Nou stil de viatza (268)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Salutare,

Eu dau de azi raportul maine nu am cum sa intru.
58.8 (-1 kg)

Ce faceti? Pe unde sunteti? V-am gasit pe pag 2. Pai e frumos asa?!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Traiesc inca,dar nu stiu cum trece timpul si lucrurile s-au agravat cu batranul si tot asa.

Zuzi sunt in apele mele,dar nu am timp de scris,de citit da.

vik cred ca am un pic de 66kg.

Tzuni pupicul mi-a mers la suflet.


Ma intorc la nebuneala mea.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Gusta ia si de la mine unul.
Zuzi si tie unul
Amandoua trebuie sa puneti poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kaiuda spune:

Buna din nou
daca tot nu am primit nici-o sugerare mi-am ales dieta scarsdale pe care o incep de azi, am 1,71 cm si 78 kg, am pus 30 de kg in timpul sarcini si treb neaparat sa scap de ele cat mai repede pt ca nu mai am cu ce sa ma imbrac si nu vreau sa imi cumpar altele din pacate nu am alaptat ca nu am avut lapte :( asta e..
voi cu ce dieta ati slabit cel mai repede?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Kaiuda, bine ai venit
O sa-ti raspund desi nu sunt un foarte bun exemplu. Mie mi-au luat 3 ani sa ma ambitionez sa slabesc serios. Pe de o parte ca nu ma ingrasem foarte mult in timpul sarcinii, ramasesem cu vreo 5 kg in plus, pe de alta parte era tare comoda. Si incet incet am ajuns la 67 kg.
Cum am slabit? Mi-am facut ordine in alimentatie. Tot ce a insemnat exces. Am inceput sa beau apa. N-am mai mancat la ore tarzii. Mi-a fost greu 2 saptamani. Mi-era foame, mi-era pofta, as fi mancat tot timpul. Apoi m-am obisnuit. Mananc de toate, natural, sanatos, si cu bun simt
Ma simt bine, nu ma am probleme cu bila, nu mai am dureri de stomac.
Asta mi s-a potrivit mie...
Succes


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

puskin scrisesem ptr Sabina care spunea ca pleaca si nu stia ce sa pape...de obicei eu mananc in benzinarie pe drumul Timisoara-Bucuresti si asta aleg...sau un iaurt cu migdale.
Am mai descoperit acum niste batoane care inlocuiesc o masa - gerlinea - 2 batoane au 237 kcal...le recomand pe cele de cioco.

E cam greu cu mancarea cand esti on the road - mie celebra mancare de acasa la pachet nu-mi place!

Scuze ca scriu telegrafic...suntem la sat si ajung mai greu la pc!

By the way maine incep cantaririle pe alt cantar...sper sa arate corect.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Kaiuda si eu tot ca si Hopes...5 kg de dupa nastere le-am dat jos tot asa...un pic de atentie si disciplina in alimentatie...daca mai adaugi si sport cred ca poti obtine ceva spectaculos ( vezi puskin care arata ca o balerina!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kaiuda spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser

Kaiuda si eu tot ca si Hopes...5 kg de dupa nastere le-am dat jos tot asa...un pic de atentie si disciplina in alimentatie...daca mai adaugi si sport cred ca poti obtine ceva spectaculos ( vezi puskin care arata ca o balerina!)

Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!




Va multumesc mult pt raspunsuri
faza e ca am reusit sau dau jos jumate adica 16 kg in 2 luni e ceva cand e vb de silueta sunt foarte ambitioasa doar ca mai am unele momente de ratacire si sunt moarta dupa dulciuride la orice ma pot abtine dar cand vad dulciuri uit de tot
Mihaser- ti-am vazut comoara, doamne ce puiut frumos ai m-am indragostit de el sa-ti traiasca si sa te bucuri toata viata de el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justasmallkiss spune:

Buna dimineatza frumoaselor.Va las eu in dimineatza asta cafelutza,ceaiul,cereale,fructe si ce mai poftiti.
V-am tzucat dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna dimineatza!!!

Sper ca nu m-ati uitat...dar nu am mai intrat din diverse motive...principalul ar fi lipsa timpului. Nu am citit nik din urma dar sper diseara sa ma pun la curent!

Pt raport...rusinos...94.5 dar am avut o perioada f proasta...imi caut de lucru de zor si sunt destul de stresata si in consecinta am mancat total aiurea. Dar imi revin...si deja ieri sa zicem ca in proportie de 90% am reusit sa nu ma abat.

Va poop si va doresc o zi buna!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput