-o ierte! tocmai ce ne "conversam" la odisee la "mamici de nov-dec. 09" (ea pierduse sarcina, insa mai scria acolo)
nu pot sa cred

si tocmai am auzit la stiri ca o femeie de 35 de ani s-a sinucis pentru ca nu putea avea copii, pierduse vreo 3 sarcini. poate era si ea membra aici, dar nu imi dau seama cine ar fi putut fi.

numai vesti proaste azi.


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Nu am cunoscut-o deloc dar imi pare tare rau...inca un puiut si-a pierdut mamica...

Condoleante!

Adriana si Aidan - 3 ani
A ticket to hell has never been funnier

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Dumnezeu sa o ierte si sa odihneasca in pace!Off..am cunoscut-o tot la odiseea mamicilor de noiem-decem.2009, si doar ce trecuse printr-o dureroasa pierdere a sarcinii.. Din toata durerea ei incerca sa se adune si sa fie optimista..si intra in continuare sa ne incurajeze la odisee..
Nu o cunosc, dar sincer, sincer..am ramas cu un gol in suflet... Ne ajuta pe toate cu cate un sfat, chiar mie imi facuse rost de un medic bun, vorbise cu altcineva pentru mine, si eram doar doua necunoscute! Cata bunatate in gesturi si mesaje, era mereu vesela, si povestea cum urmeaza sa se mute din Bucuresti la Dragasani, si cum era de greu sa fie mereu despartita de familie pentru ca se vedea in weekenduri doar cu ei..offf...Dumnezeu sa ii intareasca familia, si mai ales baietelul, care era lumina ochilor ei si pe care se chinuise enorm sa il nasca, avand o sarcina dificila.
Doamne nu ii mai lua pe cei buni dintre noi!


'Love doesn't make the world go round, but it makes the ride Worthwhile' Franklin P.Jones

Laura, 12+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

Condoleante familiei!
Dumnezeu sa o odihneasca in pace!
Multa putere sotului pentru a merge mai departe.

Ai Doamne grija de puiul mic ramas fara mama.









Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"

Mergi la inceput