Nou stil de viatza (268)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Gabi is pe aici, merci de intrebare. Va citesc dau sa raspund cite ceva dar ma cufund in lenea mea:) Am avut si o zi plina, ieri am fost si la sport, am pierdut vreo ora pe acolo dar nu in forta ci asa lejer nu neaparat pt antrenament fizic cit mai ales pt aerisirea cerebelului. Ma simt bine in rest, chiar f bine din toate punctele de vedere.Vroiam sa-ti trimit pe pm niste site-uri de unde poti sa-ti faci o idee despre corsete ori acele chestii mai moderne dar care totusi nu string la fel de bine, am uitat cum le zice. Asta pt rochita de seara pe care o vei purta la intilnirea cu fostii colegi. Pt ca si eu am aceeasi problema, la unele rochii chiar ajuta f mult. Bine ar fi sa poti comanda undeva citeva modele si marimi si sa poti trimite inapoi. Unele sunt degeaba dar unele minunate si-ti dau un sentiment de incredere. Tu arati excelent dar iti inteleg mica ta problema, cum am zis o am si eu si deranjeaza al naibii la o rochie care tre sa pice mai frumos.Sunt prin zona.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Dragelor va invit sa continuam in capitolul 269.

Cuba 2008
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput